Ѓорче Петров
                   
428 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Купувам Commodore Disk Drive 1581 ( диск драјв )

Купувам Commodore Disk Drive 1581 кој работи со 3.5' дискети. Цена по...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:11Commodore 1581 floppy disc drive - флопи диск драјв

Купувам/барам дискетна единица за Commodore 64 модел 1581 како на сли...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:11Купувам LCD монитор со S-video влез ( Monitor )

Купувам LCD монитор со S-video влез. Другите влезови можат да бидат V...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 00:10Gigabyte 1060 6gb ( gtx rx rtx mining rig )

Se prodava graficka karticka 1060 od 6gb


8.500 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.500 МКД
Вчера 22:54Rig so 4 gpu x 8gb - 124 mhs - RX 580

Se prodava mining rig so 4 kartici, 3 MSI i 1 GIGABYTE so 8gb na ETH ...


1.050 €
или предлог цена
Вчера 22:54Baterija TOSHIBA

Baterija Toshiba


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

Вчера 21:37Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd baterija super sve

Dell Latitude I3 Procesor 4GB Ram 320 hdd baterija super svetlecka ta...


6.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 18:17INSTALACIJA NA WINDOWS 7, 8, 10

Instaliranje na windows 7, 8 i 10. So windows-ot doagjaat zaedno Mic...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Вчера 17:09DELL LAPTOP GEJMERSKI

Gejmerski laptop DELL solidno socuvan donesen e od Norveska Graficka ...


220 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Вчера 16:10Jabra Evolve2 40

Se prodavaat mn malku koristeni Jabra Evolve2 40 slusalki vo ekstra s...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:53  НОВ ОГЛАС

2x4 ddr3 ram 1600mhz

DDR3 RAM 2X4GB


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 14:30Najprofesionalniot servis za LapTop i PC vo Skopje

. Ви нудиме две нивоа на услуги на оперативниот систем инсталација, ч...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Вчера 10:55Format Instalacija Cistenje Virusi .Windows, Office

Naj profesionalna Instalacija na Windows XP,7,8,8.1,10 ,komplet so O...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Останато

Вчера 10:55Memorija DDR4 8GB

Меморијата е нова не е користена.


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 09:27Samsung TAB A8

Продавам НОВ неотпакуван таблет Samsung TAB A8 со 2 години писмена га...


15.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

14 авг 22:58Samsung Notebook 7 Spin with upgraded 1TB SSD and 12GB RAM

Hard Drive Capacity: 1 TB Processor: Intel Core i7 7th Gen. Screen ...


350 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

14 авг 20:46Linksys WRT1900acs + high gain antennas

Prodavam: 1. Linksys WRT1900acs so OpenWrt (Luci) https://www.links...


150 €
или предлог цена
14 авг 19:02BATERII... LI-ION 18650 mAh3.7v 4200 mAh

SE PRODAVAAT SAMO BATERII POSEBNO 3,7 Volti 4200 mAh i 8800mah razlic...


По Договор
или предлог цена
14 авг 16:54Sony Play station 4 dva joistika i igri cena 250ey

Sony Play station 4 dva joistika i igri cena 250ey tel:077600691


250 €
или предлог цена
14 авг 11:40EVGA GTX 1080 8 GB ( rx rtx mining rig )

Se prodava graficka karticka evga 1080 8 gb


14.500 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.000 МКД
13 авг 18:48INK BOJA ZA EPSON PRINTER

prodavam novi 4 ink boi za epson printer. se prodavaat samo komplet z...


1.000 МКД
или предлог цена
13 авг 13:23Desktop PC - kompjuter za Office use(само куќиште) kompjuter

Desktop PC za Office use (куќиште), moze da se koristi za prodavnica....


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

13 авг 10:02Laptop HP Pavilion Dv9000 so Grafichka (GPU)

Socuvan Laptop HP Pavilion Dv9000 za domasna upotreba. Processor AM...


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 10:02OTKUP NA -- LAPTOP --NOVI I MALKU KORISTENI LAPTOPI --OTKUP

Plakam kesss Isplata po viduvanje


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

13 авг 09:33NOV GAMING PC KOMPJUTER RX 6650 XT i5 12400f 16GB 240GB 1TB

Се продава нов десктоп компјутер со следниве спесификации: - SAPPHIR...


59.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
60.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

12 авг 14:38NOV GAMING PC KOMPJUTER RX 6600 i5 12400f 16GB 240GB 1TB

Се продава нов десктоп компјутер со следниве спесификации: - SAPPHIR...


54.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

12 авг 14:38NOV GAMING PC KOMPJUTER RTX 3080 i7 12700K 32GB 240GB 1TB

Се продава нов десктоп компјутер со следниве спесификации: - Zotac G...


109.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

12 авг 14:38NOV GAMING PC KOMPJTER RTX 3070 i5 12400f 16GB 240GB 1TB

Се продава нов десктоп компјутер со следниве спесификации: - Zotac G...


69.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

12 авг 14:38NOV GAMING PC KOMPJTER RTX 3060 i5 12400f 16GB 240GB 1TB

Се продава нов десктоп компјутер со следниве спесификации: - Zotac G...


57.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

12 авг 14:38IMAC 27" I5 16GB 1TB SSD

Se prodava IMAC 27" 2010godina so I5 procesor nadgraden do 16gb RAM i...


500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

11 авг 22:05Prodavam maticna ploca MSI H61M-P31/W8 LGA 1155

Prodavam maticna ploca MSI H61M-P31/W8 LGA 1155 (ne rabotat audio j...


1.500 МКД
или предлог цена
11 авг 14:10Kupuvam Disketi 5.25' ( floppy ) DD/DS

Купувам Дискети 5.25' Double Density Single Sided или Dual Sides По...


20 МКД
или предлог цена
10 авг 20:33Купувам Commodore 64 или Commodore 128 (C64 , C128)

Купувам Commodore 64 или 128 и додатоци. Може исправно или неисправно...


3.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

10 авг 20:33Se prodavaat dva monitori...

Se prodavaat dva monitori Samsung i LG.Dvata se funkcionalni i rabota...


По Договор
или предлог цена
10 авг 17:55Intel i5 3470 3.2GHz LGA 1155

Intel i5 3470 3.2GHz LGA 1155


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
10 авг 17:31HDMI, Skart i internet kabel / кабел ХДМИ Скарт

Се продаваат три кабли: Скарт, ХДМИ кабел (90,185 цм) и интерент кабе...


100 МКД
или предлог цена
10 авг 12:32продавам SONY компјутер со скенер и програм за работа

Продаваме компјутер со 16gb RAM и 17 процесор со 3.4 ghz SONY, заедно...


6.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Останато

10 авг 11:40Profesionalna Popravka na skrseni i osteteni laptopi

Vrsam servis na skrseni laptopi drzaci plastiki ili bilo sto voedno i...


300 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

10 авг 10:25PRODAVAM RIGOVI Saphire 4GB RX570/580

-Cenata e po dogovor -Telefon za Kontakt 071-335-677


1 €
или предлог цена
10 авг 10:05HP ProLiant DL380 Gen9 Rack Server G9 E5 - 2680 V4 DELL IBM

1 Godina garancija ***refurbished*** HP HPE ProLiant DL380 2U Ge...


965 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Сервери и додатоци

10 авг 00:25Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам