Подкатегорија:
                   
75 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Powersoft digam 3000 pojacalo zasiluvac dynacord

powersoft digam 3000 pro touring zasiluvac pojacalo 2x1500 na 2Ohm ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:36dynacord powermate 1000-2 2x700w

Dynacord powermate 1000-2 2x700w.odlicna Poklon torba,fiksno Ne mi...


850 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
900 €
Вчера 17:35Kabelcinja za dalinski AKG SHURE SENNHEISER LINE6 THE T.BONE

izrabotuvam sekakov vid na pretvaraci za dalinski. -Pretvaraci od Sh...


1.000 МКД
или предлог цена
01 окт 21:57Profesionalni Audio Kabli - Made in Germany

Profesionalni audio kabli - Made in Germany. Moze dolzina i kombinac...


299 МКД
или предлог цена
01 окт 21:57Dynacord D12-3 D-LITE vo odlicna sostojba made in Germany

Zvucnicite se vo odlicna sostojba, so navlaki. Se e na niv ispravno i...


900 €
или предлог цена
01 окт 21:57Гитарски Процесор Korg AX1500G

Се продава потполно исправен гитарски процесор Korg Tone Works AX150...


7.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 03:05dynacord f150 original 4 parcinja

Dynacord f150 originalni a ne kovani po garazi nepopravani ne se gor...


700 €
или предлог цена
28 сеп 12:34Electro voice evx180 za dynacord xa

Electro voice evx180B posledniot model 18 inci 600w so 1200W basovi...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 12:33rcf n850 2" za dynacord forum line xa2 electro voice kutii

rcf n850 2" za dynacord forum line xa2 electro voice kutii visoka efi...


По Договор
или предлог цена
28 сеп 12:33SubWoofer Kenwood со појачало

Kenwood woofer i pojacalo


24 сеп 08:30b&c 18tbx100 za dynacord forum xa

NOVI B&c 18 tbx100 odgovaraat za dynacord forum kutiite ili za xa2 ...


По Договор
или предлог цена
22 сеп 11:08Dynacord d12 skoro novi

Dynacord d12 vo top sostojba od instalacija .kako novi 8 parcinja.pre...


850 €
или предлог цена
18 сеп 12:05Dynacord xa2 forum kutii

Komplet xa2 sistem kako nov.


По Договор
или предлог цена
18 сеп 12:05electro voice p1250 ili dynacord p 1050

electro voice p1250 ili vo .procesorski sistemski snagas so 2x650w na...


По Договор
или предлог цена
12 сеп 10:51Crest CA12 zamena dynacord rcf electro voice

Zasiluvac Crest CA12 mono blok eden kanal 1x1200w ili moze zamena z...


12 сеп 10:49Dynacord pca 2544 4x500 kako xa2600

Dynacord pca 2544 4x500na 4Ohm ili 4x750 na 2Ohm.prethodnikot na xa 2...


11 сеп 10:56Dynacord pm600 /2 powermate power mate nova rcf fbt

Miksetata e nova bez grepka.odi Zaedno so fabricki kufer kapak upat...


950 €
или предлог цена
04 сеп 18:25B&C de800 drajveri za dynacord xa 2 sistemi

B&C de800 neodimium drajveri za dynacord xa2 sistemi


По Договор
или предлог цена
01 сеп 09:04Electro voice dl10x za dynacord f9cwh forum

Electro voice dl10x za dynacord f9cwh forum.4 komada .kako novi ili z...


140 €
или предлог цена
28 авг 02:19Vokalizer Boss ve 20 vocal performer

Prodavam vokalizer boss ve 20 kako nov,koristen samo nekolku pati.. ...


11.000 МКД
или предлог цена
25 авг 20:12rcf l18p400 za dynacord forum kutii

Rcf l18p400 novi zvucnici,odgovaraat za dynacord forum ine kutiite fx...


По Договор
или предлог цена
22 авг 08:52Banana kabli novi

Prodavam novi visoko kvalitetni banana kabli. Dolzina 6m. 2komada ...


16 авг 18:29Pijacalo / Snagator Phonic 1500

dobra sostojba


06 авг 11:35Subwoofer DB-Technologies 18H

Pasiven 18" Subwoofer. Pojacaloto e defekt pa zatoa se prodava kako p...


500 €
или предлог цена
06 авг 11:32b&c de800 za dynacord forum line xa2 fbt rcf electro voice

b&c de800 za dynacord forum line xa2 fbt rcf electro voice.Neodymium ...


По Договор
или предлог цена
02 авг 09:06Shure sm58 sm 58 original svajcarija akg sennheiser mikrofon

Shure sm 58 original svajcarija Imam 6 parcinja na lager vo kutija ...


По Договор
или предлог цена
02 авг 09:05b&c 12ndl76 za dynacord forum line xa2 kutii rcf

b&c 12ndl76 za forum kutiite so idealni parametri i mala tezina 800W ...


По Договор
или предлог цена
30 јул 23:22dynacord fx12

Dynacord fx12 od xa2 sistem.ili koj saka moze i cel xa2 sistem


По Договор
или предлог цена
30 јул 23:22GSP SATELITI SO HORNA I BAS 15'

Zvucnicite se totalno zacuvani ne premotuvani i ne meneti. Smeneto sa...


250 €
или предлог цена
24 јул 23:39Mackie s500 rcf serija

Mackie s500 rcf serija vo top sostojba. 4 parcinja. dynacord ...


21 јул 16:16Boss BR600

Prodavam Boss BR600 Multitrak/Ritam Masina/Procesor ,moze da se koris...


110 €
или предлог цена
15 јул 12:59Beyma cp600ti za dynacord xa2 forum rcf

Beyma cp600ti 2incen drajver za dynacord xa2 forum kutiite.imam povek...


По Договор
или предлог цена
11 јул 21:15Dynacord fx20

Dynacord fx20 od xa2 sistem.imam i fx12 na koj mu trebaat


По Договор
или предлог цена
11 јул 21:14rcf mb15n351 za dynacord forum line kutii

rcf mb15n351 za dynacord forum line kutii.isklucitelno moken zvucnik ...


По Договор
или предлог цена
04 јул 19:49Electro voice dh 1 za dynacord forum xa 2 sistemi

Electro voice dh 1 driver za dynacord forum xa 2 sistemite.sostojba n...


По Договор
или предлог цена
04 јул 19:49Elixir & Ernie Ball Zici (Electric, Acoustic,Bass)

Prodavam zici Elixir & Ernie Ball za elektricna , akusticna i bass gi...


По Договор
или предлог цена
01 јул 05:13Prodavam kabli

Prodavam kabli koristeni vo odlicna sostojba. Na sekoja slika si pis...


333 €
или предлог цена
30 јун 21:58Electro voice 12l za dynacord forum line f12cwh

Electro voice 12l za dynacord forum satelitite f12cwh.top sostojba.


9.000 МКД
или предлог цена
24 јун 13:28b&c de750 za dynacord forum line xa2 kutii rcf

b&c de750 2" drajver za dynacord forum line xa2 kutii rcf odgovaraat...


По Договор
или предлог цена
16 јун 01:35rcf l15p540 novi zvucnici odgovaraat za dynacord

***novi*** Rcf l15p540 novi zvucnici odgovaraat za f5 I f150


180 €
или предлог цена
01 мај 20:11Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам