Гостивар
                   
855 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:54Промовирано

Mercedes E220

Mercedes Benz E220 2013/14 Doneseno od CH 🇨🇭 125kw(170ps) Mercedes ...


21.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

12 авг 23:14Промовирано

Mercedes-Benz C220 CDI

Se prodava Mercedes-Benz C220 CDI 2001 godina Avtomatik perfekten men...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 18:04  НОВ ОГЛАС

TOYOTA RAV 4

TOYOTA RAV 4 2006GOD 22D 100KW SERVISIRAN KOMPLET O77808935 MOZE ZAME...


7.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:58Golf 6

Golf6 1,6 tdi 77 kw .Odlicna sostojba ne e uvezuvan


7.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:36Daewoo matiz 2007 g

Odlicna sostojba ,so klima ispravna ,novi gumi nov akomulator ,71000k...


1.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:36Mercedes ml270 cdi

Se prodava ml 270 cdi servisiran rigistiran 4novi gumi servis i menja...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:35Mercedes c220 c 220

Mercedes c220 ispravno registiran za kontak; 072 515 805 072515805


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:35BMW X5 3.0si 272hp full oprema !!! plin

Se prodava BMW X5 3.0 benzin so montiran plinski KME Nevo Pro, HANA g...


14.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 17:12ALFA ROMEO GT 1.9 JTD

ALFA ROMEO GT 1.9 JTD 2005GOD UVEZENA OD CH SMENETI SE: SET REB...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:59  НОВ ОГЛАС

Mercedes C180

Se prodava Mercedes C180 kolla e napren servis sve sto treba e menja ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 15:50BMW 330d E46 M-paket

Kolata e vo drobra sostojba sega e registriran zimski i letni felgi. ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.300 €
Гостивар

Автомобили

Денес 14:18  НОВ ОГЛАС

Audi a4 2010 godina

swiss auto- audi a4 ,2,0tdi 105kw,143,konja avtomatski menuvac s’tro...


12.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 14:12FORD FOKUS 1.8 TDCI GIJA 116 KS

Ford FOKUS 1.8 Diesel TDCI Gija, 116 KS, 2009 god. Od oprema ima Ful...


4.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00Seat ibiza 1.4 16v

Seat ibiza 1.4 16v 100ks 2002g vo super sostojba servisirana so ful o...


1.450 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 13:00OPEL ASTRA H 1.4 benzin

Se prodavs OPEL ASTRA H 1.4 benzin So ful oprema, klima, bord kompi...


2.750 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 12:50MERCEDES C200 CDI 2006 GOD.

Se prodava MERCEDES C200 CDI 2006 GOD. vo prekrasna sostojba. Regostr...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

Mercedes W123 3.0 Dizel , Old timer ,Kola za Merak

Se prodava Mercedes W123 3.0 Dizel oldtimer , Registrirana cela godin...


1.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:31Citroen C3 1.1 Benzin Plin Atest, Fabrika

CİTROEN C3 1.1 BENZİN PLİN ATESTİRAN, SEGA DONESEN OD STRANSTVO , 20...


3.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:31Renault Clio 1.5 DCİ Ekstra Sostojba

SE PRODAVA RENAULT CLİO 1.5 DCİ 2009/2008 GODİNA ,SO FULL OPREMA, KO...


3.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:31Opel Corsa 1.3 Cdti 2007

Full oprema Klima Regjistrim 05.2023 A test kuka


3.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 12:03VW Passat CC Facelift 2.0 TDI 140 PS euro5

🇩🇪🇩🇪VW Passat CC Facelift 2.0 TDI 140 PS euro5 So Servisna Histor...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:54BMW 730 Diesel

🇩🇪🇩🇪BMW 730 Diesel 245 PS Uvoz Germanija Registriran so zelen Kar...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:54••NISSAN NOTE 1.5 DCI 2006 KEYLESS REG••PERFEKTNA••

--Se prodava Nissan Note od 2006 godina so 1.5 DCI 63 kw 86 ks motor ...


3.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:44VW GOLF 1.6 TDI

VW golf 6 Registracija 12/2022 Servis gjeneral


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 11:15  НОВ ОГЛАС

SUZUKI SAMURAI 1.3 BENZIN PLIN

Se prodava suzuki samurai 1.3 benzin plin vo super sostojba registrir...


2.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:53  НОВ ОГЛАС

Mercedes C250 cdi

Kolata e vo odlicna sostojba, sega uvezena od svajcarija.


9.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 10:28Citroen C2 1.4 hdi klima

Citroen c2 1.4hdi Full oprema Klima Centralno Fabricno radio so k...


3.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:59BMW e39 528tng full

Bmw 528 God 2000 oprema full Kozen salon Sport edition mozna zam...


3.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.200 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:59PEUGEOT 1007 1.4 BENZIN REG

Se prodava pezo 1007 1.4 benzin vo super sostojba napraven mal i gole...


2.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:56VW GOLF 5 2.0 TDI REGISTRIRAN 04

Se prodava vw golf 5 2.0 Tdi vo odlicna sostojba klimatronik,bord kom...


3.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:56FIAT PANDA 4X4 CLIMBING 1.2 BENZIN 2005 GODINA

Se prodava Fiat Panda Climbing 4x4 1.2 Benzin 2005 Godina. Kolata e k...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:51SSANGYONG REXTON 2.7 xdi 4X4/MOZNA ZAMENA

Ssangyong REXTON 2.7 HDI, 4x4 2007/06 godina Realni 119000 km Naj...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:48Mercedes-Benz E350 CDI Avangard/MOZNA ZAMENA

Se prodava mercedes benz e 350 dizel -✅️dizel 3000 kubika V motor -...


13.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:48BMW 325D 3000 Kubika-2009 FACELIFT/"Unikat"

Edinstvena vo MK "Unikat" -Godina na proizvodstvo : 2008 ✅ -Kilomet...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:48Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina

🚗 Fiat Punto Evo 1.3 JTD - 2011 godina ✅ KLIMA - LADI ODLICNO ✅ SE...


4.350 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:48CADILLAC SRX4

SE PRODAVA CADILAC SRX4 2008 GODINA. ZA POVEKE LICE ZA KONTACT N...


500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:40Wv scirocco 20 tdi

Wv scirocco 2.0 tdi ful oprema reg servisiran proverka po vasa zelbaS...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:36CITROEN C4 1.6 HDI--AVTOMATIK F1--MODEL 2008--

Citroen C4 Motor 1.6 hdi 80 kw Godina 2008/09 Automatik F1 na vo...


3.600 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:20Audi a3 1.6 8v 75kw 2003godina

Audi a3 1.6 8v 75kw 2003godina Registriran do 05.2023 servisiran vo p...


3.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:05Opel astra

Se prodava opel astra 1.9 dizel Bo ispravna sostojba Ful oprema ...


2.350 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.450 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:07BMW 316I COMPACT

Prodavam BMW 316i Compact vo odlicna sostojba, pali vozi. Boca pli...


1.850 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 07:45Страна 1 од 22

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам