Гостивар
                   
2065 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Transport na kamioni avtobusi

Vlecna sluzba Martin


100 МКД
или предлог цена
Гостивар

Камиони

13 ное 19:47Промовирано

Mercedes 814 kiper so kran

Mercedes 814 kipper so kran Info na tel 077806403


11.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Вчера 13:00Промовирано

Celicni bandasi 5/120 205/55/16

Celicni bandasi za bmw 3 so gumi bmw120


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 11:31Bmw f10 bandasi 17 ki

5x120 ET8.5J


400 €
или предлог цена
Денес 11:31Porsche cayenne s 3.0 dizel leder navi bi xenon panorama

Porsche Cayenne 3.0 Panorama BI-xenon Adaptive Light EURO 6 Pa...


3 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:31Wv scirocco 20 tdi

Scirocco 2.0TDİ Full Oprema Park Senzori (PDC) Sport Comfo...


8.888 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:31Ford Mondeo 2006 GHia+Titanium Odlicno Socuvano

Se Prodava Ford Mondeo 2006 2.0 Tdci 96kw GHia +Titanium Redizajn so ...


3.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:22BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:56Man 8.210 tgl 2007g slep.....zamena

Man 8.210 tgl 2007g Specijalno vozilo slep...vlecna sluzba Oprema fu...


19.900 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 10:56Slep sluzba mercedes sprinter 515 cdi

Vo top sostojba Oprema full Moze da se vozi i so “b” so nosivost ...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Денес 10:56Suzuki gsx f 750cc

Odlicen motor,novi gumi. Servis pred 200km.Akumulator dobar,lanec no...


2.300 €
или предлог цена
Денес 10:54Audi a4 3.0 quatro

Audi a4 3.0 motor automatik so novi gumi i fellgi 11. 2021 se gumite ...


10.400 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 10:47Se prodava Ford Fiesta

Kolata e vo top sostojba.napraven golem servis.registriran na 05 09....


5.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:46GOLF VI 2011/10 TDI

NESTO NOVO I OBAVO GOLFOT E EXTRA. DONESENO OD GERMANIA GOLFOT I...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:13MERCEDES C 200 KOMPRESSOR

Se prodavaat delovi od motor od mercedes kompresor c200 so crn kapa...


300 €
или предлог цена
Денес 10:04ALUMINIUNSKI BANDAZI ZA BME E 46

Se prodavaat 4 ( cetiri)aluminiumski bandazi so letni MISHELIN letni ...


Денес 10:04DElOVI ZA MOTOR 1.7 CDTI ASTRA J

Se prodavaat delovi od motor za opel astra j tip na motor A17DTR, ule...


350 €
или предлог цена
Денес 10:04205 55 r16 5x112 passat

Komplet se prodava 400euro fiks 2gumi nokian 2021 2gumi good year 20...


Денес 09:59Vw eos 2.0tfsi cist benzin turbo

Vw eos 2.0 tfsi turbo cist benzin 147 kw (200ks) Registriran do 08.20...


7.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:58195 65 r15 zimski

195 65 r15 zimski 2 sava zimski 2014 2 riken zimski 2015 Solidno komp...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 09:58VW PASSAT KARAVAN 2006 GODINA

Prodavam Passat 2.0 Dizel 140 ks 2006 Godina ,Klimatronik,Golem ekran...


5.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:50SPANERI NOVI I POLOVNI

Prodavam Novi 20 Komada I Polovni 10 Komada Spaneri Cena za novi 500 ...


499 МКД
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 09:50OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:50FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET 2011 GODINA EURO 5

Se prodava Fiat Punto Evo 2011 Godina (Euro 5) so 1.3 Jtd 84ks Multij...


4.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.600 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:50Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


Денес 09:25CADILLAC SRX4

SE PRODAVA CADILAC SRX4 2008 GODINA. ZA POVEKE LICE ZA KONTACT N...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:17Keskin KT5 Felni 16ki Bandasi

Redok Primer Cena 700€U Fiksna Bezz Nikakov Dogovor !!! -Sport Tun...


700 €
или предлог цена
Денес 09:09Ford Maverick 2.3i odlichen,extra cena

Ford Maverick 2.3 benzin, Premnogu zachuvan,bez nieden vlog, Registri...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:09  НОВ ОГЛАС

Alu felniz za X5, x6 5x120 so michelin zimski gumi!!

Se prodavaat aluminski bandasi od x6 2017g so ekstra zimski gumi mich...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.000 €
Денес 07:50Opel Astra H 1.4 /LPG neuvezena

Se prodava Opel Astra H, kupena vo automakedonija vo 2007 god, ne e u...


3.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:50Audi A4 3.0 TDi QUATRO 4x4 ,TOP

Audi A4 3.0 TDİ AVTOMATİK DSG Quatro(4x4) 2005/4 GODİNA , REGİSTRİRAN...


4.950 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:48Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:48BANDAZI 16 KI ZA MERCEDES

Se prodavaat bandazi 16 ki za mercedes


Денес 00:19  НОВ ОГЛАС

Delovi za Polo ostanati

Se prodava delovi za polo ostanati videti sliki za povise info na mob...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:04Gami so bandazi I kapaci od ibica

Prodavam cetiri bandazi od ibica so zimski gumi komplet so plasticni ...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:53Gumi letni sava 245/70/16 za gjip

Gumi sava 245/70/16 za gjip novi lani kupeni 31 000 denari vozeni se ...


300 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

Вчера 21:26Felni za polo so letni gumi

Felni za polo 14 so letni gumi


Вчера 21:26Bandazi so zimski gumi

Celicni bazdazi so zimski gumi continetal i orginal ratkapni za BMW ...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Вчера 21:26Honda Accord 2.2 dizel top

Se prodava honda accord 2.2 dizel cl7 top sostojba pali vozi 230 hilj...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:26AUDI A4 2.0 TDI - 06

AUDI A4 2.0 TDI S-line 7g AUTOMATIK - 2006 - REGIST. DO 12.2023 - ...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 20:06Ssangyong REXTON - 118.000 km - Full oprema

Se prodava Ssangyong REXTON, 2.7 HDI, so realni 118.000 km i so najvi...


6.000 €
или предлог цена
- 25 % Попуст
8.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:39Kopce za racna so auto hold za VW Golf 7, Passat, Jetta,

Novi kopcinja za racna so auto hold za VW Golf 7, Passat 3G2 2014–> =...


750 МКД
или предлог цена
- 70 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 19:32Страна 1 од 52

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам