Подкатегорија:
                   
423 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stalak drzac za ednoracni trgovi

Na 2 nivoa 2 metri dolzina Barajte me. Na viber tamu sum sekogas dos...


100 €
или предлог цена
Вчера 18:06Lat cable crossover profesionalna masina

1. Lat masina 2. Lat masina sredna makara 3. Cablecrossover 4. Vra...


1.200 €
или предлог цена
Вчера 18:06Tezini za masini fabricki

75kg 300e fabricki


300 €
или предлог цена
Вчера 18:05KOMPLET TERETANA

NA VIBER VRTETE!!! Ednoracni od: 2,4,6,8,10,12.5,14,15,16,18,20,22...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:05KLUPA ZA VEZBANJE

KLUPA ZA VEZBANJE KORISTENA VO DOMASNI USLOVI.


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00OLIMPISKA SIPKA ZA VEZBANJE 2.2 M - F-50

OLIMPISKA SIPKA ZA VEZBANJE


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Се продава трака за трчање

Траката е купена пред 1 година и не е многу користена. Има и 2 години...


22.999 МКД
или предлог цена
Вчера 09:47Stalak drzac za bucici

250evra


250 €
или предлог цена
Вчера 07:07  НОВ ОГЛАС

Suplementi od USA

Site suplementi se naracani i doneseni od USA. Gi imam vo golemi kol...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Исхрана

Вчера 07:02Трака за трчање

Продавам многу малку користена како нова трака за трчање top life (ге...


290 €
или предлог цена
28 ное 13:16ПРОДАВАМ ТРАМБОЛИНА

СЕ ПРОДАВА НОВА НЕКОРИСТЕНА ТРАМБОЛИНА СО ОГРАДА ДИМЕНЗИЈА 80 СМ...


4.000 МКД
или предлог цена
28 ное 11:14garmin Vivoactive 3

Garmin Vivoactive 3 vo perfekna sostojba mnogu malku koristen so vaz...


10.000 МКД
или предлог цена
28 ное 09:37Prodavam spravi za vezbanje

Prodavam: sprava za stomacni 3000 prodadeno Soben velosiped 7000 P...


17.000 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
21.000 МКД
27 ное 20:08Хиперекстензија

Продавам професионална справа за хиперекстензија . Корисничка тежина...


250 €
или предлог цена
26 ное 15:37MATRIX E5x profesionalen Orbitrek

Moze da se koristi za profesionalni ili vo domasni uslovi. Socuvan, v...


650 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
690 €
26 ное 09:38DIADORA-FASSI-HORIZON FITNESS ПРЕМИУМ ТРАКИ,ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ

HORIZON FITNESS GERMANIJA DIADORA FITNESS ITALIJA FA...


По Договор
или предлог цена
26 ное 09:19ROWER VESLO Professionale Fassi Acqua ITALIA

НОВО МОДЕЛ 2022Г. Професионален веслач ровер за комерцијална и дома...


1.200 €
или предлог цена
26 ное 09:18FASSI 9.6 ITALIA ТРАКИ ЗА ТРЧАЊЕ ДО 150КГ. 10Г.ГАРАНЦИЈА

Марка Фаси ЦЕНА СО ПОПУСТ 96000ДЕН. Редовна цена: 1.599,00 € Домаш...


96.000 МКД
или предлог цена
26 ное 09:18FASSI SPORT ITALIA 8.0 ДО 140КГ. 5ГОД. ГАРАНЦИЈА ТРАКА ЗА ТР

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН НОВ МОДЕЛ НА FASSI SPORT ITALIA ТРАКА...


86.000 МКД
или предлог цена
26 ное 09:18ORBITREK HORIZON FITNESS CROSSTRAINER SYROS 2.0 НОВО !!!

Нашиот нов Syros 2.0 cross-trainer се прилагодува индивидуално на гол...


799 €
или предлог цена
26 ное 09:17HORIZON TORUS 5 MULTISTATION PREMIUM FITNESS СТАНИЦА ЗА ДОМА

НОВО ВО НАШИОТ АСОРТИМАН HORIZON FITNESS MODEL ТОРУС 5 Повеќест...


2.199 €
или предлог цена
26 ное 09:16SOLE FITNESS 65 ЛЕНТИ ЗА ТРЧАЊЕ 6МЕС. КОР. ДО 165КГ.

Се продаваат две ленти за трчање SOLE FITNESS MODEL F65 https://ww...


1.600 €
или предлог цена
26 ное 09:16DIADORA SWING EVO ITALIA СОБЕН ВЕЛОСИПЕД НОВ МОДЕЛ 120КГ.

13.999 МКД Цената е фиксна Состојба на предмет Нови DB-SW...


13.999 МКД
или предлог цена
26 ное 09:15STEPPERI ERGO-FIT 3000 PROFESSIONAL MADE IN GERMANY

Се продаваат повеќе на број и избор Топ состојба од медицинска прак...


549 €
или предлог цена
26 ное 09:14Тег 20кг

Се продава тег 20 кг.


1.000 МКД
или предлог цена
25 ное 21:18Теретана

Справи за теретана професионални по најниски цони


100 €
или предлог цена
25 ное 19:23SET TEGOVI 2X20KG VKUPNO 40KG

SE PRODAVAAT SET TEGOVI MNOGU MALKU KORISTENI.


4.000 МКД
или предлог цена
25 ное 17:21MATRIX FITNESS G3 AURA BLACK 2018G. SET OD 20KOM. SPRAVI

СЕ ПРОДАВААТ СЕТ ОД 20КОМ. МАШИНИ МАTRIX G3 AURA SERIE BLACK 20...


По Договор
или предлог цена
23 ное 17:42MATRIX S-DRIVE PERFORMANCE TREADMILL SAEMSKI EKSPONAT X 3 KO

MATRIX FITNESS S-DRIVE PERFORMANCE TREADMILL NOVI PROIZVODI SAEMSK...


По Договор
или предлог цена
23 ное 17:42STATICEN VELOSIPED(SOBEN VELOSIPED),TOCAK(Energetics CT 422)

Се продава статичен велосипед многу малку користен марка Energetics...


14.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
15.000 МКД
22 ное 09:38DRZAC ZA TEGOVI ZA BENCH KLUPA(BENCH RACK),ДРЖАЧ ЗА ТЕГОВИ

SE PRODAVA PROFI DRZAC ZA TEGOVI ZA BENCH KLUPA MOZE DA SE KORISTI ...


240 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250 €
22 ное 09:37ORBITREK HORIZON FITNESS CROSSTRAINER SYROS PRO NOVO !!!

HORIZON FITNESS GERMANIJA ПРЕМИУМ ФИТНЕС ОПРЕМА ЗА ДОМА ВИ ГО...


649 €
или предлог цена
20 ное 18:54DIADORA GALAXY COMFORT ITALIA ХОРИЗОНТАЛЕН ВЕЛОСИПЕД НОВО!

DB-GALAXY COMFORT 24000ДЕН. Курир за волумен на тежина 40 Бренд...


24.000 МКД
или предлог цена
20 ное 18:54Нов професионален SPIN BIKE

Продавам нов професионален SPIN BIKE од MOVEMENT. Купен 1290 Еур нов...


850 €
или предлог цена
19 ное 08:30Сушачи за бокс ракавици - професионални HAMMER - Германија

Продавам нови сушачи за боксерски ракавици од брендот HAMMER - Герман...


450 МКД
или предлог цена
19 ное 08:29RASPRODAZBA NA POSLEDNI BROEVI

RASPRODAZBA NA POSLEDNI BROEVI CENA NA SEKOJA SLIKA PROIZVODITE S...


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Чевли

19 ное 02:45AKCIJA NA SOFTSHELL JAKNI!!!

AKCIJA NA SOFTSHELL JAKNI!!! Nepovtorliva ponuda Cena 2500 den.


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Фитнес / Вежбање / Облека

19 ное 02:44Total Gym 1000

Се продава Total Gym 1000 во одлична состојба, малку користен


7.000 МКД
или предлог цена
18 ное 14:48Staticen mini velosiped

Staticen mini velosiped 4000 i 4600 denari neotpakuvani


4.600 МКД
или предлог цена
18 ное 13:00PROFESIONALEN GUMEN POD ZA FITNESS CENTRI

PROFESIONALNI PODNI OBLOGI VO ROLNA SPORTEC GERMANIJA Made in Ge...


12 €
или предлог цена
16 ное 20:30Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам