Охрид
                           
1668 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Вила со 10 нови апартмани во центар со паркинг

До 10 јуни 2023 ВОНСЕЗОНСКИ ЦЕНИ : 1300 денари до три лица за резерц...


1.300 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

30 мај 23:03Промовирано

Iznajmuvame Dvosoben Stan

Iznajmuvame Sobi i nov luksuzno opremen dvosoben stan vo centarot na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

28 мај 14:03Промовирано

Se prodava stan vo Ohrid 45m2

Se prodava stan vo Ohrid 45m2 kompletno namesten na mnogu mirna lokac...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Se izdava stan na turisti

Se izdava stan od 50 m2 + terasa vo neposredna blizina na avtobuskata...


1.111.111 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:06IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sops...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:49se prodava nov STAN-STROG CENTAR 35 m2

se prodava nov STAN-STROG CENTAR 35 m2 -3.ti sprat, so lift, spalna s...


75.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:51За подолг период

Се изнајмува стан од 1 јули на подолг период од минимум 1 година. Ста...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:47Prodavam stan vo Ohrid Продавам стан во Охрид

Prodavam dva stana vo Ohrid, vo nas. Bejbubar (pozadi benziskata sta...


1.200 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:43Kupuvam trosoben stan vo Ohrid

Kupuvam trosoben stan vo Ohrid Kontakt na telefon 078 762 343


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:36Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:52Apartmani za iznajmuvanje vo Ohrid za odmor

Se iznajmuvaat dva novi apartmani vo Ohrid kompletno opremeni so brač...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:50Dvosoben apartman za odmor vo centar na Ohrid

Se iznajmuva dvosoben apartman za odmor, vikendi, praznici vo centar ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:49Se iznajmuva trosoben stan za odmor vo Ohrid

Trosoben Stan za iznajmuvanje vo centar na Ohrid. Dve spalni sobi, dn...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:49IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


30 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 17:45Се Издаваат Апартмани во Строг Центар со Бесплатен Паркинг

Располагаме со 6 нови апартмани во строгиот центар на Охрид, на само ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:37Kupuvam mal stan vo Ohrid

Kupuvam mal stan/garsonjera vo Ohrid ne pogolem od 30-40 m2 Placanj...


50.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:31GARSONJERA 22M2 NA TURISTICKA DO KAM MARKET

ODLICNO MALO FUNKCIONALNO STANCE NA 1 KAT SO POVRSINA OD 22m2 KOMPLET...


33.500 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:46IZNAJMUVAM STAN STROG CENTAR VO OHRID

Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:32Stan vo centar

Se izdava prekrasen stan za turisti ,vednas do hotel Flamengo vo Ohr...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:20Kamelija,stan 36m2,visoko priz.Raca,so spalna

Agencija za nedviznosti Kamelija Ohrid nudi na prodazba stan so golem...


1.400 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:00Kamelija nov Stan 55m2 Bul.Turisticka

Agencija za nedviznosti Kamelija prodava nov Stan 55m2 vo faza na gra...


1.250 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 15:00*** АПАРТМАН ***

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:37Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame novi i luksuzno opremeni stanovi vo centarot na Ohrid na ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:21Stan 50m2

Prodavam stan 50m2 na Asnom kaj Tamaro (biljanini izvori) na visoko p...


1.350 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:10Apartman vo Ohrid, 2-6 lica

Можност за спиење до 6 лица! Целосно опремен апартман: една спална с...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Се издава стан за туристи

Се издава комплетно наместен стан во центар на Охрид (позади Охридска...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Се издава стан во строг центар со подземна гаража

Се издава апартман во строг центар, во старата чаршија. Апартманот р...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Se prodava stan vo Ohrid 45m2

Se prodava stan vo Ohrid 45m2 kompletno namesten na mnogu mirna lokac...


60.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Prodavam nov stan vo Ohrid 79 m2 so pogled prema ezero

Prodavam trosoben stan vo Ohrid so pogled prema ezero 79 m2 (66+13 t...


92.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:43Apartman Dialko vo Ohrid

Se izdava Apartmanot e vo najstrogiot i najmirniot del na Ohrid, na...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:42Stan Centar Ohrid

300.000 €


300.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:44Apartman vo Valona so prekrasen pogled kon moreto

Iznajmuvam apartman na prva linija koj nudi vozdiski od prekrasniot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:18Se izdava stan strog centar do ezero

Se izdava stan strog centar do ezero celosno opremen i so obezbeden b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 11:01Prodavam stan vo Ohrid 45m2 na prizemje so dvor

Prodavam stan vo Ohrid 45 m2(36+9m2 dvor) Dvorot e vo imotniot list ...


53.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:53Се издаваат апартмани во центарот на Охрид

Локација : строг центар ( Кате 1 - позади основен суд Охрид ; Кате 2 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:51Se izdava stan vo Ohrid - benzinska Makpetrol

Se izdava stan vo Ohrid so idealna lokacija kaj Makpetrol benzinska n...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:33Se izdava apartment centar ohrid zakazete za leto 2023

Se izdava apartment centar ohrid zakazete za leto 2023 Kapacitet 4 ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 10:18Stan vo gradbs

Se prodava stan vo pocetna gradba vo Bejbunar. Stanot e sever-jug, ...


1.090 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:54Se izdava apartman vo strogiot centar i pristanishte

Apartman vo Ohrid slobo od 4 Juni Cena za Jun...


40 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:42Мало викенд станче Андон Дуков

Станот е лоциран во камп-населба Андон Дуков,во близина на Болницата ...


29.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:42Стан во строг центар

Станот е лоциран веднаш до Комерцијална Банка, и полигонот за мали сп...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:41APARTMANI VO CENTAR NA OHRID

Se izdavaat apartmani Opremeni so Tv Kabloska Wifi Parking pros...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:27Нови студиа и апартмани во центар на Охрид

Се издаваат студиа и апартмани во централно подрачје на Охрид. Се...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 09:20Страна 1 од 42

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам