Свети Николе
                   
288 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OPEL ASTRA 1.3CDTI 90KS 2008G.ECOFLEX

OPEL ASTRA 1.3CDTI 90KS 6BRZINI 2008GOD. ECOFLEX REDIZAJN REG SERVISI...


4.200 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

28 сеп 16:33Промовирано

NISSAN Almera 2.2 2003god.

Bugarski tabli registrirana vo odlicna sostojba moze zamena za mk voz...


1.250 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 23:54VW TOURAN 2,0 TDI

Touran vo odlicna sostojba, domakinski vozen, i redovno servisiran......


4.200 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 19:25Volvo V50 1.6 dizel MOZE ZAMENA SO MOJA DOPLATA

Volvo 1.6d 109 ks 10 mesec 2008god ekstra sostojba servisirana p...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.999 €
Свети Николе

Автомобили

Вчера 17:56Renault Megane 1.5 dci NEUVEZENO

Prodavam Megan 1.5 dci 115ks Limited. 2019 godina, 11 mesec. 32000 km...


16.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 14:55TOURAN 1.9 TDI 105KS 7 SEDISTA

BARAJTE SAMO NA OVOJ BROJ> 076/234-427 touran 1.9 TDI 105ks registrir...


4.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 13:00AUDI Q5 2.0 170hp Quattro

Kolata e so full oprema so realni 175.000km,redovno servisirana i odr...


16.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 12:36AUDI A4 ALLROAD 3.0TDI

Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema uvezena od italija od pr...


13.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 12:36Renta Cars-Sveti Nikole

Imame poveke vozila na lager Vazi samo za opstina SVETI NIKOLE


2 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 11:38Fiat croma

Kolata e vo ispravna sosotojba napraven golem servis INFORMACII NA T...


3.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

Вчера 09:44BMW E81 120D

Se prodava BMW E81 120D 177HP FACELIFT 2008 godina Od oprema posed...


4.250 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
5.250 €
Свети Николе

Автомобили

Вчера 09:41Polo 1.2 TOP SOSTOJBA

Kolata e vo odlicna sostojba moze da se proba i vidi vo sekoe vreme Z...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

02 окт 21:25MERCEDES BENZ C200 TOP SOSTOJBA

Kolata moze da se proba i vidi vo sekoe vreme za poveke informacii ja...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

02 окт 17:54Mitsubishi colt

Vo odlicna sostojba sega doneseno od germanija plateno se do registra...


3.750 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

02 окт 10:02Se prodava Fiat Grande Punto

Se prodava Fiat Grande Punto so sledn...


3.150 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.300 €
Свети Николе

Автомобили

02 окт 09:48Reno twingo 1.2l 2008g

Kolata e nov uvoz od D. Donesena so vozenje, nikakva maana carineta s...


2.400 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.500 €
Свети Николе

Автомобили

01 окт 21:05NISAN QASHQAI 2.0 DCI

Prodavam Nissan qashqai 2.0 dci 110 KW 150 ks so ful oprema odlicen ...


7.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

01 окт 18:44Peugeot 807

Vo odlicna sostojba Slavce 071233776


111 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

01 окт 16:07Pasat 6 MOZE ZAMENA za DZIP

moze zamena za DZIP do 2007 godina


4.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

30 сеп 22:52Pasat 6

moze zamena za DZIP za istata cena


4.500 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

30 сеп 22:44Toyota avensis

2.0d 2007 god. Servisirano sve funkcionalno do posledno kopce,vtor ga...


4.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.900 €
Свети Николе

Автомобили

30 сеп 16:39Opel Meriva

Се продава перфектна опел мерива. Има мотор 1.7 cdti и истата е реги...


2.650 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

30 сеп 15:22FORD FIESTA 1.3i BENZIN 51KW 2006G UVOZ GERMANY

🆕️FORD FIESTA 1.3i BENZIN 51KW 2006G🆕️ 🔥🔥🔥 CENA 2490E🔥🔥🔥...


2.490 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

29 сеп 17:42FORD GALAXY 2.0TDCI 163KS 2011G

FORD GALAXY 2011 FACELIFT 2.0TDCI 163KS EXTRA SOSTOJBA 2XKLUCA KEYLE...


11.000 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

29 сеп 08:46FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS 2009G REG CELA GOD

🆕️FORD FIESTA 1.4TDCI 68KS 2009G🆕️ 🇲🇰 REG CELA GODINA 🇲🇰 ...


3.950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.150 €
Свети Николе

Автомобили

29 сеп 08:45SEAT ALTEA 1.9TDI 105KS 77KW 2006G

🆕️SEAT ALTEA 1.9TDI 105KS 77KW🆕️ 🔥🔥🔥 2006G🔥🔥🔥 💶💶💶...


4.300 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

29 сеп 08:45SEAT ALTEA 1.9TDI 105KS 2005G CENA 3900E

🆕️SEAT ALTEA 1.9TDI 105KS 2005G🆕️ 🔥🔥🔥CENA 4050E🔥🔥🔥 ☎️...


4.050 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

29 сеп 08:45FORD FIESTA 1.6TDCI 90KS 2010G

🆕️FORD FIESTA 1.6TDCI 90KS 2010G🆕️ 🔥🔥🔥CENA 4550🔥🔥🔥 ...


4.550 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

29 сеп 08:45FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN 2008G

🆕️FIAT GRANDE PUNTO 1.2 BENZIN 🆕️🆕️ 🔴🔴🔴 2008G🔴🔴🔴 🔥...


3.150 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

29 сеп 08:45OPEL ASTRA 1.3CDTI 90KS 2008G.ECOFLEX

OPEL ASTRA 1.3CDTI 90KS 6BRZINI 2008GOD. ECOFLEX REDIZAJN REG SERVISI...


4.200 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

28 сеп 16:33VW TOURAN 1.9TDI 101KS 2004god

odlicna soatojba servisiran novi gumi 1.9tdi 101ks 2004god klima ispr...


4.300 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 €
Свети Николе

Автомобили

28 сеп 16:33Mitsubishi Pajero

Prv sopstvenik Celosna servisna istorija Makautostar 7 sedishta Moze ...


28.999 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

27 сеп 22:25Seat ibiza 1.9tdi 81kw, klima

Ibiza 1.9tdi 81kw 110ks odlicno socuvana Full Oprema, Registrirana ...


2.250 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

26 сеп 18:48Lancija libra 1.9jtd

Se prodava lancija libra 1.9jtd bg tabli poveke inf 078407387


1.100 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

26 сеп 10:50Audi A3 2.0 103kw

Audi A3 proizvedeno 2003 godina dizel 2.0 103kw (140ks) napraveno gol...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

25 сеп 13:40Audi A4 1.9 tdi 116 ks

Audi A4 1.9 tdi 116ks vo odlicna sostojba,novi gumi,klimatronik, elek...


5.200 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

25 сеп 11:41Volkswagen Golf 2.0

Se prodava golf 5 variant 2.0 tdi 8ventili 2008 godina unikat vozilot...


1 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

23 сеп 19:28C klasa delovi w202

. Заден браник одлична состојба . Задна шовершајмна . Шал табла к...


700 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

23 сеп 07:49VW JETTA 1.9TDI 77kw/105ks

Se prodava VW JETTA 1.9TDI 105ks 2008godina vo odlicna sostojba pali ...


5.899 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

22 сеп 17:37BMW 320D TOP SOSTOJBA

Kolata e vo odlicna sostojba Novi letni gumi so bandasi✅️ 4 zimni ...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

22 сеп 11:21AUDI A3 2.0 TOP SOSTOJBA

Kolata e vo odlicna sostojba moze da se proba i vidi vo sekoe vreme z...


1 €
или предлог цена
Свети Николе

Автомобили

22 сеп 11:21Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам