Кичево
                   
812 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava Itno Mercedes C 200

//////Mercedes Avantgarde////// Mercedesot e vo ekstra sostojba. za ...


8.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:55Промовирано

VW PASSAT 2.0TDI 170KS 4 Motion FUll oprema super sostojba

VW PASSAT B7 2.0 TDI 2012(170ps) DSG 4-Motion✅ Se prodava passat b...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:06Промовирано

TOUAREG 3.0 DIESEL 2006

Za poveke detail javete se..


100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

06 јун 11:38Промовирано

Polo 1.4 benzin/plin dizna

Se prodava Polo 1.4 benzin/plin dizna so atest, registrirano, servisi...


1.250 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 16:19Opel Astra G 1.6 16v

🟢Opel Astra G 1.6 16v Benzin🟢 ✅Registrirana cela godina✅ ✅Komplet...


1.349 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 16:18Se prodava Itno Mercedes C 200

//////Mercedes Avantgarde////// Mercedesot e vo ekstra sostojba. za ...


8.100 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:55ASTRA H 1.6 RABOTI NA METAN PLIN I BENZIN

### HITNO HITNO HITNO ### 👌 SE PRODAVA 👉 REDOK VAKOV MODEL ...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 15:27Se prodava Zastava 101

Se prodava Zastava 101 vo dobra sostojba. Kolata e registrirana i ser...


480 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 13:40Tico

Tico na delovi ili celo


200 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
250 €
Кичево

Автомобили

Денес 13:00Seat leon 19 tdi 2006

Kola bez mana


4.555 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 12:03BMW 316 ti Compact 2003

Prodavam bmw 316 ti compact 2003 god donesena od ch licno od mene i v...


3 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:48Bmw 525 E60 Dizel

Kolata e servisirana pres 1000km,registrirana so novi zimski i rezerv...


6.300 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:33Audi A3 2.0 140 ks (se prodava samo na delovi)

Audito se prodava na delovi Se shto vi treba 2.0 140 ks BKD motor T...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 11:21Fiat Brava 1.9TD

Kolata e vo odlicna sostojva so novi zimski gumi odlicen dizel moto...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
Кичево

Автомобили

Денес 11:07FIAT BRAVO 1.6 D 105 M-JET 6+R 2008/9

Se prodava odlicno socuvano fiat bravo 1.6 105hp 2008/9 so 6 brzini p...


3.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.850 €
Кичево

Автомобили

Денес 09:51OPEL Insignia 2.0 CDTI 160ks

Se prodava Opel Insignia 2.0 CDTI 160ks 2009. Registrirana do 03/2023...


7.999 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:47Se prodava Peugeot 206 1.1i

Registrirano Novi gumi Od prv gazda


1.650 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:25VW PASSAT 2.0TDI 170KS 4 Motion FUll oprema super sostojba

VW PASSAT B7 2.0 TDI 2012(170ps) DSG 4-Motion✅ Se prodava passat b...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 09:06Porshe cayenne

Porsheto e vo odlicna sostojba Cena 12.000eu ZA KES EKSTRA CENA Po...


12.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:23Alfa romeo GT 2.0i benzi

Voziloto e vo odlicna sostojba pali vozi Cena 3000eu ZA KES KESTRA...


3.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:23Opel vektra 2.0i benzin plin

Voziloto e vo odlicna sostojba registrirano servisirano klima ispravn...


1.600 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 08:22VW Golf 4 1.4 16v | S-Auto Kicevo

Se prodava VW Golf 4 1.4 16v vo dobra sostojba


900 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 04:39  НОВ ОГЛАС

Renault Scenic 1.6 16v 2005 god A/C, reg / full

Se prodava Renault Scenic 1.6 16v 2005 god so full oprema, A/C ladi o...


2.350 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Денес 04:33  НОВ ОГЛАС

Ford Fiesta 1.3 Benzin-Plin Atest

Kolata e servisirana,vo perfektna sostojba,moze da se proba vo sekoe ...


600 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 €
Кичево

Автомобили

Вчера 21:36Mercedes ml 270cdi 170ks 2002god automatic

Registriran uste 6 meseci. Klima ispravna 4 novi gumi Servisira...


4.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 21:25  НОВ ОГЛАС

VW PASSAT B7 2012 2.0 TDI 4X4 DSG Avt. Ekstra sostojba

VW PASSAT 2.0TDI 170 KS 4 Motion 2012G KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJB...


11.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 16:14Audi A3

Ауди А3, 2000 година Сочувано со мали каросериски забелешки Од опрема...


2.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.300 €
Кичево

Автомобили

Вчера 15:22mercedes c220cdi

smenet ulje novi gumi uba sostojba


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 12:11Audi A3 1.9 tdi 131ks sestak menjac

Kolata e registrirana cela godina do april 2023 i e vo mnogu dobra so...


3.200 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 10:17Branici za audi a4 a5 2011 godina

Delovi za audi a4 a5 2011 godina predni branici


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:33Delovi za mercedes

Orginal novi delovi za mercedes w115 w116 w123 w126 w124 w190 ...


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:33Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi

Polovni delovi za mercedes w210 2.2 cdi


По Договор
или предлог цена
Кичево

Автомобили

Вчера 08:33Toyota rav4 2.0 d4d

Prodavam rav4 vo odlicna sostojba,vtor gazda so full oprema,elektroni...


6.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јун 23:10BMW 320 Mozna Zamena

Bmw 320d 163ks Moze zamena za pomalo Nov Set Nov Zamaec Ates F...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јун 20:47Shitet-. Se prodava.Volvo 440 dizell

Volvo 440 turbo dizell Tel: 071- 730-497


1.050 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јун 19:54Mercedes GLK 220 CDI ot CH so full oprema

Mercedes Benz GLK 220 cdi so golema navigacija park senzori greaci na...


13.700 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јун 18:51Renault Laguna.3 Coupe GT2. 2.0t 205ks 4Controle

Kolata e so full oprema redovno servisirana vo ovlesten servis vo Ger...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јун 18:02Bmw E60 530d 218ks Reg.+Servis

Bmw E60 530d 2004/5 Od oprema poseduva: -El. na retrovizori -El...


5.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 €
Кичево

Автомобили

26 јун 13:00Опел вектра

Во добра состојба. не е регистрирана. Бобе. 077712472


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

26 јун 07:43Porsche PANAMERA 4S - 2009 160.000 km

Prodavam Porsche Panamera 4.8 4S 400 ks Proizvedena 2009 godina ...


1 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јун 22:57Audi a6 3.0 tdi QUATTRO

Audi a6 3.0 tdi vo top sostojba bez zameni


7.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јун 22:22Alfa Romeo 159

odlicna sostojba. 16ki bantazi so novi zimski gumi Sava + 17ki ba...


4.000 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јун 17:46BMW F10 520d Automatic CH

🇨🇭BMW F10 520d Automatic G8 🇨🇭 

✅BMW e 2.0 so 184ks ✅BMW NAV...


15.500 €
или предлог цена
Кичево

Автомобили

25 јун 15:30Страна 1 од 21

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам