159 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Suzuki TL1000S

Bez vlog, moze zamena za kola ili skuter SR50 ili od 250cc pa nagore,...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:39



KAWASAKI KX450F 2015

VO ODLICNA SOSTOJBA! Tel:078 449 591


3.500 €
или предлог цена
Денес 09:31



HONDA SILVER WING 400IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.600 €
или предлог цена
Денес 09:31



GILERA NEXUS 500IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA! BEZPLATEN TRANSPORT VO MAKEDONIJA!!!


2.550 €
или предлог цена
Денес 09:31



PIAGGIO MP3 300ie yourban

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA! BEZPLATEN TRANSPORT VO MAKEDONIJA!!!


3.300 €
или предлог цена
Денес 09:31



PIAGGIO BEVERLY 250IE

PLATENI DAVACKI DO REGISTRACIJA!


2.150 €
или предлог цена
Денес 09:31



HONDA CB 900B HORNET

Се продава HONDA CB 900B HORNET 2002 година на МК таблици. Телефон з...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 15:29



Kawasaki kxf 450

Kawasaki Kxf 450cc.... 2015 godina....Top ,odlicen ..... Napraven gol...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:15



Gilera Nexus 500

Gilera nexus 500 vp super sostojba za poveke inf...na tel 078716102


1 €
или предлог цена
Вчера 12:17



YAMAHA XENTER HW 125 2014 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭

YAMAHA XENTER HW 125 2014 G.UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭,PLATENI SITE DA...


1.550 €
или предлог цена
Вчера 10:03



Aprilia replika e auspusi /075 885 548 075 813 672

50e


55 €
или предлог цена
Вчера 08:09



BMW F800R 2012

Odlicna sostojba Registriran-mk tabli Ima i kufer original bmw I vizi...


6.500 €
или предлог цена
11 авг 15:45



Yamaha xj6 2012

Proizveden 2012. Kupen od Moto Azzurro vo 2013. Servisiran vo Moto ...


5.200 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.300 €
11 авг 11:28



PIAGGIO MP3 LT 300ie-SE VOZI SO B KATEGORIJA

Se prodava PIAGGIO MP3 LT 300ie.2011 god 16.5kw, 22ks so pominati 19 ...


3.700 €
или предлог цена
10 авг 16:46



Gilera Nexus 250

Gilera nexus 250cc 075 373 282


2.300 €
или предлог цена
10 авг 16:03



GILERA NEXUS 300 2009G TOP SOSTOJBA 2 KLUCA

.


2.250 €
или предлог цена
10 авг 14:42



GILERA NEXUS 300 CM3 2010 G TOP SOSTOJBA

.


2.250 €
или предлог цена
10 авг 12:57



DAELIM S1 125 2013 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA

DAELIM S1 125 2013 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭, PLATENI SITE DAV...


1.350 €
или предлог цена
10 авг 11:02



YAMAHA X-CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA

YAMAHA X CITY 250 UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLATENI SITE DAVACKI DO R...


2.000 €
или предлог цена
10 авг 11:01



Kymco Downtown 200i 2012god.so 17000km.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Од еден сопствен...


2.550 €
или предлог цена
10 авг 07:44



Kymco Agility 125i 2011god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1750 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.700 €
или предлог цена
10 авг 07:44



Aprilia Atlantic 200ie 2003god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.400 €
или предлог цена
10 авг 07:44



Beverly S 250ie 2004god.reg.do 01.06.2023god.

Сервисиран во одлична состојба. Регистриран до 01.06.2023год.


1.800 €
или предлог цена
10 авг 07:44



Aprilia Leonardo 300ie 2006god.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.700 €
или предлог цена
10 авг 07:44



Piaggio Carnaby 200ie 2008god.Staklo zdrav.

Фиксна цена 1700 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.700 €
или предлог цена
10 авг 07:43



Yamaha Versity 300ie 2004god.

Фиксна цена 1600 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.550 €
или предлог цена
10 авг 07:43



Kymco Downtown 300i 2011god.

Фиксна цена 2650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


2.650 €
или предлог цена
10 авг 07:43



Piaggio Liberty 200ie street 2005god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.550 €
или предлог цена
10 авг 07:42



Beverly S 250ie 2007god.

Увоз од Италија платено се комплет до регистрација. Во одлична состо...


1.800 €
или предлог цена
10 авг 07:42



Suzuki Burgman 150ie 2005god.so rachna kochnica.

Фиксна цена 1650 евра. 070-365-150 Увоз од Италија платено се компл...


1.650 €
или предлог цена
10 авг 07:42



Aprilia Scarabeo 250ie 2007god.

Фиксна цена 1450 евра. 070-365-150 Увоз од Италија,средени комплет ...


1.450 €
или предлог цена
10 авг 07:42



Aprilia Scarabeo 100ie 2005g.reg.do 20.07.2023god.

Регистрирано цела година до 20.07.2023год. Троши 1,5л.на 100км. Нови ...


1.050 €
или предлог цена
10 авг 07:42



Honda CBR 919 RR SC33

Motorot e top, registriran do 10.10.2022, smeneto svekici, semerinzi ...


2.600 €
или предлог цена
09 авг 16:49



Honda CBR600

Honda CBR 600 be vlozuvanje cela godina


3.600 €
или предлог цена
08 авг 18:11



HONDA 125 I SH

Se prodava skuterot 072608885


1.000 €
или предлог цена
08 авг 16:58



Aprilia RS 125

Prodavam trkacka Aprilia 125 vozena na Italijanski sampionat,na sampi...


2.500 €
или предлог цена
08 авг 11:36



Hamachi Atv 250cc

Se prodava cetiricikal nov so pominati 450km MOZE ZAMENA ZA KOLA SO M...


1 МКД
или предлог цена
06 авг 18:07



PIAGGIO BEVERLY 300I.E REGISTRIRAN

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 PIAGGIO BEVERLY 300I.E OD 2010 ...


По Договор
или предлог цена
06 авг 09:02



KAWASAKI ZX10R ABS 2012

KAWASAKI ZX10R ABS 2012 - 22.000km - METZELER MK3 GUMI - Translogi...


10.500 €
или предлог цена
05 авг 19:04



YAMAHA XMAX 250 2015 MOMO DESIGN

YAMAHA XMAX 250 2015 MOMO DESIGN MOTOROT E BUKVALNO KAKO NOV VO PERFE...


4.300 €
или предлог цена
05 авг 19:04



Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам