81 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Xiaomi Redmi note 11

Redmi note 11 128 gb memorija 6gb ram


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:46  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A71 (6/128gb) /Maska /Zastitno Staklo

Се продава Samsung Galaxy A71 6 /128gb Телефонот доаѓа со инсталирано...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:21  НОВ ОГЛАС

Prodavam Nokia 7610 Odličen bez grebnatinka.Funkcionira se!

Prodavam Odlicno socuvan NOKIA 7610 bez grebnatinka. Telefonot funkc...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:29iPhone 12pro Max 128gold 256GBblue Perfekt !

evropski full pack garancija 5-6M 256GB 56.500 den


799 €
или предлог цена
Вчера 20:25Samsung s21 plus Perfekt !

garancija


599 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
37.500 €
Вчера 20:25Samsung j3

So kutija, zastitno saklo i maska ekstraaa zacuvan


3.000 МКД
или предлог цена
08 авг 08:52iphone X 64GB extra zauvan Garancija

kako nov org polnac 5meseci garancija


279 €
или предлог цена
05 авг 14:36Samsung Tab S7 FE 5G t736B

nov Tab e izlozben model i sleduva samo so polnac bez pakovanje 2...


26.500 МКД
или предлог цена
05 авг 14:36AirPods Pro kako novi Perfekt !! ORG

novi


149 €
или предлог цена
05 авг 14:36iPhone 11pro Max 64GB Telekom 4M simfree

fullpack


579 €
или предлог цена
05 авг 14:36iPhone 12pro 128GB Perfekt! evropski

full pack Garancija kako novi


729 €
или предлог цена
05 авг 14:35Samsung Z fold2 5G Telekom 2 dena koristen

23m garancija Telekom bez tragi na koristenje sleduva so origin...


899 €
или предлог цена
05 авг 14:35Samsung S7 T870 24M Garant

Tab e izlozben model sleduva samo tablet i polnac bez pakovanje ...


28.000 МКД
или предлог цена
05 авг 14:35iPhone 11 64/128

kako novi


25.000 МКД
или предлог цена
05 авг 14:35iPhone SE 3 64GB

nov 12M garancija istyle


29.500 МКД
или предлог цена
05 авг 14:35Galaxy A52s 6G

Telefonot e nov ne e otpakovan kupen na 07 .07 2022


18.500 МКД
или предлог цена
01 авг 22:27iPhone 11 Pro Max 256GB Како нов

iPhone 11 Pro Max 256 GB Користен 1 год. како нов + 2 маски + ор...


600 €
или предлог цена
28 јул 08:28Телефонска централа Panasonic KX-TA308

Се продава телефонска централа Panasonic KX-TA308 со мастер телефон P...


6.000 МКД
или предлог цена
27 јул 11:05Samsung J5 puknato staklo

stakloto e puknato,ne faka tacot


1.000 МКД
или предлог цена
17 јул 19:39Se PRODAVA Iphone 5s

se prodava dobro socuvan iphone 5s gold.солидна батерија. 80%. Povek...


4.500 МКД
или предлог цена
05 јул 18:03Samsung iPhone Huawei Xiaomi

novi i koristeni


1 €
или предлог цена
05 јул 17:50Full pakuvanje Nokia 6. 2 maximalno zacuvan

Telefonot e so Tri kameri Koristen 1 god Vo perfektna sostojba koj p...


8.500 МКД
или предлог цена
04 јул 16:02Samsung galaxy S9 Kako Nov zacuvan

Poubav ne moze da bide maximalno zacuvan koj prv ce go vidi sigurno g...


12.000 МКД
или предлог цена
01 јул 16:17Huawei Mate 20 Lite

Го продавам затоа шо си купив друг, телефонот е максимално зачуван се...


6.500 МКД
или предлог цена
21 јун 16:45Za delovi

Za delovi


3.000 МКД
или предлог цена
08 мај 14:46Samsung A52s 5G Telekom Novi!

novi


18.900 МКД
или предлог цена
06 мај 07:55iphone XS max extra fullpack simfree

64


24.900 МКД
или предлог цена
07 апр 19:36Факс Panasonic KX-F780

Се продава факс Panasonic KX-F780 со дигитална секретарка , во исправ...


3.000 МКД
или предлог цена
31 мар 18:44iPhone 12 PRO

Se prodava iPhone 12 Pro bez grebka Battery health 100% Cena fiksna...


780 €
или предлог цена
24 мар 11:33iphone 8plus extra sostojba

so org polnac


13.900 МКД
или предлог цена
23 мар 12:02Zastitni stakla za Samaung Note 9 EKSTRA CENA

Prodavam novi zastitni stakla za Samsung Note 9 3 stakla 400den 2 s...


15 фев 13:03Alcatel bez baterija

Na telefonot mu fale baterija


500 МКД
или предлог цена
14 јан 20:24Xiaomi Note 8pro 6/128GB 5 dena koristen !

Garancija Perfekt


150 €
или предлог цена
14 јан 15:09Iphone 8plus

🍎✅📱Iphone 8 Plus ODLICEN!! Telefonot e vo perfektna sostojba,kompl...


11.000 МКД
или предлог цена
07 јан 12:43Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Xiaomi Redmi Note 9 Pro kupen od Telekom ima garancija , odlicna 64mp...


199 €
или предлог цена
22 дек 15:58Wiko telefon za delovi

Za delovi


500 МКД
или предлог цена
30 ное 14:59Hisense telefon za delovi

Za delovi


700 МКД
или предлог цена
30 ное 14:59Xiaomi Poco F1 Perfekt!!! fullpack

extra zacuvan


7.900 МКД
или предлог цена
21 ное 20:02Samsung A10

Se prodava samsung a10 staklenata folija e puknata samo ekranot si e ...


5.000 МКД
или предлог цена
16 окт 22:49Samsung Note 9 Perfekt! fullpack

evropski Garancija


15.900 МКД
или предлог цена
14 окт 10:45Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам