Подкатегорија:
                   
627 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitor 24" Dell P2422H FullHD glanc nov so GARANCIJA

--Monitor 24" Dell P2422H FullHD IPS DP/VGA/HDMI. --GLANC NOV VO KUT...


150 €
или предлог цена
Денес 09:40Tastatura / keyboard za TOSHIBA laptop C50 15.6INCH

NEW KEYBOARD FOR TOSHIBA SATELLITE C50-C, C50D-C, C55-C, C55D-C 15.6I...


1.500 МКД
или предлог цена
- 32 % Попуст
2.200 МКД
Денес 09:191TB 2,5" HDD nadvoresen hard disk USB3.0 5Gbps

Prodavam nov, nekoristen, 1TB 2,5" HDD Portable (nadvoresen hard dis...


2.600 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
3.200 МКД
Денес 09:17Bezzicen Air mouse so ziroskop i tastatura wireless

Prodavam bezzicen air mouse so tastatura so ziroskop za smart tv, pc,...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 18:42Maticna ploca lga775 ddr3 i cpu core2duo e7500 + cooler

Prodavam maticna ploca fujitsu lga 775 so procesor core2duo e7500 i m...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 12:53  НОВ ОГЛАС

60 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.590 МКД
или предлог цена
Вчера 10:57Intel gaming ploca so i7 3770 i 4 g ram

Extra gaming ploca so i7 3770


100 €
или предлог цена
Вчера 10:54  НОВ ОГЛАС

Asus p8b75-m so procesor i7 3770 i 4g ram

Extra gaming ploca so i7 3770


100 €
или предлог цена
Вчера 10:42  НОВ ОГЛАС

4GB Ddr3 Pc3l

Prodavam ispravni ram plochki 4x SK hynix 1x samsung 1000den pa...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:46LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor

LG 24MD4KL-B UltraFine 24" IPS LED 4K UHD Monitor...najdobriot 4k mon...


350 €
или предлог цена
Вчера 07:154G Ruter

Nov 4g ruter raboti so sim card,pogoden za vikendici i za vo stranstv...


1.800 МКД
или предлог цена
15 авг 21:23USB Internet PC Web kamera za kompjuter online nastava

Prodavam novi PC Web kameri.. Se povrzuvaat na USB vo kompjuter. Im...


300 МКД
или предлог цена
15 авг 18:17Adapteri za Laptop - Adapter polnac - Razni

Prodavam novi adapteri za Laptop, tie se zamena na originalniot i NE ...


700 МКД
или предлог цена
15 авг 18:15WEB PC Kamera za Kompjuter - Веб Камера за онлајн настава

Nova web kamera, se povrzuva so usb, ima i dodatok za mikrofon... ...


400 МКД
или предлог цена
15 авг 18:15Magsafe2 Polnac Power Adapter za Macbook Air Mac Book Pro

Nov Polnac adapter za Macbook Pro i Air 👍 Garancija 6 meseca👍 ...


1.500 МКД
или предлог цена
15 авг 18:131500 denari Magsafe adapter za Macbook Pro/Air- so garancija

Magsafe adapter za Macbook Pro i Macbook Air... Nov, sleduva Garanci...


1.500 МКД
или предлог цена
15 авг 18:13Magsafe2, 60Wati, Adapter polnac za Macbook Pro/Air/Retina

Nov adapter polnac za Macbook Pro, Retina, Air Snaga 60 wati Kone...


1.500 МКД
или предлог цена
15 авг 18:13Type-C Adapter Polnac za Macbook Pro i Mac Book Air

Nov polnjac za Macbook Pro i Macbook Air 61Wati 3000 den 87Wati 3...


3.500 МКД
или предлог цена
15 авг 18:12HP TONER CF230A kompatibilen za HP LASERJET M203, M227

Тонер компатибилен за следниве принтери: HP LaserJet Pro M203, M203d...


15 авг 14:49TONER CE505A / CF280A za HP P2035 / P2055, Canon CRG719

Toner kompatibilen za HP LaserJet 400 M401n/dn/dw/P2035/P2055 black (...


15 авг 14:49TONER za Samsung ML-2165W, MLT-D101s

Тонер MLT-D101s компатибилен за следните принтери: Samsung ML-2165W ...


15 авг 14:49Samsung TONER MLT-D111s

Samsung тонер MLT-D111s, компатибилен со следниве Samsung принтери: ...


15 авг 14:49Brother TONER TN1030/TN1050

Toner TN1050/TN1030 kompatibilen za slednive modeli na printeri: Bro...


15 авг 14:49TONER Q2612A za HP LaserJet 1018, 1020, 1022

HP Q2612A ( 12A ), тонер компатибилен за следните принтери: HP LaseJ...


15 авг 14:48Toner CF217A za HP Laserjet M102a/w, M130a/fn/fw/nw

Тонер компатибилен за следниве принтери: HP LaserJet Pro M102, M102a...


15 авг 14:47HP TONER CF244A za HP LASERJET PRO M15a, M15w, M28a, M28w

HP CF244A (44A) Тонер компатибилен за следниве принтери: LaserJet Pr...


15 авг 14:45TONER CF283A

Тонер CF283A, компатибилен со следниве принтери: HP LaserJet Pro MFP...


530 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
590 МКД
15 авг 14:45Toner za Xerox 3020/3025, 106R02773

Toner Cartridge za Xerox Phaser 3020 / WC3025– 106R02773 (1.5K)


15 авг 14:43TONER CE285A CB435A CB436A CE278A za HP P1102, P1005, P1505

Toner CE285A, CB435A, CB436A, CE278A компатибилен со следните принтер...


15 авг 14:42HP TONER CF279A za HP LaserJet Pro M12A, M26A

Toner HP CF279A, Kompatibilen za HP LaserJet Pro M12A HP LaserJet...


15 авг 14:42Toner za EPSON printer EPL-6200, EPL6200N, EPL6200L

Toner kompatibilen za printer Epson EPL6200/EPL6200L/EPL6200N


15 авг 14:423.5" HDD External Case USB3.0 SATA - Novi

3.5 inch HDD External Case USB 3.0 to SATA External 3.5 Hard Drive En...


1.100 МКД
или предлог цена
15 авг 11:13ADATA HV620S 2TB USB 3.2 HDD Slim Portable External - Novi

Compatible with Your Game Console PS5 and XBOX Series S/X The HV620S...


15 авг 11:02Maxell Wireless Presenter Mouse - Novi

4-во-1 Maxell Wireless Presenter Mouse е комбиниран уред од прецизен ...


15 авг 10:58Nov neotpakuvan SSD disk 128Gb za desktop i laptop kompjuter

- Prodavam novi SSD 128Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 300-520...


1.100 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.300 МКД
14 авг 16:51Inter / AMD Stock cooler

Se prodava kuler INTEL : Cena --- 300 denari. Telefon za informa...


300 МКД
или предлог цена
14 авг 14:34graficka karticka Gigabyte Windforce GV-N7800C-3GD

graficka karticka Gigabyte Windforce GV-N7800C-3GD.


90 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
100 €
14 авг 11:10HDD 3.5

Se prodavaat tri hardiska Ide 3.5 1.Maxtor 80gb x 2 2. Seagate 40gb...


1.000 МКД
или предлог цена
14 авг 10:50Asus GTX1050Ti 4GB GDDR5

Продавам повеќе парчиња графички карти Asus GTX1050Ti 4GB GDDR5 без д...


6.500 МКД
или предлог цена
13 авг 17:35Ryzen 9 3900X bez cooler eftino

Celosno ispraven, koristen 6 meseci. Fiksna cena 18.000 denari, ako ...


18.000 МКД
или предлог цена
13 авг 16:20Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам