Гази Баба
                   
307 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Usluga so Kran Hiap Utovar Istovar

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 12:15Se prodava kamion!!!

Se prodava MAN 10.240 proizveden 2007 godina.Voziloto e vo dosta soli...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 11:22РАСПРОДАЖБА НА НОВИ ГУМИ КИНЕСКИ AUFINE

КИНЕСКИ AUFINE 275/70 R 22.5 295/80R22.5 315/80R22.5 315/70R22.5 ...


222 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Денес 09:22MAN TGL 7.150

Se prodava man tgl 7.150 Euro4, 2007ma godina,plateni davacki do reg...


8.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 15:11Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Masini

Se iznajmuva Kamion so Digalka za specificni Transporti i Masini za p...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 11:54Vozilo so Kran Digalka

vrsime Utovar Transport i istovar -Kontejneri -Masini -za poveke...


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 11:51MERCEDES 17-22 4x4 KIPER

pali vozi reg vredi da se vidi


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 11:50KRAN Digalka za Kontejneri i Baraki

Transport i Montaza na Kontejneri za Kancelarii


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 11:38Utovar Istovar i Transport na Kontejneri Ken Baraki

Se vrsi sekakov vid na Transport Usluga so Kran Digalka Utovar is...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 11:36MAN DELOVI 153 163 220

MAN DELOVI FEDERI BANDASI I DRUGI DELOVI 0️⃣7️⃣8️⃣4️⃣6️⃣1️⃣8️⃣7...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 07:00KANALIZACIJA PROBIVANJE JAMI CISTENJE

PROBIVANJE NA KANALIZACIJA VO FIRMI DOMOVI STANOVI SO PRITISOK VO...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 03:16CISTERNA ZA VODA I KANALIZACIJA

POROBIVANJE NA KANALIZACIJA ODVOD CISTENJE SEPTKICKI JAMI NOSENJE TEH...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 03:16Man tgl 12.180

Godina 2007 Sirina 2.50m Visina 2.50m Nosivost 6tona Vo odlicna s...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

Вчера 03:16DAF XF 105. 460 retarder,avtomatic(2007god)

Se prodava daf xf 105.460. 2007godina. Registriaran do 9 mesec 2022go...


10.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

15 авг 21:34Kamionski gumi

Kamionski gumi dimenzii: 385.65.22,5 295.60.22,5 435.50.19,5 315....


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

15 авг 15:20Miler Kiper Sanduci

Miler Kiper sanduci razni dimenzii ... 3.20/2.30 orginal za Mercedes...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

15 авг 15:20Digalka Kran Utovar Istovar i Transport na Sekakva Roba

Vrsime sekakov prevoz i usluga so avto kran digalka -Pesok -Tampon ...


9 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

15 авг 14:02prevoz trasport so kamioni kiper avto digalka kran

sekakov vid na prevos so kamioni kiper avtodigalka kran, prevoz na ...


70.976.418 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

15 авг 10:47MERCEDES 13-20 4x4 KIPER NA DELOVI

motor 200ks preden deferciali komplet so zaden reduktor kiper branik ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

14 авг 22:50Branik i skala za MAN TGX

Prodavam branik i skala za man fgx


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

14 авг 09:11Mercedes 814 Slep

Prodavam mercedes 814 vo odlicna sostojba Registriran 6 novi gumi ...


6.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 авг 11:42DAF XF 105 euro 5 I prikolka SCHMITZ

Se prodava Daf xf 105 euro 5 2007 i poluprikolka Schmitz 2006 Kamion...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 авг 10:58Iveco daily slep 2.5

Iveco daily 2.5td slep atestirano vozilo se vozi so b kategorija mnog...


4.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 авг 09:28Gumi polovni

Prodava polovni gumi I bandasi za kamioni I site vidovi teretni vozi...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

13 авг 06:28MERCEDES BENZ 814 NA DELOVI

orginal kiper na dellovi 070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 23:16DELOVI ZA MERCEDES 814 817

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 23:16DELOVI ZA MERCEDES KAMION 1117 1317

070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 23:16MERCEDES 1213 NA DELOVI

gumi 10 22.5 colovni 070386548


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 23:16DELOVI ZA KAMION 814

federi bandasi kabina deferciali 070666410


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 23:15Kran Digalka usluga so Kran

Vrsime usluga so Kran Digalka Transport na sekakvi Industriski Masi...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 19:41Atego 12 22

Atego 12 22 god 07 regisriran cela god so site novi gumi so rampa mno...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 18:28Man 12 240 god 08

Man 12 240 god 08 so site pllateni davacki do reg so site novi gumi r...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 18:28Man 8 18 god 08

Man 8 18 god 08 donesen ot Germania so site pllateni davacki do reg...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 18:28Sanduk olominski 6.20

Sanduk olominski 6.20 dolg shir 2.50 i visok 2.50 so nova cerada


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 18:28Man 8 18 god 08

Man 8 18 god 08 so shper novi gumi menjac so 6 berzini mnogu dobar


8.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.500 €
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 18:28Preden Defrencial Evropa i reduktor

Preden Defrencial Evropa i reduktor mnogu dobar tel 071 560 044 te...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 18:28Sanduk 7.20 so roletna cerada

Sanduk 7.20 so Roletna cerada


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 18:28Veterbrani za Atego i Man

Veterbrani za Ategi i Man


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 18:28Motor na dellovi za 16 28 i menjac

Motor na dellovi za 16 28 i menjac za 28 i drugi dellovi


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 18:28Menjac za Man 26 410 automatik

Menjac za Man 26 410 Automatik ima i intarder retarder


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Камиони

12 авг 18:27Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам