153 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Retro vitrina stalaza CROSS

Prodavam ili MENUVAM odlicno socuvana vitrina za Penkala Cross


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 12:22BIRO so FIOKI KOMPLET

SE PRODAVA BIRO KOMPLET SO FIOKI CENA 2500 DENARI INFO 078 42 42 10


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

Денес 11:05EXECUTIVE MODERN MANAGER BIG CHAIR - Novi

Executive Modern Manager Big Chair OC110 Steel Chrome Black Modern...


9.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

Денес 10:47Office & Home Mesh Chair TORINO Big Black Modern - Novi

• квалитетен стол со мрежеста облога идеален за долготрајна употреба ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

Денес 10:47Office & Home Chair Largo - Novi Stolici

квалитетен стол со мрежеста облога идеален за долготрајна употреба во...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

Денес 10:46se prodavaat kancelariski masi !!

se prodavat kancelariski masi extra socuvani za po detalni informaci ...


2.222 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

Вчера 20:59Kancelariski biroa ne postari od 6 meseci

Biroata se nepostari od 6 meseci , vkupno 4 biroa. Imam vaucer vo Q...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

12 авг 14:12Архитектонска табла Штедлер

Се продава нова користена 2месеци архитектонска табла Штедлер, од гол...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Школски прибор / Геометриски прибор

12 авг 08:46канцелариски стол

Се продава канцелариски стол за биро. Подесување по висина на рачка...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

10 авг 22:10Profesionalni masini za pisuvanje

Profesionalni masini za pisuvanje


800 МКД
или предлог цена
08 авг 23:09Biro,rabotna masa,komoda so vgradeni stekeri

Se prodava biro so mermerna plotna i vgradeni stekeri.Ednata nogarka ...


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

08 авг 17:29TONERI ZA LASERSKI PRINTERI..BESPLATNA DOSTAVA /////300 DEN

Најефтини ТОНЕРИ за Ласерски принтери со ГАРАНЦИЈА за истите ..........


300 МКД
или предлог цена
08 авг 12:03Izrabotka na Pecati Печат Печати - NAJEFTINO - Graver

Izrabotka na site vidovi pecati. Avtomatski i drveni pecati i stembil...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски материјали

08 авг 11:013D пенкало за моделирање со LED индикатор

Пенкалото има екран на кој можете да ги прилагодите параметрите, брзи...


999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пишување, цртање, сликање

06 авг 22:31Машини за пишување

Продавам разни видови машини за пишување (кирилица, латиница, грчка и...


1.000 МКД
или предлог цена
06 авг 11:44Big Chair DELUXE Steel Chrome - Kancelariski Fotejli - Novi

Executive Modern Big Chair DELUXE Steel Chrome Metal Black Modern ...


7.990 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

04 авг 11:06Mesh Chair NAPOLI Black Modern Adjustable Metal Base - Novi

Novi Kvalitetni kancelariski-kompjuterski stolici: • квалитетен ст...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

04 авг 11:04Работно биро / Rabotno biro

Димензии: должина -120 цм длабочина 65 цм висина 80 цм Предност...


2.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

31 јул 19:35Prodavam biro za kompjuter

Prodavam novo biro za kompjuter Kupeno 2900 mkd, cena 1500 mkd Kont...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

27 јул 18:53Се продаваат бироа и фиокари

Се продаваат 6 малку користени канцелариски бироа и 3 фиокари. Може п...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

24 јул 10:58STAEDTLER Mars 661

Se prodava tabla za crtanje Staedtler model Mars 661, A3 format, zaed...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пишување, цртање, сликање

11 јул 23:16Фискален апарат PF550

Во одлична состојба


4.000 МКД
или предлог цена
11 јул 11:03HP 1018 printer

poloven vo odlichna sostojba so evtin toner, gratis usb kabel


3.300 МКД
или предлог цена
08 јул 21:00HP 3015 ALL IN ONE

Se prodava printer HP 3015 ALL IN ONE so vo dobra sostojba so evtini...


4.000 МКД
или предлог цена
08 јул 21:00Office & Home Mesh Chair Monti Large HB - Novi

Квалитетен ергономски стол за удобна долготрајна употреба во канцелар...


5.300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

16 јун 13:35Office & Home Chair Prestige - Novi stolici

Квалитетен ергономски стол за удобна домашна и канцелариска употреба ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

16 јун 13:16STOLOVI

☎️077811701 Ispravni odlicni stolcinja na vrtenje i podesuvanje po...


999 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

11 јун 17:11Работно биро / Rabotno biro

Продавам работно биро. 3 фиоки


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

10 јун 10:50Rabotni masi za kancalarija

Две рботни маси со голема работна површина сочувани 160x90cm


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

08 јун 21:14Kancelariski Oprema

kancelarski biroa, masi, stolcinja, fotelji, skafcinja.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

02 јун 22:42Evtino kirilica masina za pisuvanje so kufer

Евтино, машина за пишување на кирилица компет со куфер , документи и...


3.500 МКД
или предлог цена
01 јун 17:52PRODAVAM BIRO UNIVERZALNO NOVO

PRODAVAM BIRO MALKU KORISTENO KAKO NOVO MEDIJAPAN SO ALUMINIUMSKI NOG...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

01 јун 09:17Osnova za akrilna boja vo slikarstvo, Основа за акрилна боја

Gesso Primer 1001 Bucket 1000 ml Gesso primes the surface for pain...


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пишување, цртање, сликање

29 мај 10:49ЗАШТИТНИ РЕШЕТКИ

ЗАШТИТНИ РЕШЕТКИ ЗА КАНЦЕЛАРИИ, ДЕЛОВНИ ОБЈЕКТИ, МАГАЦИНИ, ДУЌАНИ.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

28 мај 13:47telfoni panasonik , po 150 denara

3 telefoni, so spikerfon, poradi zatvaranje na firma se prodavaat


150 МКД
или предлог цена
17 мај 13:25Teftercinja 5 den komad

Moze I cela kutija 1000 den


5 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Хартија ,Пликови, Календари

13 мај 16:22Masina za kucanje

Se prodavaat 2 masiini za kucanje edna golema i edna mala vo perfekna...


1 €
или предлог цена
04 мај 01:22Penkalo so zapalka

Prodavam metalni penkala so zapalka (upaljac) koj raboti na plin Pe...


400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Пишување, цртање, сликање

29 апр 19:32Kancelariski, kompjuterski stolici - Novi

• квалитетен стол со мрежеста облога идеален за долготрајна употреба ...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

29 апр 13:28Office & Home Chair with Metal Base - Novi Stolici

Office & Home Mesh Chair NAPOLI Black Modern Adjustable with Metal Ba...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Канцелариски мебел

29 апр 13:28Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам