Гостивар
                   
2199 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:52Промовирано

Se prodava maski velosiped donesen od Danska

Se prodava malku koristen maski velosiped donesen od Danska, od pozna...


190 €
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Денес 13:00Промовирано

PRIKOLKA ZA SHLEP TEMA SLEP

Se prodava prikolka platforma za slep 2016 godina marka tema vo odlic...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Денес 10:23Промовирано

Regal Raptor 250 cc

Regal Raptor 250cc 2009 godina registracija do 06.2023 motorot e ...


1 €
или предлог цена
Денес 20:17Se Prodava Mercedes C220 2004( Redizajn)

Mercedes C220 2004( Redizajn) Registriran do 09.2022 Pominati 260.0...


4.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 18:59SPANERI NOVI I POLOVNI

Prodavam Novi 20 Komada I Polovni 10 Komada Spaneri Cena za novi 500 ...


499 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
500 МКД
Гостивар

Камиони

Денес 15:40Wv scirocco 20 tdi

Wv scirocco 2.0 tdi ful oprema reg servisiran proverka po vasa zelbaS...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:08VLECNA SLUZBA SHLEP SLEP 24/7h

VLECNA SLUZBA POMOS NA PAT VO MK I NADVOR 24/7 078-427/074 078-391/1...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Денес 14:36Prodavam bmw E60 525dizel

Prodavam bmw E60 525dizel Vo mnogu dobra sostojba avtomatik so klima...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:27C3 pluriel avtomatik so klima, Cabriolet

Se prodava Citroen c3 pluriel kabrio registriran do januar 2023 so is...


2.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:27ZAVESA ZA DJIP LANDROVER FREELANDER

Prodavam zavesa za landrover freelander djip od 98 do 2006 Godina 40 ...


Денес 14:05FIAT PANDA 4X4 CLIMBING 1.2 BENZIN 2005 GODINA

Se prodava Fiat Panda Climbing 4x4 1.2 Benzin 2005 Godina. Kolata e k...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:03AUDI A6 3.0 TDI QUATTRO

Se prodava audi a6 3.0 tdi quattro vo odlicna sostojba registrirano


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:48  НОВ ОГЛАС

Alarm za avtomobil

Black widow made in USA alarmen sistem za avtomobil so 2 dalinska i h...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:46Prodavam.

Kolata e vo perfektna sostojba .skoro e napraven golem servis.od reb...


4.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:20OPEL ASTRA H 1.4 benzin

Se prodavs OPEL ASTRA H 1.4 benzin So ful oprema, klima, bord kompi...


2.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:04ALUMINIUNSKI BANDAZI ZA BME E 46

Se prodavaat aluminiumski bandazi so letni MISHELIN letni gumi 205X55...


Денес 13:04Audi 1.9 TDI 116ks

Se prodava Audi 1.9 TDI 85kw 116ks kolata e maksimalno zacuvana, serv...


5.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00FORD FOKUS 1.8 TDCI GIJA 116 KS

Ford FOKUS 1.8 Diesel TDCI Gija, 116 KS, 2009 god. Od oprema ima Ful...


4.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Seat ibiza 1.4 16v

Seat ibiza 1.4 16v 100ks 2002g vo super sostojba servisirana so ful o...


1.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Se prodava maski velosiped donesen od Danska

Se prodava malku koristen maski velosiped donesen od Danska, od pozna...


190 €
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Денес 13:00MAN 19 463 1996 F2000

Koegel 1997


1 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 12:57  НОВ ОГЛАС

Bandashi i gumi novi krcka za volswagen

Bandashite se vozeni na kombe volswagen transporter samo 500 km i se ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:56Citroen C2 1.4 hdi klima

Citroen c2 1.4hdi Full oprema Klima Centralno Fabricno radio so k...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:56Man 8.210 tgl 2007g slep.....zamena

Man 8.210 tgl 2007g Specijalno vozilo slep...vlecna sluzba Oprema fu...


20.000 €
или предлог цена
Гостивар

Камиони

Денес 12:56Slep sluzba mercedes sprinter 515 cdi

Vo top sostojba Oprema full Moze da se vozi i so “b” so nosivost ...


12.000 €
или предлог цена
Гостивар

Шлеп служба

Денес 12:56BMW e39 528tng full

Bmw 528 God 2000 oprema full Kozen salon Sport edition mozna zam...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:55BMW 730D redizajn

Bmw 730d 170kw Redizajn 2007g Komplet servisiran Poseduva najvisok...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:55  НОВ ОГЛАС

Opel Vectra 1.8atest plin/registriran 1 god

Registriran 1 god do 06.08.2023 Servisiran komplet (rebrasni kais vo...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:42Ford kuga

Ford kuga 2.0 tdci 4x4 2008/12 mesec Uvoz 🇨🇭🇨🇭 Plateni site...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:25BMW 320 DIZEL 2000 GOD FULL OPREMA

Se prodava prekrasno bmw 320d 2000 god full oprema registriran cela g...


2.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:40Opel Corsa 1.3 Cdti 2007

Full oprema Klima Regjistrim 05.2023 A test kuka


3.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:37Audi a3 Automatic

Audi a3 Motor: 2.0 tdi Automatic Perfekten motor menjac bez mana ...


6.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:20Peugeot 308 1.6 hdi Automatik

Peugeot 308 Motor:1.6 hdi Automatik Perfekten motor menjac bez n...


5.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:20KTM EXC R 530 SUPERMOTO

📍Se prodava KTM EXC R 530 4t enduro 2008 god. 📍Mk dokumenti so re...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
45 €
Денес 11:02BMW F20 116i TURBO

Bmw F20 116 i turbo 100kW 136ps Kolata e mnogu socuvana uvezena od ...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:01PRIKOLKA ZA SHLEP TEMA SLEP

Se prodava prikolka platforma za slep 2016 godina marka tema vo odlic...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Приколки

Денес 10:23PEUGEOT 1007 1.4 BENZIN REG

Se prodava pezo 1007 1.4 benzin vo super sostojba napraven mal i gole...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:22VW GOLF 5 2.0 TDI REGISTRIRAN 04

Se prodava vw golf 5 2.0 Tdi vo odlicna sostojba klimatronik,bord kom...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:22••NISSAN NOTE 1.5 DCI 2006 KEYLESS REG••PERFEKTNA••

--Se prodava Nissan Note od 2006 godina so 1.5 DCI 63 kw 86 ks motor ...


3.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:59--FIAT GRANDE PUNTO 1.4 BENZIN-PLIN 2007 REG MK--PERFEKTNA--

--Se prodava Fiat Grande Punto od 2007 godina so 1.4 benzin-plin moto...


2.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:59Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


Денес 09:39Felni za Golf 4

Felnite se 16ka, ne se osteteni nitu pak grebeni.


1 €
или предлог цена
Денес 09:02Страна 1 од 55

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам