Прилеп
                   
125 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Velosiped

Gumi Kenda novi. Odlicen


120 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 23:44Velosiped kako nov !!!!

Kako nov kupen pred 2 meseci ,malku vozen Kupen e 18.000den ,se pro...


13.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
14.000 МКД
Прилеп

Велосипеди

Вчера 21:31SE PRODAVAAT eBikes , eCity i Giant hybrid

SE PRODAVAAT eBikes...VELOSIPEDITE SE ODLICNI I MNOGU DOBRO SOCUVANI ...


650 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 20:46SE PRODAVA ODLICEN CH MTB VELOSIPED

SE PRODAVA ODLICEN CH MTB VELOSIPED "RACER" - BMC OWNERSHIPS RAM M "...


300 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 20:45Zenski velosiped tocak

Женски велосипед точак со 5 брзини


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 19:49Prodavam velosiped

Tocakot e redovno servisiran i bez nikakva maana. Shimano pedali i m...


12.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

Вчера 19:33BIANCHI Magma 2021g. XL 29”

Bianchi Magma 9.0 Model 2021/22 XL 21” Rockshox Deore extra cena...


52.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
55.000 МКД
Прилеп

Велосипеди

Вчера 18:05Bianchi Via Nirone

Bianchi Via Nirone 55cm (L) 2x10 Tiagra (novata Tiagra) Velosipedot...


750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
770 €
Прилеп

Велосипеди

Вчера 11:03Bergamont helix 6.1 mtb

Se prodava Bergamont helix 6.1. Redovno servisiran i odrzuvan. Preden...


330 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 ное 12:55Muddyfox maski velosiped

Proizveden vo Anglija, vo dobra sostojba. Opremata se gleda od slikit...


150 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

29 ное 12:55FELT 'aluminium skele'

Velosipedot e vo odlicna sostojba vozen i odrzhuvan normalno... Bez m...


6.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

28 ное 11:36Raleigh rushhaur 4.0 - 29ka

Prodavam tocak germanski vo odlicna sostojba na nego mu raboti se ist...


21.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

28 ное 06:40Тркачки Велосипед

Половен тркачки велосипед


4.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 20:58Retro Velosiped

Nottingham- Anglija ispraven vo vozna sostojba orginalna boja i amb...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 20:41Winora Grenada

Zacuvan donesen od Germanija


10.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 16:39SPRICK gmbh

Sprick velosiped Germanija


9.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 16:39Svajcarski velosiped

Super vo ispravna sostojba


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 16:10Svajcarski velosiped

Super


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 16:10Road bike BIANCHI

2x9 kombinacija, 50/34 FSA SORA shifteri I menjachi BIANCHI obrachi...


450 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

27 ное 09:05**** KELLYS VIPER 5.0 26ka ****

**** KELLYS VIPER 5.0 26ka **** GOLEMINA NA RAMKA 17.5” 44.5 cm M ...


320 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

26 ное 09:47**** CUBE STEREO PRO 120 29 ka ****

2022 model *** cena 1499 evra *** GOLEMINA NA RAMKA S ☎️078-411...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

26 ное 09:47**** FOCUS PLANET LITE STREET 28 ka ****

Golemina na ramka 47cm 18.5” ☎️078-411-850u


530 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

26 ное 09:47Pumpi za Velosipedi (site vrsti ventili) Do 11 bar

Novi pumpi za Poveke nameni Velosipedi Skuteri Motori Kola ...


800 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

24 ное 13:44**** B’TWIN ROCKRIDER ST 120 27.5 ka ****

GOLEMINA NA RAMKA 41cm ☎️078-411-850


315 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

24 ное 13:44**** PEGASUS SOLERO DISK 28ka ****

GOLEMINA NA RAMKA 48cm ☎️078-411-850


420 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

24 ное 13:43**** MORRISON CITYBIKE 28ka ****

GOLEMINA NA RAMKA 45 cm ☎️078-411-850 🚐ISPORAKA SO KARGO🚐


465 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

24 ное 13:43**** SCOTT ASPECT 930 29 ka ****

**** SCOTT ASPECT 930 29 ka **** *** cena 615 evra *** 2021 GOLEM...


615 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

24 ное 13:43**** CONWAY MS 427 27.5 ka ****

**** CONWAY MS 427 27.5 ka **** *** cena 420 evra *** GOLEMINA NA...


419 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

24 ное 13:42Bicycle

Prodavam Tocak vo dobra sostojba menuvacite si rabotat, funkcioniraat...


14.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

23 ное 19:03**** EINZIG FIXIE 28ka ****

**** EINZIG FIXIE 28ka **** GOLEMINA NA RAMKA 59cm 🚐ISPORAKA S...


249 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

22 ное 09:39BRANIK - KALNIK - za Velosiped - 29" inch-Germanski original

Оригинален Германски. Многу цврст браник (од дебел лим) и е многу ква...


1.290 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

20 ное 14:05Extra velosiped

Vo odlicna sostojba donesen od Germanija


70 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

20 ное 12:08Se prodava velosiped

Vo odlicna sostojba donesen od Germanija


60 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

20 ное 12:06**** X-FACT CROSSRIDER 28 ka ****

*** cena 210 evra *** GOLEMINA NA RAMKA 45 cm 17.5” ☎️078-411-850


210 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

20 ное 09:43Extra velosiped

Se prodava velosiped, vo odlicna sostojba donesen od Germanija


1 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

20 ное 09:34VELOSIPED PANTHER XXL

SE PRODAVA VELOSIPED PANTHER XXL - ZA VISINA NAD 180sm SHIMANO NEX...


200 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

17 ное 23:45CYCO 28” SHIMANO NEXUS

SE PRODAVA VELOSIPED CYCO 28” TRKALA 7 BRZINI - SHIMANO NEXUS EKST...


12.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

16 ное 18:34VELOSIPED “ RADON “ deore XT

SE PRODAVA VELOSIPED RADON 28’ TRKALA 24 BRZINI DEORE XT


10.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

16 ное 18:34**** FUJI NEVADA ONE 27.5 ka ****

*** cena 385 evra *** GOLEMINA NA RAMKA 35 cm ☎️078-411-850 🚐ISP...


385 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

16 ное 09:09Cannondale Tesoro E-Bike 28 ka

Golemina na ramka 57cm 22.5”


1.050 €
или предлог цена
Прилеп

Велосипеди

16 ное 09:09Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам