Кичево
                   
722 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Passat B6

Kolata e vo odlicna sostojba servisiran rebrasti kaisi ulje filteri z...


4.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 ное 12:17Промовирано

Golf V 1.9 tdi

Se prodava Golf V 1.9 tdi vo perfektna sostojba 2006g So servisna...


6.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 07:49Bmw 530d

Se prodava bmw 530d. So fabricki 218ks. Ima servis na menuvac, vodna ...


5.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 00:55PASSAT 2.0 8V 140KS

VO ODLICNA SOSTOJBA SMENETO SET REBRASTI VODNA PUMPA ULJE I FILTRI RE...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:47Fiat punto

Kolata e vo odlicna sostojba


3.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:47Motor 2.0i ALT za A4 B6 2002

Se Prodava Motor od A4 B6 2.0i ALT 96kw 2002 Imam i : -Bombini x4 ...


360 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 18:32VW Passat 1.8 benzin-plin

Se prodava passat, 1.8, benzin-plin, komplet servis, smeneti: ulje, s...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 €
Кичево

Автомобили

Вчера 18:26Fiat Punto 1.1i so plin

Voziloto e pali vozi stegnato na voznja so mali karoseriski zabeleski...


650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:33  НОВ ОГЛАС

Jeep grand cherokee 5.2 delovi

Plolovni delovi za jeep grand cherokee I cherokee. 5.2 4.0...3.1. ...


111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:56Jeep plolovni delovi za 5.2. 4.0

Jeep delovi za 5.2 se shto vi treba


1.111 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:56Jeep grand cheroke. 3.1 na dellovi

Polovni. Dellovi za grand cheroke. 3.1. Imam sfe. Do. Posledno. Shtra...


8 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:55Se prodava Golf 5 2.0 tdi

Golf 5 2.0 tdi. Napraven golem,mal servis sreden vo odlcna sostojba.


5.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 15:42Vw polo 1.2

Kolata e tehnicki vo dobra sostojba no ima zabeleski opticki okulu ka...


1.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:22  НОВ ОГЛАС

Opel Vectra Imcher

Одлична Вектра Имшер серија мотор 2.5 V6 Направен мал сервис сменет...


1.550 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 14:19Range Rover eden od najubavite vo Mk!Top forma

Rengot e tip top proverka kaj sakate servisiran sega so sve rebrasti ...


777 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:39  НОВ ОГЛАС

Sportsko gratsko kolince so mala potrosnja Pezo XS 106!

Koliceto e servisirano i sredeno za merak so mala potrosnja i mnogu b...


950 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.050 €
Кичево

Автомобили

Вчера 13:21Mercedes B200 cdi 140ks. 2006g.

Mercedes b200 140ks. 2000c. dosta ekonomicen avtomobil, registriran d...


4.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Skoda Fabia

HTP 1.2 Цена може и по договор


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 13:00Opel Corsa 1.0 B kategorija

Se prodava Opel Corsa 1.0 B kategorija vo odlicna sostojba,registrira...


950 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 11:19  НОВ ОГЛАС

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO Full oprema Рег до 08.2023 MOZE ZAMENA ZA ...


5.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:30Renault megane 1.6

Reno megane 1.6 benzin mn socuvano i stegnato vozilo reg cela godina ...


1.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.850 €
Кичево

Автомобили

Вчера 10:21Ford Fiesta 1.4 CDTI

Ford Fiesta 1.4 dizel klima , servo ,centralno , vo odlicna sostojba,...


2.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:21BMW 123 Bi-Turbo Diesel 204 ps. - 09

uvezena od CH! registrirana do 10/2023 novi zimski gumi 2.0 diese...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:19Bmw 320 D

Bwm 320 D 2006 Regostrirana do 08.2023 Servis mal golem Gumi novi Ko...


6.499 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:02CITROEN XARA PICASSO 1.6 HDI 2006 GOD

CITROEN XARA PICASSO 1.6 HDI 2006 GOD REGISTRIRANA DO 11 MESEC 2023 G...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:22OPEL MERIVA 1.7 CDTI AUTOMATIK 74KW 2010 GOD

NOV UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SOSTOJBA OPEL MERIVA SO FULL OPREMA ...


7 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:22MAZDA 1.3 BENZIN NOV UVOZ OD CH

EXTRA SOSTOJBA NOV UVOZ OD SVAJCARIA PLATENI SE DAVACKITE DO REGIS...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:22SEAT EXEO 2.0 TDI 2010 GOD

NOV UVOZ OD SVAJCARIA SEAT EXEO 2.0 TDI 103 KW PLATENI SE DAVACKIT...


7 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:22VW TOURAN 2.0 TDI 7 SEDISTA 2003 GOD

VW TOURAN 2.0 TDI 100 KW SO 7 SEDISTA REGISTRIRAN I SERVISIRAN KOMPL...


4 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:22CITROEN C3 1.4 16V 2008 GOD NOV UVOZ OD GERMANIJA

VOZILOTO E UVEZENO OD GERMANIJA I PLATENI SE DAVACKITE DO REGISTRACIJA


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:22NISSAN X-TRAIL 2.2 DCI 2007 GOD

EXTRA SOSTOJBA PALI VOZI FULL SERVISIRAN


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:22OPEL ASTRA H 1.6 METAN PLIN BENZIN

ASTRA H 1.6 2005 GODINA VOZITE NA METAN PLIN ILI BENZIN POEKONO...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 06:57ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA PLIN ILI NA BENZIN

👌 SE PRODAVA 👍 OPEL ASTRA H 1.6 16 VENTILI TWIN PORT 💥 FABRI...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 06:56OPEL ASTRA H 1.6 VOZITE NA METAN NA PLIN ILI NA BENZIN

SE PRODAVA 🚘 OPEL ASTRA H 1.6 CENA 4500 E...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 06:55Astra h 1.9 CDTI 2009 god. Automatik

Astra h 1.9 cdti 120 ks kopce Sport ,Automatik tip tronic 2009 god ...


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.799 €
Кичево

Автомобили

28 ное 23:39Ford Fiesta 1.4 CDTI

Ford Fiesta 1.4 CDTI 2007 kako nova Ekstra


3.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 ное 21:34Ford focus 1.6tdci 90ps 2006god nov uvoz plateni davacki

Ford focus 1.6tdci 90ks za pocetnik sofer 2006god Sega uvezeno plat...


3.400 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 ное 20:00Mercedes b170 benzin TNG ATEST 2006god

Registriran Novi zimski gumi Klima full oprema Servis pred 1000...


4.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 ное 19:54Vw touareg 2.5tdi r5 2005/4god

Regg cela godina Sostojba perfektna motor menjac podvozje so garanc...


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 ное 19:54Bmw x5 3.0d 218ps 2005/4god. FACELIFT

Regg cela godina Sostojba perfektna Novi gumi sega servisirano ...


6 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

28 ное 19:54ПРОДАВАМ Reno Clio 1.2 tng (МОЖНА ЗАМЕНА)

Реното е во беспрекорна состојба се функционира на него, не префарбув...


3.400 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
32.400 €
Кичево

Автомобили

28 ное 19:33Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам