Подкатегорија:
                   
315 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Nordica ски чевли

Се продаваат ски чевли NORDICA во добра кондиција. Големина 30,0-30,5.


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:19Ski cizmi Salomon 29-29.5

Se prodavaat ski cizmi Salomon broj 29-29.5 335 mm vo odlicna sostoj...


4.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
4.900 МКД
Вчера 21:12Skii K2 170 cm vo odlicna sostojba

Se prodavaat skii K2 170cm so Marker vezovi vo super sostojba,odlicni...


99 €
или предлог цена
- 18 % Попуст
120 €
Вчера 21:12ATOMIC SKII

Se prodavat skii atomic redster 165 dobro zacuvani


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:01  НОВ ОГЛАС

DETSKI SKI KOMPLET EXTRA

Se prodavaat EXTRA ZACUVANI DETSKI Skii VOLKI 100 sm Cizmi NORD...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:58Se prodavaat ski so cizmi

Se prodavaat ne mnogu koristeni ski 163cm so cizmi broj 43. Cena povo...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:03Atomic Redster SL 155 FIS

Atomic Redster SL 155 FIS Екстра скии, во одлична состојба


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:39Skii

Sekakva skijacka oprema najevtina vo Makedonija TEL 070 207 064


1 €
или предлог цена
Вчера 13:58Skii polovni i sekakva ski oprema

Najeftino vo Makedonija na golemo i malo. Skii, cevli, steki, snowbo...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:57Ski & Snowboard oprema vo top sostojba od Svajcarija !!!

Golem izbor na skii karving za vozrasni I deca!!! Cevli broevi od 25 ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Ekstra zacuvani Skii cevli od 38 do 48 broj!!!

Modeli od poslednite 3,4 godini!!! Flex od 50 do 130


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodavaat daski ski I cizmi

Se prodavaat i iznajmuvaat Cizmi od36 do 41 br Daski 130 do 15...


50 €
или предлог цена
Вчера 11:42NAOCARI SO ZASTITNA MASKA - SKII SNOWBOARD MOTOCROSS - UV400

Наочарите имаат прилагодлив стегач и со тоа има можност да се носат б...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:37SKII ZA DECA I VOZRASNI POVOLNO

Prodavam skii oprena vo odlicna sostojba. NAPIMENA SKI OPREMA ZA DEC...


По Договор
или предлог цена
Вчера 11:22Jakna Kilmanock

Se prodava zimska jakna pogodna e i za skijanje. Jaknata e kako nova ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:57Snowboard Stuf Conquest

Snowboard Stuf Conquest 164cm Vezovi Burton 077-898-691 Martin


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 09:48Snowboard Rossingol Retox

Snowboard ROSSINGOL RETOX 150cm Vezovi Raiden Zero 077-898-691 Ma...


12.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
13.000 МКД
Вчера 09:47Snowboard Nitro Titan48

Snowboard Nitro Titan 48 148cm 077-898-691 Martin


5.000 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 09:47Ski snowboard i cizmi za niv NAJPOVOLNO!!!

Ski uvoz od Svajcarija po najdobri ceni vo Bitola. Skii i snowboardi...


70 €
или предлог цена
Вчера 08:27Skii snowboard i cizmi za niv NAJPOVOLNO!!!

Oprema donesena od Svajcarija vo odlicna sostojba po najpristapni cen...


10 €
или предлог цена
Вчера 08:27Snowboard(Daska) LAMAR 132 cm

Snowboard LAMAR 132 cm so novi vezovi I cevli HEAD 39 broj mozi I ode...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:59  НОВ ОГЛАС

Ski DYNAMIC 140 cm

Ski DYNAMIC VR 07 140 cm kako novi Stapcinja FIZAN 100 cm Cevli NOR...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:57  НОВ ОГЛАС

Lange XT Free 130 Alpine Touring

Lange XT Free 130 Alpine Touring Ski Boots 2020 https://www.sports...


180 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
200 €
Вчера 01:56Ski oprema

Se prodava polovna ski oprema Atomic, Rossignol, Volkl, Nordica, Elan...


1 €
или предлог цена
02 дек 18:19SNOWBOARD LIMITED4YOU 157 WIDE L VEZOVI

SNOWBOARD LIMITED4YOU 157 WIDE L VEZOVI vo odlicna sostojba prakam po...


9.000 МКД
или предлог цена
02 дек 18:18Detski naocari Briko

Dobro socuvani


1.200 МКД
или предлог цена
02 дек 13:39Jakna BRUGI

Jaknata e broj 176


2.800 МКД
или предлог цена
02 дек 13:38Atomic snowboard 143cm

Snowboard: Atomic vantage freeride 143cm Vezovi na bordot: Head NX ...


10.000 МКД
или предлог цена
02 дек 12:51Detsko ski odelo

...


50 €
или предлог цена
02 дек 12:16Rossignol 37-38

305mm , 26.5ka


50 €
или предлог цена
02 дек 12:03Dolomite br 38-39

310mm , 27ka


50 €
или предлог цена
02 дек 11:57Head br 38

...


50 €
или предлог цена
02 дек 11:49SKAFANDER PROTIV SNEG VODA VETER

NOV SKAFANDER


75 МКД
или предлог цена
02 дек 11:36Ski,130 sm

Ski vo super sostojba ,top visina 130 sm


75 €
или предлог цена
02 дек 11:30Sessions maska ski jakna

Sessions maska ski jakna 5.000mm/8.000gr propustlivost Golemina M


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 10:52Anzoni zenska ski jakna

Anzoni zenska ski jakna Golemina 36 S Cena 1500 denari


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 10:50No name zenska ski jakna

No name zenska ski jakna Golemina XL


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 10:49Special blend zenska ski jakna

Special blend zenska ski jakna 5.000mm/5.000gr propustlivos Golemi...


1.500 МКД
или предлог цена
02 дек 10:46Eclipse 158 so veovi

Eclipse 158 cm Vezovi nitro raiden L Cena 7000 denari


7.000 МКД
или предлог цена
02 дек 10:43Api 160 cm snowbord

Snowbord API 160 cm Vezovi L/XL Cena 9000 denari


9.000 МКД
или предлог цена
02 дек 10:40Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам