807 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа

Итно се продава куќа,може замена за стан(со или без доплата) Број за...


45.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 €
17 сеп 15:36Промовирано

Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
Денес 01:24Se prodava stan vo centarot na gradot

Se prodava stan vo centarot na gradot. Stanot e na treti sprat so po...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 01:24se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


24.000 €
или предлог цена
Вчера 22:37Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.000 €
или предлог цена
Вчера 19:13Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


20.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
21.000 €
Штип

Станови

Вчера 16:48Насад со лешници Nasad so leshnici

Се продава насад со лешници од сортата тонда џентиле дела ланѓе/трило...


2.000 €
или предлог цена
Вчера 15:34Продавам дуќан

Продавам дуќан од 60 м2 со дополнителни 15 м2 магацински простор. Дуќ...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 15:28Куќа во Штипски Сокак

Продавам куќа во штипски сокак, куќата има 220 м2 и е на три спрата.


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Deloven objekt 1500m2

Se prodava deloven objekt(poranesna konfekcija)Objektot se naoga na z...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Стан за студенти!

Се издава стан за студенти во населба Леваци. тел: 078/473-226


1 МКД
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 13:00izrabotka na 3d render - stan, kuka

Za pobrza prodazba na vasite nedviznosti, izrabotka na 3d renderi , ...


15 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 12:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava Vila vo naselba Zeleznicka

Se prodava vila vo naselba dolnaZeleznicka. Vilata raspolaga so 62m2-...


24.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
24.999 €
Вчера 10:22Се продава куќа

Спрат од куќа приземје Контакт Viber +447427740683


1 €
или предлог цена
Вчера 09:14Izdavam Garaza vo Senjak Povolno

Izdavam planska garaza vo Senjak ul Nobelova vo prviot red odma naspr...


50 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Вчера 08:42ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:23Prodavam dukan GTC prizemje 103m2

Prodavam dukan vo trgovski centar prizemje, dukanot e iznajmen pravo ...


69.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 06:52Se izdava kompletno nov stan

Se izdava kompletno nov luksuzen stan (nikogas vselen ) 2022 godina z...


400 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 02:17Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
27 сеп 22:37Се продава станбено деловно простор

Се продава станбено деловен простор во Пребег. Два ката од по 120 и 1...


120.000 €
или предлог цена
27 сеп 22:37Se izdavaat sobi

Sobite se naogaat blisku market tus na prizemje 2 sobi pretsobje i ku...


1 €
или предлог цена
Штип

Соби

27 сеп 22:04Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


95.000 €
или предлог цена
27 сеп 19:08куќа замена

се заменува помала куќа во строг центар за поголема куќа,.. нудам: 2...


1 €
или предлог цена
27 сеп 18:27SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
27 сеп 18:07Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор во центарот на Штип. Просторот е 130 м² ...


600 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

27 сеп 17:24Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
27 сеп 17:19Se prodava kuka vo levacite

se prodava kuka lepenka na 2 sprata so vkupna povrsina za ziveenje 7...


36.000 €
или предлог цена
27 сеп 16:41Se izdavaat

Se izdavaat 2 sobi petsobje i kupatilo.sobite se naogaat blizu market...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Соби

27 сеп 16:30NIVA POGODNA ZA VIKENDICA

NIVA POGODNA ZA VIKENDICA NA 8MI KILOMETAR. 1242M2


6 €
или предлог цена
27 сеп 14:39ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА

ШУМА ДО БРАНА ЗЛЕТОВИЦА 33000 М2 ПОГЛЕД ВО ЕЗЕРО ТЕЛ. ЗА КНТАКТ: 078...


99 €
или предлог цена
27 сеп 14:17Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip

Se izdava deloven prostor vo centarot na Stip (Stipski sokak) od 83 m...


1 €
или предлог цена
27 сеп 14:01Kupuvam stan

Kupuvam stan 30-40 kvadrati. Prednost naselba 8-mi Noemvri. Realni po...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

27 сеп 12:07Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
27 сеп 11:06Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има пр...


22.000 €
или предлог цена
27 сеп 10:40gradezna parcela

parcelata e so lokaciski uslovi i markica za gradba ima priklucok na...


30 €
или предлог цена
27 сеп 09:49Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
27 сеп 08:05ITNO Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
27 сеп 00:11Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
27 сеп 00:11iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

26 сеп 20:15Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga preku rekata i e 21 dekara za povise informacii na te...


1 €
или предлог цена
26 сеп 20:12Se prodava niva na 12 km patot Stip Radovis

Nivata se naoga na 12 km preku rekata i e 4 dekara za povise info na ...


1 €
или предлог цена
26 сеп 20:12Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам