2327 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE PRODAVAAT KREVETI I VRATI

KONTAKT 071305565 VNATRESNA VRATA 210x100 (10 komada) parce 2000 de...


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Спална соба / Останато

17 ное 13:09Промовирано

паркет продавам

Продавам паркет со димензии 400 х 40 мм, добро сочуван


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 22:54Sadoper / mijalnik

Dupli sadoper/Mijalnik


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 22:23Sadoper

Dupli sadoper


15 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

Вчера 22:23Фрижидер Фаворит/frizider Favorit

Се продава Фаворит фрижидер, димензии 125/54/54 со внатрешна комора (...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:35PLOCHA IVERKA 120X65X2.5

Продавам две плочи иверка, тип FALCO 105 FS02 - бела боја софт, канти...


1.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Маси

Вчера 18:21KUPUVAM KAMIN SPORET PECKA NA DRVA

077560008


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:42Електричен кабел 4 х 6 мм2

Електричен кабел, должина 13,4 м, пресекот е 4х6 мм2, кабелот е непов...


2.200 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.300 МКД
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 16:58детско заштитно столче во автомобил

детско заштитно столче во автомобил со заштитни каиши


420 МКД
или предлог цена
Вчера 16:58КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО :

КОРИСТЕН НАМЕШТАЈ ОД ЧИСТО ДРВО : 1. Регал во три дела од темно ...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:40Комоди, изведба од чисто дрво

комодА. од дрво со дискретна орнаментација. Димензија 95 х 45 (плоч...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:33Половни внатрешни врати со рачка и клуч

Продавам врата во перфектна состојба со касна, квака/рачка и стакло. ...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:18Pekac SILVERCREST

Pekac SILVERCREST, aparat za pravenje leb 3000den, mnogu malce korist...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:16  НОВ ОГЛАС

Sklopliv krevet,kreveti,krevetce,krevetcinja so dusek novi.

NOVI KREVETI,Znaci NOVI !!! NAPOMENA!!! ITALIJANSKI PROIZVOD !!! ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Детска соба / Кревети

Вчера 12:38KLIMI VIVAX, NEO, FAVORIT 15% POPUST ZA MONTAZA NA KLIMA

За секоја клима купена од "КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" добивате 15% ПОПУ...


87 €
или предлог цена
Вчера 12:08KLIMA SERVIS, PRODAZBA, MONTAZA NA SITE KLIMI

"КЛИМАТРОНИК ПРОФЕСИОНАЛ" 1. Монтажа на нови и половни клима уреди...


87 МКД
или предлог цена
Вчера 12:08Vesta Lux kamin na peleti

Продавам Веста Лукс камин 25kW, само 2 пати вклучен. Каминот е буквал...


75.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:26Se izdavaat konjopoi

Se izdavaat konjopoi za sekakov vid proslavi rodendeni svadbi nastani...


99 МКД
или предлог цена
Вчера 11:05Prodavam keramidi prva klasa CENA EKSTRA!!!

Prodavam keramidi prva klasa CENA EKSTRA!!! Keramidite se prva klasa...


10 МКД
или предлог цена
- 63 % Попуст
27 МКД
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 09:56klima 3kw ispravna

prodavam klima 3kw odlicna cena 2000 den prostor za dogovor 078288310


2.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 09:37Radijatori za parno

Se prodavaat tri radijatori za parno greenje,edniot e so 10rebra,drug...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:09Profili za gips karton uw100/4m

Se prodavaat profili za gips karton za pregraden zid tip uw100mm/dolz...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 07:14Цементни плочи ЦЕМЕНТЕКС

Цементни плочи 120х240цм, 10мм дебелина, за надворешна и внатрешна уп...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 07:13Hidroizolacija dvo-komponentna

Se prodava grcka kvalitetna dvo-komponentna hidroizolacija od 7kg pak...


700 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

Вчера 07:13DIGITALEN TERMOMETAR SO VGRADENA SONDA + BATERII

Digitalen termometar so vgradena sonda + 2 novi baterii precizno mer...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 00:08DIGITALEN VLAGOMER I TERMOMETAR SO VGRADENA SONDA

Digitalen vlagometar (hygrometer) i termometar so vgradena sonda + 2 ...


300 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 00:08DIGITALEN VLAGOMER I TERMOMETAR SO SONDA + BATERII

Digitalen vlagometar (hygrometer) i termometar so nadvoresna sonda + ...


350 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Останато

Вчера 00:08Prodavam skoro nov garnitura

Prodavam skoro eksluziven cester od SIMPO 235/ 90cm 400€ kako od salo...


400 €
или предлог цена
Вчера 00:04Samsung Pravosmukalka 1600W so platnena kesa

Prodavam Samsung Pravosmukalka 1600W so platnena kesa kako na slikata...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
3.999 МКД
28 ное 23:10Pravosmukalka so vodena filtracija LIV Aquafilter 1500

LiV Aqua filter 1500 Prodavam pravosmukalka so vodena filtracija. S...


5.500 МКД
или предлог цена
- 15 % Попуст
6.500 МКД
28 ное 22:57Се продава тросед и двосед

Се продаваат тросед и двосед, и двата имаат механизам за спиење. Добр...


По Договор
или предлог цена
28 ное 22:50Prodazba na 3D tapeti na golemo i malo ( тапети )

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на тапети од Француско производство...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

28 ное 22:363D fototapeti posteri 3Д фототапети постери на големо и мало

Дело Декор Трејд Скопје е увозник на фототапети од Европско производс...


2 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

28 ное 22:35Lavabo so chizma

Skoro novi socuvani malku koristeni.


2.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Мијалници

28 ное 21:54Bojlerce visokomontazno za kujna

Ispravno bojlerche.


800 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.000 МКД
Карпош / Скопје

Кујна / Останато

28 ное 21:53Boljer Simens

Se prodava protocen boljer Simens , Made in Germany, maklu koristen.


8.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бања / купатило / Останато

28 ное 20:00KOMPLET 4 BAMBUS STOLICI ODLICNA SOSTOJBA

KOMPLET 4 BAMBUS STOLICI ODLICNA SOSTOJBA PO POVOLNA CENA


2 МКД
или предлог цена
28 ное 18:19Kozna(кожна) garnitura od MEBLO MAK

Ponudete cena, javete se ke se dogovorime Prodavam Kozna(кожна) gar...


250 €
или предлог цена
28 ное 16:11Se prodava staklena trpezarijska masa

Masata e skoro nova, mn socuvana se prodava poradi kupena ponova. S...


7.000 МКД
или предлог цена
28 ное 16:03Prodavam trosed

Prodavam trosed na rasklopuvanje, so fioka, dimenzii 195x80, pusten 1...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дневна соба / Троседи

28 ное 15:32prevoz na shut pesok tampon 077622991

077622991 tamponiranje so valjak


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Градежни материјали

28 ное 15:26Страна 1 од 59

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам