203 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа

Итно се продава куќа,може замена за стан(со или без доплата) Број за...


45.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 €
17 сеп 15:36Промовирано

Куќа во Штипски Сокак

Продавам куќа во штипски сокак, куќата има 220 м2 и е на три спрата.


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Se prodava Vila vo naselba Zeleznicka

Se prodava vila vo naselba dolnaZeleznicka. Vilata raspolaga so 62m2-...


24.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
24.999 €
Денес 10:22Се продава куќа

Спрат од куќа приземје Контакт Viber +447427740683


1 €
или предлог цена
Денес 09:14Prodavam kukja vo prebeg

Prodavam kukja vo prebeg na ulica 21 maj br 16. Kukjata e so vkupna p...


120.000 €
или предлог цена
Вчера 22:37Se prodava kukja na Isarot

Se prodava kukja na Isarot ,nad "Dom na mladi" . Kukjata e na mirna l...


95.000 €
или предлог цена
Вчера 19:08куќа замена

се заменува помала куќа во строг центар за поголема куќа,.. нудам: 2...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:27SE PRODAVA KUKA

Into se prodava


150.000 €
или предлог цена
Вчера 18:07Prodavam ili menuvam KUKA so golem plac

Placot Imotot se naoga na dolna zeleznicka posle silusite i pivarata,...


38.000 €
или предлог цена
Вчера 17:19Se prodava kuka vo levacite

se prodava kuka lepenka na 2 sprata so vkupna povrsina za ziveenje 7...


36.000 €
или предлог цена
Вчера 16:41Куќа во центар на Штип

Се продава стара куќа во центарот на Штип. Куќата е од простор за жив...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 11:06Се продава куќа

Се продава куќа во центарот на градот (близу зграда промаја). Има пр...


22.000 €
или предлог цена
Вчера 10:40Се продава

Куќа во централно градско подрачје, на 2 спрата


1 €
или предлог цена
Вчера 08:05Se prodava kukja vo naselba Duzlak

Se prodava kukja vo naselba Duzlak


1 €
или предлог цена
26 сеп 15:31Prodavam sprat od kuka vo centarot na gradot

Se prodava goren sprat od kuka vo centarot na gradot (kaj doktor Z...


60.000 €
или предлог цена
25 сеп 20:23Vikendica vila vo suitlak

Vikendica vo suitlak od 50 m2, patot za lipovdol mesto vikano orta ko...


39.000 €
или предлог цена
25 сеп 10:16Se prodava kukja vo nas. Desnaci

Населба Деснаци Посебен дел од куќа Прв спрат 94m2 Меѓу кат 45m2...


1 €
или предлог цена
24 сеп 17:49Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
24 сеп 10:36Kukata Se dava so kirija

Kukata Se navaga grad na centar na naj atraktivna mesto lisec momenta...


8.000 МКД
или предлог цена
- 93 % Попуст
111.111 МКД
23 сеп 18:32Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 12:42Prodavam Kukja vo Stip zona1

Kukjata e so potkrovje i golema tarasa 85m2 dole 85m2 gore 50m2 ga...


40.000 €
или предлог цена
22 сеп 10:48Се продава дел од куќа

Дел од куќа 78 м2 - Посебен влез - Гаража - Шупа - Подрум Конт...


1 €
или предлог цена
21 сеп 08:42Се продава куќа

Итно се продава куќа,може замена за стан(со или без доплата) Број за...


45.000 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
48.000 €
17 сеп 15:36Kuka vo karbinci

Kuka vo karbinci.


1 €
или предлог цена
17 сеп 12:40PRODAVAM KUKA VO CENTAROT NA GRADOT

MOBILEN ZA KONTAKT 078 474 870 Snezana SE PRODAVA KUKA od 154 m2 ...


1 €
или предлог цена
16 сеп 17:38Prodazba na Kuka

Se prodava Kuka vo Prebek tel 070368229


140.000 €
или предлог цена
16 сеп 12:25Kupuvam KUKjA

Kupuvam KUKjA so golem dvor (najmalku 1000 kvadrati). Mozna e zamena ...


1 €
или предлог цена
15 сеп 14:35Prodavam kuka

Prodavam kuka na dva sprata po 145 m2 i graza 60m2 cena po dogovor 07...


8 €
или предлог цена
14 сеп 22:31se prodava kuka nad avtobuska stanica

kukata se naoga na glavniot pat nad avtobuska stanica,ima dva sprata ...


24.000 €
или предлог цена
14 сеп 21:36SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
14 сеп 08:16Стара куќа( добра локација)

Продавам стара куќа со дворно место која уште се користи на добра л...


13 €
или предлог цена
13 сеп 12:12Се продава куќа во населба "Баби"

Се продава куќа на одлична локација во Баби - Штип. Куќата е со вкуп...


96.000 €
или предлог цена
13 сеп 07:42Se prodava kuka

Цена по договор. Контакт на телефон 075292463 Горан


1 €
или предлог цена
10 сеп 20:31Реновирана куќа со локација карши Верона

Куќата е реновирана, со приземје можност за дуќан, и уште 2 ката за ...


150.000 €
или предлог цена
10 сеп 14:36Куќа издавам под кирија

Издавам стара куќа под крија моб.078390457


3 €
или предлог цена
10 сеп 14:13комплетно опремена ВИЛА во близина на Штип

СЕ ПРОДАВА ‼️‼️‼️ Се продава комплетно опремена ВИЛА(викендица), в...


275.000 €
или предлог цена
06 сеп 13:41Семејна куќа погодна и за деловен простор

Се наоѓа на најубава локација во Ново Село, со поглед на река Брегалн...


125.000 €
или предлог цена
05 сеп 13:00Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip

Se prodava kuka vo naselba Star Karaorman vo Stip vednas na glavniot ...


1 €
или предлог цена
04 сеп 13:09Se izdava vila, се издава вила,

Се издава вила на планина Плачковица Вилата има: 3 спални соби, д...


1 €
или предлог цена
02 сеп 13:10куќа во штипско ново село

Се продава куќа во ШТИПСКО Ново Село. Приземјето - Дуќан од 50 м2. с...


70.000 €
или предлог цена
02 сеп 08:14Se prodava kukja

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
24 авг 13:24Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам