1352 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kopir XEROX Color 7335

Prodavam kopir XEROX Color, koristen vo kancelarija ne vo kopirnica. ...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Фотокопири

09 авг 13:25Промовирано

IZNAJMUVANJE I PRODAZBA koza boja bubici-bubica, бубица

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

07 авг 17:35Промовирано

Se prodava THOMSON THG 541

Se prodava multi medija pleer.Malku koristen.


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / HD плеери

Денес 00:21World IPTV - Full Ex-Yu, MK, Turkey, Albania, Germany

АКЦИЈА !!! 1 год = 60 евра редовна цена 80 евра Сите Ex-Yu кан...


60 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / Останато

Вчера 21:23WI -FI KAMERI,CENI REKLAMNI ,1GOD.GARANCIJA

НОВО! Имаме нови модели на Wi-FI камери. Се инсталираат брзо и лесн...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 19:10WI-FI NADVORESNA KAMERA( 1GODINA GARAANCIJA)

НОВО!! Квалитетни WI-FI НАДВОРЕШНИ КАМЕРИ! Лесно и брзо се инсталира...


2.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 19:08WI FI VNATRESNA KAMERA (1GOD.GARANCIJA)

инсталираат брзо и лесно со апликација на вашиот мобилен телефон или ...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

Вчера 19:04TV video foto i myltimedija

FUEGO 14. (37) cm. Cena. 1500 den. Te 075987889


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 17:16Продавам JBL Bluetooth Endurance Jump слушалки + гратис

Продавам JBL Bluetooth Endurance Jump слушалки во жолта боја, многу м...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

Вчера 17:02Svetlo za video kamera. Worm & Cold korekcija

Novi svetla. Za video kamera. Regulacija na toplo i ladno svetlo.


2.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

Вчера 16:53MULTIBLITZ VARIOLITE 500 - made in GERMANY

MULTIBLITZ VARIOLITE 500. Edna blic glava = 200eur. Komplet dvete...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Галантерија за Фотоапарати / Блиц

Вчера 16:53PHILIPS 40" LED TV DIGITALEN STAKLO SLIKA

Prodavam led tv philips 40" digitalen so staklo slika i originalno da...


7.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 14:41SUBWOOFER JBL SUB 138

PRODAVAM ODLICNO SOCUVAN SUBWOOFER JBL SUB 130 GORAN 072 22 58 5...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 13:17YAMAHA RX V 673

Prodavam odlicno socuvan Yamaha RX V 673 GORAN 072 22 58 58 7.2...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 13:17Најдобра понуда на IPTV (топ цена)

Прославуваме 4 години заедно!!! 3 месеци- 1500 денари 6 месеци- 2...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 12:52Продавам Nikon af Nikkor 28-80mm

Продавам објектив Nikon af Nikkor 28-80mm


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:48IPTV - Premium TV Service

Нема што да гледате на телевизија ?? Гледајте ги најдобрите светски т...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 12:31NIKON Z6 mirrorless sa 24-70 f4/s

NIKON Z6 mirrorless Objektiv 24-70 mm f4/s Okiduvanja samo 1k k...


1.899 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 10:21Swtich HP 1910 JG538A 24 port

switchot e koristen mnogu kratko vreme se prodava poradi zamena so no...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Вчера 10:13Sony Caber-shot 20.1MP DSC W810

Одличен квалитетен дигитален апарат за секојдневна употреба малку ко...


1.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

Вчера 10:13YOKO - звучни кутии

YOKO звучни кутии


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

Вчера 09:30se prodava mal televizor

PRODAVAM malo televizorce SAMSUNG, VO ispravna sostojba 3000 den...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 авг 22:43Najdobrata IPTV na Balkanot i vo Evropa

Уживајте во најдобрата телевизија со супер збогатена понуда на ТВ-кан...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

15 авг 20:53Ps4 Igri PS 4 SONY PLAYSTATION 4 Igri

NOVI IGRI Vidi Na slikata Se prodavaat igri za SONY PLAYSTATION 4 Gi...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Sony PS Playstation / Sony PS5

15 авг 18:52PANASONIC DVD , ACTIVE SUBWOOFER I 5 ZVUCNICI

Prodavam -DVD PANASONIC DVD-529 -ACTIVE SUBWOOFER PANASONIC SB-WA5...


4.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

DVD/HD/Видео/Blu-ray плеери / DVD плеери

15 авг 18:47DRON

DRON PREMIUM QUALITY . . . AKCIJA !!! NOVI DRONOVI WI-FI CAMERA...


4.000 МКД
или предлог цена
- 27 % Попуст
5.500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Дрон камери

15 авг 18:01Sony ps2 chipuvan so igri

Sony ps2 raboti prefekt ima dve racki i igri


3.000 МКД
или предлог цена
15 авг 17:00Unison Research Unico-Primo

Unison Research Unico-Primo Tech spechs Output power: >80W RMS on ...


750 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
900 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

15 авг 14:12Prodavam Panasonic SC-AK410 300w muzicki sistem

Prodavam Panasonic SC-AK410 muzicki sistem so dva originalni zvucnici...


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Hi-fi Стерео системи

15 авг 13:18360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Останато

15 авг 11:20360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

15 авг 11:20samsung smart TV 32inch nov so garancija moze zamena

nov samsung smart TV 32inch so garancija moze zamena za pogolem ili t...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 авг 10:12nov TV philips 48 inch smart android moze zamena

prodavam ultra slim LED televizor philips 48 inch (118cm) smart andro...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 авг 10:11Oscilloscope 2215 60MHz

aparatot e vo ispravna sostojba.


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Електроника

15 авг 10:01Prodavam zvucnici ТЛ(четворосистемски) 10 incen bas

Четворосистемски звучници на продажба Кутијата е Трансмисиона линија...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

15 авг 09:40Zvucnici -Horni , Vifa ,Scan speak drajveri

Се продаваат пар експоненцијални Хорни (Back Loaded horn - BLH)израбо...


120 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

15 авг 09:40Otkup na neispravni led televizori

Otkup na neispravni led televizori koj ne uklucuvaat nemaat slika i s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

15 авг 09:23Продавам Слушалки Razer Kaira Pro - како Нови

Добиени се на поклон пред 2 месеци. Користени се 15 мин. Буквално се ...


5.900 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Слушалки

15 авг 09:17PROFESIONALEN SERVIS ZA SONY PLAYSTATION

🎮 Popravka, odrzuvanje i chipuvanje na PlayStation, Xbox, Nintendo i...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Играчки конзоли / Останато

15 авг 09:03Zvucnici

Ic ne gi znam 079 386 472 zoki


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Звучници

15 авг 08:23IPTV - Premium TV Service

Нема што да гледате на телевизија ?? Гледајте ги најдобрите светски т...


70 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

15 авг 07:53GoPro Hero 5 - Black

Se prodava GoPro Hero 5 - Black Edition so polnac i dve baterii. Odli...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дигитални фотоапарати

14 авг 23:21Страна 1 од 34

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам