Битола
                   
741 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Печатар HP ( неиптавен)

Продавм печатар слемер копир и факс HP ( неисправен ) засисени ќерт...


1.100 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Денес 15:11Prodavam polovni konfiguracii i delovi za kompjuteri

CPU: i3-8100, 3600 MHz MB: Gigabyte B360M H RAM: 8GB Kingston Hyper...


15.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:07i3 3.7GHz GTX750Ti LOL Dota2 CSGO Fortnite Valorant PC Zone

Prodavam gaming konfiguracija, socuvana, kako nova. Site komponenti s...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:07Nov SSD disk M.2 KingDian NVMe 512GB PCIe3.0x4 256bit enc.

odlichen NOV Za gaming extra brz SSD M.2 KingDian NVMe A2000 512GB ...


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:26Macbook Air 13" EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Macbook Air 13" M1 8/256 gb NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


62.990 МКД
или предлог цена
Денес 09:01Apple ipad 10" kako nov - mobicom

Apple ipad 10" 8 generacija" srebrena boja vo super sostojba. Praka...


15.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

Денес 09:01Apple ipad mini 8" kako nov - mobicom

Apple ipad mini 8" crna boja vo super sostojba. Prakame po Kargo Ek...


4.000 МКД
или предлог цена
Битола

Таблети

Денес 09:01Laptop Dell Latitude E6230

Prodavam laptopce Dell Latitude E6230 vo odlicna sostojba, so ispravn...


160 €
или предлог цена
Денес 07:44iPad 4 th gen

Se prodava iPad 4 th gen funkcionalen original kupen od Svedska.


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Битола

Таблети

Денес 00:11AMD генерична, од amd, Radeon r9 270x

Генерична AMD графичка, какви што се графичките во DELL компјутерите,...


Вчера 22:47  НОВ ОГЛАС

CRT MONITOR PHILIPS 17 INCI/LCD/PC/

PRODAVAM SOCUVAN ISPRAVEN MONITOR FILIPS


999 МКД
или предлог цена
Вчера 20:39MSI GeForce GTX 1070 AERO 8G

Графичката е како нова. Сменети падови и термална паста. Гаранцијата ...


Вчера 19:08  НОВ ОГЛАС

Komplet Pc

Komplet kompjuter Monitor LG Tastatura Maus Kukiste Kontakt /0758482...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:56Original polnac za Acer 19V, 2.37A

Se prodava Original polnac za Acer Laptop 19V, 2.37A, priklucok 5.5x1...


Вчера 12:382.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata 500 GB HDD

Se prodava 2.5" Hard disk za Laptop WD 500GB Sata Slim. Hard diskot e...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 12:3315.6'' Lcd Ekran monitor za Laptop, Led SLIM 30 pin

Se prodava 15.6'' Lcd Ekran za Laptop, Led HD SLIM 30 pinski prikluco...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:30Formatiranje i preinstalacija na vasiot laptop i kompjuter

- Instaliranje na licenciran Windows 10 - Instaliranje na licencira...


400 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

Вчера 10:49Instalacija, Preinstalacija, Instal, Formatiranje na Windows

Vrsam Instalacija, Preinstalacija, Formatiranje na Windows Xp, Vista,...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 10:15Mining Rig Rigovi Sapphire RX 6600 8GB RX 570 580 8GB

Продавам 6 mining rig ригови со следниве карактеристики: Rig 1 - Н...


2.000 €
или предлог цена
15 авг 21:31MSI RTX 3060 TRIO

RTX 3060 12GB Trio - non LHR Гаранција 1година Користена скоро една...


43.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
44.000 МКД
15 авг 20:55MSI RTX 3080 OC TRIO

RTX 3080 10GB OC Trio - LHR Гаранција 1година Користена нецела годн...


65.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
66.000 МКД
15 авг 20:54RTX 3060 / 3080 TRIO

RTX 3060 12GB Trio - non LHR RTX 3080 10GB OC Trio - LHR Користен...


82.999 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
83.000 МКД
15 авг 20:54DELL Inspiron 15 N5040

Laptopot e vo odlicna sostojba, maksimalno socuvan, originalen polnac...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
15 авг 17:50hp Pavilion dv7 Intel i7 Nvidia GT630M 2GB

Laptop so odlicni performansi, originalen polnac, ispravna baterija, ...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
15 авг 17:50PHILIPS 190 VW 19` monitor

Се продава поволно, одлично зачуван 19` монитор PHILIPS . Контактирај...


По Договор
или предлог цена
15 авг 11:42Se prodava Nvidia ASUS RTX 3060 Ti

Prodavam graficka ASUS RTX 3060 Ti Dual Mini rabotena okolu 5 6 mesec...


15 авг 10:52NOVI MATICNA ASUS Z590-P I PROCESOR I5 10400F

Prodavam novi nekoristeni delovi za PC: - Maticna : Asus Prime z590-...


16.000 МКД
или предлог цена
15 авг 09:27HP PRINTER ПЕЧАТАР

Се продава печатар добро сочуван. Информации само на овој број 078...


15 авг 09:02Original polnac za HP Laptop 18.5V, 3.5A, priklucok4.8x1.7mm

Se prodava Original polnac za HP Laptop 18.5V, 3.5A, priklucok 4.8x1....


15 авг 08:36Servis / Popravka na Laptopi

Vrsam sekakov servis na laptop kompjuteri ( popravka na maticni ploci...


500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

15 авг 08:35Monitor 17 lcd

Se raboti Mozi proba Cena fiksna


1.000 МКД
или предлог цена
15 авг 06:37ASUS ROG STRIX 750W PSU напојување

Ново напојување Asus Rog Strix 80+ Gold 750W. Најдобро напојување з...


7.600 МКД
или предлог цена
14 авг 20:34NVIDIA GeForce RTX 3090

Се продаваат нови NVIDIA GeForce RTX 3090 графички картички, Founders...


1 МКД
или предлог цена
14 авг 17:52Graficki karticki/Графички картички Nvidia GeForce 3090

Графички Картички/Graficki karticki, Nvidia GeForce 3090 RTX Founders...


2.000 €
или предлог цена
14 авг 17:52Se prodava laptop hp probook 440

Se prodava hp probook 440 se e funkcionalno edna nedela koristen kupe...


480 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
490 €
14 авг 16:13Desktop PC

Se prodava desktop pc so windows 10 i sledni komponenti : MB : GA-H6...


7.000 МКД
или предлог цена
14 авг 15:50Lego mindsstorm 9797 set robot

Delovi od LEGO Mindstorm 9797 nekolku pati koristen, robot od lego,...


2.500 МКД
или предлог цена
Битола

Останато

14 авг 14:19Lap Top Fujitsu Bukvalno Nov

Lap topot e kako Nov ne e mnogu koristen Odlicno drzi baterija


6.990 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.990 МКД
14 авг 12:49ACER ASPIRE ONE

Se prodava ACER aspire ONE so baterija (drzi 2,30min)ima polnac rabot...


2.800 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
3.000 МКД
14 авг 12:14MINI Keyboard Bluetooth

Tastaturata e taa od slikite i e vo odlicna sostojba kako nova e moz...


14 авг 11:26Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам