136 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

GoPro Hero 5 - Black

Se prodava GoPro Hero 5 - Black Edition so polnac i dve baterii. Odli...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 22:44Se prodava Canon EOS 60 D

Se prodava Canon EOS 60 D Canon 18-55 Canon 28-80 Sigma 18-300 S...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Денес 13:00Nikon D5500 + 18-200mm

Nikon D5500 + 18-200mm Od USA Samo 1k okiduvanja, nov…. Kontakt ...


560 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
570 €
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

24 јун 14:02Canon 77D

Canon 77D Objektiv 18-54 Kao nov Od Svajcarija Kontakt viber&w...


600 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
620 €
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

24 јун 14:02Fish-eye-Takumar/6x7 1:4.5/ 35mm.

Fish-eye-Takumar/6x7 1:4.5/ 35mm. Objektivot e mnogu socuvan,i vo...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

23 јун 13:24HASSELBLAD -pribor

Dodatoci za hsselblad: 1.Haseselblad macro prsteni. 2.Hassel...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

23 јун 13:24Nikon d5300 18 55 afp

Bukvalno nov malku koristen amaterski Kompletno Gratis torba nikon


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

22 јун 15:42Nikon Keymission 360

Nikon Keymission 360 stepeni kamera Od Svajcarija Kontakt viber&...


180 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
190 €
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

20 јун 13:35PRINTER FUJI DE 100 prodazba so moznost staro za novo

prodazba na najnoviot printer na Fuji D100 so moznost staro za novo.V...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

18 јун 21:34Nov sigitalen photo aparat

Neotpakuvan, neupotrebuvan SONY aparat


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

18 јун 13:58Продавам Nikon F70 филмаш

Продавам Nikon F70


800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

12 јун 20:38Се продава некористен NIKON D5300

Се продава Nikon D5300, направени се под 1800 фотографии со него. Ви...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

08 јун 10:33Nikon 14-24 mm f2.8

Nikon 14-24 mm f2.8 Od Svajcarija Nov, malo koristen Kontakt vi...


1.020 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.040 €
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

04 јун 11:02Telekonvertor 2x Nikon bajonet

Продавам телеконвер Xoja Nikon бајонет 2X Чисти стакла механика одл...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

03 јун 17:08Canon c300 mark 2

Kamera Canon C300 mark 2 Cinema kako nova vo top sostojba. Cena samo...


3.300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

01 јун 10:25Tamron za Nikon 90mm macro

Objektiv Tamron 90mm f2.8 za Nikon Nov od USA Dodatak i 3 filteri ...


420 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
430 €
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

29 мај 00:30PRAKTIKA 070/270-377

KAKO NOV 070/270-377


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

27 мај 20:09Nikon 10-24mm DX nov

Nikon 10-24mm DX nov Od Svajcarija Kosta oko 900 franaka Kontak...


290 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
299 €
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

22 мај 14:40Sony Caber-shot 20.1MP DSC W810

Одличен квалитетен дигитален апарат за секојдневна употреба малку ко...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

22 мај 10:37SONY adapteri

✅ DUAL CHARGER for Sony ✅NP-FW50 Battery Charger Works with Alpha A...


18 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

20 мај 18:15Nikon D7000 + AF-S DX Nikkor 18-105mm 3.5-5.6G ED

Nikon D7000 so original polnac, baterija odlicna, memoriska karticka,...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

19 мај 10:15Nikon 18-200mm objektiv

Nikon 18-200mm objektiv Od Svajcarija Kontakt viber&whatsapp ...


240 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
250 €
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

19 мај 09:11Canon LP-E17

Canon LP-E17 bateria 2 KOMADA i DUAL punjac Compatible with Canon...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

15 мај 00:48Canon LP-E23 + Dual Charger

Nikon LP-E23 + Dual Charger Nove 2 baterije + punjac Kontakt vibe...


15 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

15 мај 00:48SE PRODAVA SAMSUNG DIGITALEN APARAT

SE PRODAVA DOSTA DOBRO SOCUVAN MALCE KORISTEN SAMSUNG ES 90 FOTO APA...


2.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

13 апр 22:08foto objektiv za Sony Canon Olympus Nikon Lumix NOV

nikogas ne koristen objektiv CANON FL 55mm f= 1: 1,2 Neverojaten za v...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

12 апр 12:29Objektiv Tamron 17-50 f2.8 canon

Objektiv Tamron SP 17-50 f2.8 Di-II VC, objektivot e vo idealna sosto...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

11 апр 02:21Nikon D3500; 18-55 + Bag

Се продава D3500. Малку користен, добро сочуван и во одлична состо...


17.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

09 апр 02:49Nikon F3 so motor

Nikon F3 telo so originalen Nikon motor. Vo top sostojba,celosno isp...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

01 апр 10:08Kupuvam NIKON i CANON DSLR Cameri

Kupuvam Nikon i Canon DSLR Cameri ponovi modeli.Javete se ili pratete...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

31 мар 00:02KUPUVAM NIKON i CANON DSLR Aparati i dr. Foto Oprema

Kupuvan Nikon i Canon DSLR Aparati od ponova generacija. Isto kupuva...


550 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

24 мар 13:23Фото Апарат Sony А7 MK II Body со објектив Sony E 18-135mm

-SONY ALPHA A7 II MIRRORLESS DIGITAL CAMERA Brand: Sony Series: Son...


87.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

10 мар 10:35Sony Alpha A 200 со многу дополнителна опрема

Prodavam Sony Alpha DSLR so dopolnitelna oprema i toa : - Sony Alpha...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

10 мар 10:14NOV CANON SELPHY CP720 FOTO PECATAR

Nov neupotrebuvan pecatar za izrabotka na fotografii so format 10x15 ...


3.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

03 фев 10:42"SAMSUNG NV 100 HD" 14,7 mp.топ модел 100 е.

Продавам топ модел дигитален апарат "SAMSUNG NV 100 HD"14,7 mp.со гер...


50 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

31 јан 07:38Cannon digitalen aparat s90

Donesen od svajcarija so se polnac .prakjam po kargo


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

30 јан 23:20Nikon coolpix L120

Donesen od svajcarija raboti bez problem Prakjam po kargo


40 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

23 јан 11:58canon eos d 350

canon eos d 350 so objektiv 18-55 so polnjac .Ekstra sostojba kako no...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 јан 19:21FOTOAPARAT ZA EKSPRES DOKUMENTI

Prodavam 2 fotoaparati za ekspres foto za dokumenti - eden nov neupot...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

02 јан 19:20Se prodavaat fltri za DSLR objektivi - UV, CPL, Warm

Se prodavaat fltri za DSLR objektivi SIGMA UV 52 mm 600 den po par...


600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

31 дек 07:22Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам