1198 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW PASSAT B8 1.6 Bluemotion

Се продава VW PASSAT B8 1.6 Bluemotion Во совршено одлична состојб...


17.500 €
или предлог цена
23 мај 12:32Промовирано

prodavam Peugeot 206 face lift, 1.4hdi

peugeot 206 face lift, 1.4hdi , pominati 228200km, 2006g prva registr...


2.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 €
Вчера 12:32Промовирано

LINCOLN NAVIGATOR 3.5 benz 285 Kw

Се продава Lincoln Navigator 3.5 бензин. Возилото е со 7 седишта и по...


150.000 €
или предлог цена
18 мај 23:52Промовирано

Opel Antara 2.2 dizel 2013g. Zamena

Opel Antara 2013 godina vo kniska, registrirana cela godina do 24.03....


9.600 €
или предлог цена
Денес 11:11OPEL CORSA D 2007 - 1.3 CDTI

Opel Corsa D 2007g 55KW - 75KS NAPRAVEN GOLEM SERVIS PRED 15 000KM ...


3.600 €
или предлог цена
Денес 11:07Peugeot 207 kako novo 117 000km

Peugeot 207 1.6 benzin 120ks, 2009 godina, bez plin, 117 000 realni k...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:00Opel Astra H Ukrasna maska

Maskata e zdrava nema nikade puknato i drzacite i se zdravi 078890...


50 €
или предлог цена
Денес 10:37Peugeot 107 1.0 50kw klima reg.04-24

Kolata e vo odlicna sostojba registrirana skoro cela godina +zelen ka...


3.400 €
или предлог цена
Денес 10:36Mercedes Ml 320 CDI

(Amortizacijata ne e na jastuci) -Full oprema -Smeneto ulje na me...


1 €
или предлог цена
Денес 10:31Opel Astra H 1.7 CDTI 74 kw 2005 Reg 4.2024 Odlicna

Opel Astra H 1.7 CDTI 74 kw bez sminkanici i prikazni deka baba ja vo...


3.100 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
3.500 €
Денес 10:30Citroen Berlingo 2.0 HDI 2001 Reg 5.2024 Panorama Odlicno

Citroen Berlingo 2.0 HDI 2001 godina bez nikakvi sminkanici i glupi f...


1.850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.900 €
Денес 10:29VW Touareg 2.5 TDI 2005 Reg 12.2023 Perfekten

VW Touareg 2.5 TDI Perfektna sostojba za tie godini i toj model bez ...


6.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.000 €
Денес 10:29Seat Exeo 2.0 TDI 2009 Reg 10.05.2024 Odlicen

Seat Exeo 2.0 TDI bez sminkanici i filozofii 2009 godina vo soobraka...


6.300 €
или предлог цена
Денес 10:29Mercedes-benz c200cdi Blueeffienci euro5 moze zamena

Voziloto e komplet ispravno, redovno servisirano Registrirano...


10.500 €
или предлог цена
Денес 10:23Prodavam Mitsubishi outlander

Dzipot e vo perfektna sostojba Za podetalni inf javete se na brojot ...


1 €
или предлог цена
Денес 10:21  НОВ ОГЛАС

Golf V 2.0 TDI

Golfot e vo odlicnaa sostojba za godinite e dosta zacuvan Donesen Od ...


3.450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
3.599 €
Денес 10:15Seat i ibiza 1.2 benzin-plin

Se prodava seat ibiza 1.2 benzin-plin, kolata e domakinski vozena i o...


2.300 €
или предлог цена
Денес 10:00BMW X1 2.0 d xdrive

BMW X1 2.0D 190 ks XDRIVE X LINE 8G AUTOMATIC - 171000 km - 2017 prv...


23.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
24.700 €
Денес 09:56Renault Scenic 2.0 benzin/plin

Колата е во одлична состојба, со фул опрема и регистрација до крај на...


3.100 €
или предлог цена
Денес 09:50VW GOLF VI 2.0tdi

Kolata e vo odlicna sostojba. Od oprema poseduva sledno. -klima klima...


1 €
или предлог цена
Денес 09:41Mercedes C220

Kolata e vo odlicna sostojba,se vozi sekoj den bez nikakvi zabeleski....


1 €
или предлог цена
Денес 09:41Peugeot 407 1.6HDI 2005

Povekje info na telefon. Moze zamena za pomalo vozilo do ista cena


3.490 €
или предлог цена
Денес 09:37BMW 520d X-DRIVE

Se prodava BMW 520d x-drive. M-paket Proizvedeno 2014 godina. 240.000...


24.000 €
или предлог цена
Денес 09:11OPEL CORSA 1,2 LPG 2012 - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Opel Corsa 1,2 LPG 2012 - 179.800 km - realni - serv...


4.890 €
или предлог цена
Денес 08:59FIAT DOBLO 1,9 JTD-2006-A.C. Avto Alex

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


3.290 €
или предлог цена
Денес 08:59OPEL MERIVA 1,4 GPL A.C. Avto Alex

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


3.780 €
или предлог цена
Денес 08:59Prodavam mitsubishi asx

ASX od 2021 godina, pod garancija do 2026, neuvezeno - kupeno od salo...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
18.900 €
Денес 08:57MERCEDES-BENZ A 180 CDI AVANGARDE FULL OPREMA UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


12.400 €
или предлог цена
Денес 08:56MAZDA 3 1.6 D FACELIFT 2008 GOD FULL OPREMA UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.950 €
или предлог цена
Денес 08:56VW GOLF 5 1.9 TDI HIGHLINE FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E UVEZENA OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.950 €
Денес 08:56MAZDA 3 2.2 SKYACTIV-D SPORT LINE AUTOMATIK 2015 G NOV UVOZ

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


10.950 €
или предлог цена
Денес 08:56FORD FOCUS 1.6 TDCI TITANIUM SEDAN 2012 G FULL OPREMA

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


6.150 €
или предлог цена
Денес 08:55MAZDA 2 1.4 D 2009 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY UNIKAT

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


3.950 €
или предлог цена
Денес 08:55CITROEN C3 1.4 HDI EXCLUSIVE FACELIFT 2008 G NOV UVOZ GERMAN

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


3.150 €
или предлог цена
Денес 08:55AUDI A4 2.0 TDI 140 KS 8V FULL OPREMA NOV UVOZ CH

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD SVAJCARIJA VO ODLICNA SOST...


4.650 €
или предлог цена
Денес 08:55FORD FOCUS 1.6 TDCI 70KW TITANIUM FULL OPREMA NOV UVOZ D

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTO...


5.650 €
или предлог цена
Денес 08:55MAZDA 3 1.6 D FACELIFT 2007 GOD FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


3.650 €
или предлог цена
Денес 08:55SUBARU JUSTY G3X 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMAN

078 265 233 NA VIBER DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOS...


3.650 €
или предлог цена
Денес 08:55Reno scenik 1.5 dci 2011god

Socuvan reno scenik 1.5 dci moze zamena za pomala kola, so ful oprema...


5.300 МКД
или предлог цена
Денес 08:55SUZUKI IGNIS 1.3 I 4X4 KLIMA FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

078 265 233 NA VIBER DJIPCETO E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOS...


3.650 €
или предлог цена
Денес 08:55CITROEN C4 1.6 I EXCLUSIVE 2012 FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

KOLATA E NOV UVOZ OD GERMANIJA VO ODLICNA SOSTOJBA NEMA NITU EDNA ZAB...


5.950 €
или предлог цена
Денес 08:55HONDA JAZZ 1.2 I VTEC 2009 G FULL OPREMA NOV UVOZ GERMANY

078 265 233 NA VIBER KOLATA E KUPENA OD PRV SOPSTVENIK OD GERMANIJA ...


4.650 €
или предлог цена
Денес 08:55CITROEN C3 1.1 CNG BENZIN-METAN FACELIFT 2007 GOD FULL OPREM

078 265 233 NA VIBER KOLATA E NOV UVOZ OD ITALIJA NEMA NITI EDNA ZAB...


2.750 €
или предлог цена
Денес 08:55Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам