Подкатегорија:
                   
2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Телефонска централа Panasonic KX-TA308

Се продава телефонска централа Panasonic KX-TA308 со мастер телефон P...


6.000 МКД
или предлог цена
27 јул 11:05Факс Panasonic KX-F780

Се продава факс Panasonic KX-F780 со дигитална секретарка , во исправ...


3.000 МКД
или предлог цена
31 мар 18:44Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам