Аеродром
Подкатегорија:
                   
74 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

rabotna masa

se prodava bela nova rabotna masa so dimenzii 60x60 debelina na plot...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

Вчера 22:55PRODAVAM NOVA KUJNA NEKORISTENA BELA MAT

PRODAVAM NOVA KUJNA NEKORISTENA BELA MAT (BEZ UMIVALNIK)


12.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
15.000 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

Вчера 18:04Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA

Продавам нов вградлив садопер за кујна TEKA. Со дупка за чешма од ле...


7.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

09 авг 11:08Se prodava Masina za sadovi I el spotet

🌠Se prodava plotnata ispravna I rerna da se smeni goen greac. Vgradn...


10.331 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

08 авг 17:31PRODAVAM NOVA NEKORISTENA KUJNA KAKO NA SLIKITE

PRODAVAM NOVA NEKORISTENA KUJNA KAKO NA SLIKITE (BEZ UMIVALNIK) SO DI...


9.500 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
12.000 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

08 авг 11:09prodavam kujna 2 visecki elementi 2 rab.masi

prodavam mnogu socuvana kujna se sostoi od 2 visecki elementi so dime...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

07 авг 02:04Furna za vgraduvanje ARISTON

Furnata e so ventilator i e celosno funkcionalna


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

06 авг 17:52Svetla led za kujna

Prodavam 3x led svetla za kujna. Svetlata se novi i funkcionalni. Moz...


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

05 авг 13:06Se prodava kujna 200cm x 180cm

Se prodava kujna so visok sjaj bez elektricnite elementi. Informacii...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

03 авг 09:20Nož -kama vi futrola

Nožot e nov očuvan so svoja futrola


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

31 јул 10:07Prodavam elektricen bokal Delimano

Prodavam skoro nekoristen elektricen bokal Delimano


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

30 јул 19:00Tavi novi

Prodavam novi italijanski tavi


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

30 јул 17:07Elementi od kujna

Se prodava nova kujna, nekoristena. Matrijal od medijapan mat (so z...


550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

28 јул 20:46КУЈНА БУЈОТО "BUJOTO"

Заради селење на изложбен салон, се продава кујна со медијапански фар...


2.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

28 јул 15:05КУЈНА БУЈОТО "VALENCIA" - ЕКСПОНАТ!!!

Заради селење на изложбен салон, се продава кујна со медијапански фар...


4.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

28 јул 15:05Продавам ниско монтажно бојлерче за во кујна

Продавам малку користено ниско монтажно бојлерче за во кујна


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

26 јул 18:21Kujnsko boljerce

Prodavam kujnsko boljerce Leov


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

21 јул 22:40Prodavam kujna od oplemeneta iverka socuvana

Prodavam socuvana kujna so agol. ima i drugi elementi koi ne se mont...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

13 јул 23:33RAB MASA 80 CM I ELEMENT VISECKI 40 CM

rasprodazba evtino


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

10 јул 13:10FRIZIDER

TOP FRIZIDET.VISOK 1.90 sm VISOK..ODLICNO RABOTI.IMA PLASTIKI I NA VR...


165 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

02 јул 10:13Prodavam kujna 8000 denari

Prodavam komplet kujna od 3.2 metri dolzina.Proizvotstvo Lesnina Slov...


8.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

29 јун 20:47Продавам Шанк наткасна за телевизор и уграден плакар

Продавам Шанк наткасна за телевизор и уграден плакари кош лајсни и ла...


20.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

29 јун 19:31Продавам 2 апарати за печење пиперки-ЧУШКОПЕЧНИК

Продавам два апарати за печење пиперки-ЧУШКОПЕЧНИК за печење на ед...


900 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

14 јун 17:18Moderna KUJNA vo odlicna sostojba

Продавам модерна кујна во одлична состојба со машина за миење садови...


500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

13 јун 12:44Apart za filter kafe

Se prodava apart za filter kafe


500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

09 јун 14:55Power juser

Se prodava power juser malku koristen.


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

09 јун 14:50Се продава кујна

Се продава комплет кујна со должина од 3 метри во одлична состојба. К...


22.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

02 јун 01:08Se prodava ednas koristena skara

Skarata e koristrna samo ednas vo ispavna sostojba e.


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

28 мај 13:00SADOPEZR SUDOPER mijalnik za KUJNA

zacuvan sudoper za kujna


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

25 мај 07:09Продавам куњско лавабо 80 х 60

Продавам куњско лавабо добро сочувано без никакво оштетување димензии...


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

30 апр 23:30Кујна не користена

Продавам кујна, без електрични апарати и без чешма, не користена, нов...


795 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

18 апр 06:13КУЈНА СО БЕЛА ТЕХНИКА И ХОДНИК

Продавам елемети за ходник и кујна со бела техника (освен фрижидер) ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

10 апр 17:12Se prodavaat gorni elementi od kujna

Se prodavaat gorni elementi od kujna. Cena po dogovor. BROJ ZA KONTA...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

08 апр 22:32Prodavam

Kujna na simpo ova e primer ok Samo sadoperot


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

20 мар 00:57Vrati od kujna, medijapan visok sjaj

Se prodavaat vrati od kujna , medijapan visok sjaj,odlicno zacuvani ...


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

06 мар 14:16Високомонтажен бојлер за кујна

Продавам високомонтажен користен 10 л бојлер за во кујна како на слик...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Кујнски мебел

27 фев 09:51Dekorativni daski ketering

Dekorativni daski 30x50cm 1.000 denari 20x50cm 800 denari


800 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

28 дек 18:38METALEN STOL,FURNIRANA MASICHKA I VITRAZ STAKLO

Se prodava furnirana masichka 1000den.Se prodava vitraz staklo so dim...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Останато

17 дек 10:38Izrabotuvam luksuzni kujni i drug mebel po merka

Izrabotka po merka na sekakov mebel za vasiot dom .Iverka, medijapan ...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

19 ное 09:56Половна Кујна

Половна кујна со придружни работи. Да се дојде и да се види на лице ...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Кујна / Комплетна кујна

12 ное 13:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам