80 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Prodavam Nokia 7610 Odličen bez grebnatinka.Funkcionira se!

Prodavam Odlicno socuvan NOKIA 7610 bez grebnatinka. Telefonot funkc...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:29iPhone 12pro Max 128gold 256GBblue Perfekt !

evropski full pack garancija 5-6M 256GB 56.500 den


799 €
или предлог цена
Вчера 20:25Samsung s21 plus Perfekt !

garancija


599 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
37.500 €
Вчера 20:25Iphone 12 Mini

Se prodava Iphone 12 mini koristen eden mesec kupen od A1 so 24 mesec...


470 €
или предлог цена
Вчера 06:39Samsung j3

So kutija, zastitno saklo i maska ekstraaa zacuvan


3.000 МКД
или предлог цена
08 авг 08:52iphone X 64GB extra zauvan Garancija

kako nov org polnac 5meseci garancija


279 €
или предлог цена
05 авг 14:36Samsung Tab S7 FE 5G t736B

nov Tab e izlozben model i sleduva samo so polnac bez pakovanje 2...


26.500 МКД
или предлог цена
05 авг 14:36AirPods Pro kako novi Perfekt !! ORG

novi


149 €
или предлог цена
05 авг 14:36iPhone 11pro Max 64GB Telekom 4M simfree

fullpack


579 €
или предлог цена
05 авг 14:36iPhone 12pro 128GB Perfekt! evropski

full pack Garancija kako novi


729 €
или предлог цена
05 авг 14:35Samsung Z fold2 5G Telekom 2 dena koristen

23m garancija Telekom bez tragi na koristenje sleduva so origin...


899 €
или предлог цена
05 авг 14:35Samsung S7 T870 24M Garant

Tab e izlozben model sleduva samo tablet i polnac bez pakovanje ...


28.000 МКД
или предлог цена
05 авг 14:35iPhone 11 64/128

kako novi


25.000 МКД
или предлог цена
05 авг 14:35iPhone SE 3 64GB

nov 12M garancija istyle


29.500 МКД
или предлог цена
05 авг 14:35Galaxy A52s 6G

Telefonot e nov ne e otpakovan kupen na 07 .07 2022


18.500 МКД
или предлог цена
01 авг 22:27iPhone 11 Pro Max 256GB Како нов

iPhone 11 Pro Max 256 GB Користен 1 год. како нов + 2 маски + ор...


600 €
или предлог цена
28 јул 08:28Телефонска централа Panasonic KX-TA308

Се продава телефонска централа Panasonic KX-TA308 со мастер телефон P...


6.000 МКД
или предлог цена
27 јул 11:05Samsung J5 puknato staklo

stakloto e puknato,ne faka tacot


1.000 МКД
или предлог цена
17 јул 19:39Se PRODAVA Iphone 5s

se prodava dobro socuvan iphone 5s gold.солидна батерија. 80%. Povek...


4.500 МКД
или предлог цена
05 јул 18:03Samsung iPhone Huawei Xiaomi

novi i koristeni


1 €
или предлог цена
05 јул 17:50Full pakuvanje Nokia 6. 2 maximalno zacuvan

Telefonot e so Tri kameri Koristen 1 god Vo perfektna sostojba koj p...


8.500 МКД
или предлог цена
04 јул 16:02Samsung galaxy S9 Kako Nov zacuvan

Poubav ne moze da bide maximalno zacuvan koj prv ce go vidi sigurno g...


12.000 МКД
или предлог цена
01 јул 16:17Huawei Mate 20 Lite

Го продавам затоа шо си купив друг, телефонот е максимално зачуван се...


6.500 МКД
или предлог цена
21 јун 16:45Za delovi

Za delovi


3.000 МКД
или предлог цена
08 мај 14:46Samsung A52s 5G Telekom Novi!

novi


18.900 МКД
или предлог цена
06 мај 07:55iphone XS max extra fullpack simfree

64


24.900 МКД
или предлог цена
07 апр 19:36Факс Panasonic KX-F780

Се продава факс Panasonic KX-F780 со дигитална секретарка , во исправ...


3.000 МКД
или предлог цена
31 мар 18:44iPhone 12 PRO

Se prodava iPhone 12 Pro bez grebka Battery health 100% Cena fiksna...


780 €
или предлог цена
24 мар 11:33iphone 8plus extra sostojba

so org polnac


13.900 МКД
или предлог цена
23 мар 12:02Zastitni stakla za Samaung Note 9 EKSTRA CENA

Prodavam novi zastitni stakla za Samsung Note 9 3 stakla 400den 2 s...


15 фев 13:03Alcatel bez baterija

Na telefonot mu fale baterija


500 МКД
или предлог цена
14 јан 20:24Xiaomi Note 8pro 6/128GB 5 dena koristen !

Garancija Perfekt


150 €
или предлог цена
14 јан 15:09Iphone 8plus

🍎✅📱Iphone 8 Plus ODLICEN!! Telefonot e vo perfektna sostojba,kompl...


11.000 МКД
или предлог цена
07 јан 12:43Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro kupen od Telekom ima garancija , odlicna 64mp...


199 €
или предлог цена
22 дек 15:58Wiko telefon za delovi

Za delovi


500 МКД
или предлог цена
30 ное 14:59Hisense telefon za delovi

Za delovi


700 МКД
или предлог цена
30 ное 14:59Xiaomi Poco F1 Perfekt!!! fullpack

extra zacuvan


7.900 МКД
или предлог цена
21 ное 20:02Samsung A10

Se prodava samsung a10 staklenata folija e puknata samo ekranot si e ...


5.000 МКД
или предлог цена
16 окт 22:49Samsung Note 9 Perfekt! fullpack

evropski Garancija


15.900 МКД
или предлог цена
14 окт 10:45SLUSALKI ZA DJ

Slusalkite se vo odlicna sostojba Info:076707430


По Договор
или предлог цена
06 окт 20:56Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам