Ресен
                   
42 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGA460 I MAN 18.463 So poluprikolki

Man tga 460 - 2001 godina Man 18.463 - 2002 godina Za poveke info...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

14 авг 15:47Scania 142M Kiper so prateca

Kamionot e mnogu malce vozen vo odlicna sostojba 420ks Za poveke in...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

14 авг 15:47Prevoz Transport so kamion / Превоз Транспорт со камион

Bezbeden i siguren, Prevoz / Transport Kamiom sanducar so rampa Kam...


3 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

12 авг 15:33MERCEDES BENZ 12-17 (1978)

- ВО ИСПРАВНА СОСТОЈБА - РЕГИСТРИРАН ДО ЈАНУАРИ 2023 - НОВИ 6 ГУМИ


По Договор
или предлог цена
Ресен

Камиони

10 авг 18:33Kamion r

Kamion Reno so volvo motor 2007 godina registrirano prva registracija...


8.900 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

04 авг 14:19Transport - Prevoz

Nudime transport niz cela Mk Kamion cerada so rampa - 2 tona diga ra...


222 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

04 авг 09:40Transport - Prevoz uslugi KRAN/Digalka

Vrsime transport i uslugi so Kran, ✅ Ceni po dogovor, Plakanje na fa...


72.217.688 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

04 авг 09:3924/7 Vlecna-Sluzba Slep-Shlep Service ВЛЕЧНА СЛУЖБА ШЛЕП

Шлеп служба 24/7 Ресен нуди -превоз на автомобили -комбинја -ви...


72.217.688 МКД
или предлог цена
Ресен

Камиони

31 јул 10:57VOLVO FH 440

VOLVO FH 440 regristrirano cela godina 6 novi gumi novi akulumatori n...


16.000 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

28 јул 13:39MAN TGX 18 480

Man tgx 18 480 regristriran site 6 novi gumi kiper pumpa ader sklopka...


22.000 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

28 јул 13:39MAN 12.240 TGL Kran HIAB

Se prodava kamion Man 12.240 Tgl full oprema model 2007 godina so kra...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

02 јул 10:04Mercedes Atego 1024

Mercedes atego 1024 2007 Registriran vo odlicna sostojba Sanduk s...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

23 мај 11:47Mercedes Atego 1024

Mercedes atego 1024 2007 Odlicna sostojba registriran Sanduk so r...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

19 мај 17:39Furgon za kamion

Furgonot e kako nov..


1.500 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

15 мај 10:02Se prodava kamion Skania

Usluzen oglas Se prodava kamion skania 112 specinalno vozilo atestir...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

15 мај 02:33Mercedes Atego 1024

Se prodava Mercedes Atego 1024 vo odlicna sostojba,registriran Sand...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

14 мај 11:43Atego

Mercedes Atego 1624 2008 God. Frigo Ladilnik 7150kg Nosivost 9.6M dol...


21.500 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

12 мај 21:24Mercedes Atego 1024

Se prodava atego 1024 2007 godina vo odlicna sostojba registriran. S...


1 МКД
или предлог цена
Ресен

Камиони

10 мај 18:24Диспечер

Нудиме Диспечерски услуги водење на вашите камиони низ цела Европа. ...


111 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

04 апр 10:56Kiper Zastava,Tam,Omce

Zastava 50.8 kiper ,Tam ,Omce Fabricki kiper Novi gumi Resgistrirano...


3.700 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

20 мар 08:55Masina za busenje bunari

Masina za busenje bunari so 100 metri cevki


15.000 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

17 мар 18:46Stop svetlo mercedes man scania kamion kamjon sleper

Nov desen


35 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

11 окт 11:22Vebasto za kamion man mercedes novo parno sleper

Nov ne upotrebuvan kupen 800 evra


400 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

11 окт 11:13Far mercedes acktros kamion svetlo

Nov lev


120 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

11 окт 11:09Man lager preden kamion

Ispraven smenet po greaka na majstor..


75 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

24 авг 23:16Turbo man kamion turbina

100% ispraven Ima prostor za dogovor samo na lice mesto..


240 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

24 авг 22:48Alanser za man kamion

Ispraven imam i postar model..


100 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

24 авг 16:23Alanser za man

Alanserot e ispraven..


80 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

24 авг 16:20Man katalizator euro4

Katalizator dpf za man tga euro4


50 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

24 авг 16:13Mercedes Benz3900 Atego 818L

Se prodava Mercedes Benz Atego 818L Dobro zacuvan so 227.112 km real...


12 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

01 јул 18:44Anlaser za 1213

Anlaser za 1213 original Bosch Ispraven fabricen


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

27 мар 00:07Renault premium 460

Kamionot e vo odlicna sostojba,vozen vo skandinavia,original 660000 k...


10.000 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

15 ное 17:14Renault magnum 440e/ tech 2002 euro 3

Se prodava,cena po dogovor Novi gumi, motorna kocnica, vo dobra sos...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

25 окт 12:45rabota za vasiot kamion vo eu i skandinavija

Nudime rabota za vasiot kamion/vlekas vo evropa i skandinavija. sorab...


1 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

22 фев 21:00Iveco Daily

Iveco Daily 2.5 Turbo Se vozi so B kategorija 6 novi gumi zimski r...


6.500 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

29 мар 00:32Dispecer

DISPECER


100 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

20 фев 20:49БОШ ПУМПА

се продава бош пумпа не користена од кога е купена.


По Договор
или предлог цена
Ресен

Камиони

17 јан 22:15Dispecer

Vodenje na kamioni dispecerski uslugi scandinavija


100 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

12 дек 14:53Dispecer

Vodenje kamioni dispecerski uslugi scandinavija


100 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

09 дек 23:00Mercedes 1213

Vo ispravna sostojba pali vozi Ne registriran.ima mesto za dogovor vo...


2.800 €
или предлог цена
Ресен

Камиони

06 окт 14:38Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам