Ѓорче Петров
                   
9 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung TAB A8

Продавам НОВ неотпакуван таблет Samsung TAB A8 со 2 години писмена га...


15.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

14 авг 22:58Samsung galaxy etab

Se prodava tablet samsung e tab slabo koristen vo perfektno izdanie


70 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

30 јул 11:48iPad Pro 11-inch 3rd Generation

Prodavam iPad Pro 11-inch 3rd Generation 128gb. Neotpakuvan, kupen ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

26 мар 13:26Tablet Dell

Prodavam tablet Dell (ne pali). moze i zamena [ponudete] cena 1200 de...


600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

17 фев 18:10Продавам таблет Prestigio MultiPad 10.1 Ultimate Duo

Продавам половен таблет, заштитен со фолија, без никаква маана. Табле...


3.500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

09 фев 16:03Tesla l7 za delovi

Puknat ekran, neispravna maticna, nema baterija


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

18 дек 17:28Tablet VIVAX TPC-81203G

Tabletot ima puknat touchscreen, ekranot e zdrav, I gi nema plastikit...


20 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

11 авг 12:58Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE за делови

Се продава Samsung Galaxy Tab S 10.5 LTE. Скршен е тачот и дисплејот,...


200 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

31 јан 20:54ACER Insomia tab 500 Tablet

Tabletot e kupen od Neptun


4.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Таблети

06 окт 19:58Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам