115 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Laptop Dell Latitude E6230

Prodavam laptopce Dell Latitude E6230 vo odlicna sostojba, so ispravn...


160 €
или предлог цена
Вчера 16:40  НОВ ОГЛАС

Se prodava laptop hp probook 440

Se prodava hp probook 440 se e funkcionalno edna nedela koristen kupe...


480 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
490 €
Вчера 16:13Lap Top Fujitsu Bukvalno Nov

Lap topot e kako Nov ne e mnogu koristen Odlicno drzi baterija


6.990 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.990 МКД
Вчера 12:49ACER ASPIRE ONE

Se prodava ACER aspire ONE so baterija (drzi 2,30min)ima polnac rabot...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:14  НОВ ОГЛАС

Macbook Air 13" EVROPSKI NOVI - MOBICOM

Macbook Air 13" M1 8/256 gb NOVI NEAKTIVIRANI so Garancija 1 godina z...


62.990 МКД
или предлог цена
12 авг 11:25Laptop dual core,i3,i5,i7

Poveke modeli na laptopi Cena po dogovor


100 €
или предлог цена
11 авг 09:11hp Pavilion dv7 Intel i7 Nvidia GT630M 2GB

Laptop so odlicni performansi, originalen polnac, ispravna baterija, ...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
10 авг 18:55DELL Inspiron 15 N5040

Laptopot e vo odlicna sostojba, maksimalno socuvan, originalen polnac...


4.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.500 МКД
10 авг 18:55KUPUVAM MACBOOK AIR ILI PRO SO M1 PROCESOR NEKORISTEN

Samo nov nekoristen ...


По Договор
или предлог цена
07 авг 13:42Macbook pro retina A1425

Processor I5 2.53Ghz RAM 8 GB INTEL HD 4000 1536 Mhz SSD 256 GB A...


400 €
или предлог цена
04 авг 11:0313.3'' Laptop HP Folio 13-2000, i5, HDMI, SSD

Se prodava 13.3'' Laptop HP Folio 13-2000, bez ekran. Osven sto ekran...


3.000 МКД
или предлог цена
04 авг 08:09TOSHIBA SATELLITE 4010CDS funkcionalen, antikvitet, starina

Prodavam super zacuvan star laptop Toshiba Satellite 4010CDS vo origi...


50 €
или предлог цена
03 авг 09:11Laptop Intel Core i5 so DDR3 4 jadren procesor

Processor Intel Core i5 4 jadren,ddr3 2gb,500gb hdd. Laptop Model : ...


95 €
или предлог цена
03 авг 08:24Otkup na Ispravni i neispravi laptopi(Asus, Lenovo, Dell, HP

Vrsam otkup na Ispravni i neispravi laptopi od site brendovi (Asus, H...


4.000 МКД
или предлог цена
02 авг 09:37Се продава Asus VivoBook X512FJ

Се продава Asus VivoBook X512FJ купен пред 2 години во одлична состој...


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
01 авг 14:51Се продава Lenovo ThinkPad T560

Brand : Lenovo Model : T560 CPU : Intel Core i5 6300u (6th Gen)2.4G...


20.000 МКД
или предлог цена
01 авг 14:33ASUS X543MA-DM633 06/2019 4GB RAM 256GB SSD 15.6 LED SLIM

Koristen laptop Asus so 256GB SSD disk Kingston i 4GB RAM, 15.6" led ...


140 €
или предлог цена
31 јул 11:50Mackbook mid 2010

MacBook mid 2010 A1342 odlicen bez niedna mana 4 GB ram Grafika ...


9.500 МКД
или предлог цена
30 јул 17:30ASUS / Ryzen 7 / Ram 24GB / GTX 1050 / SSD 512GB

Processor: AMD Ryzen 7 3700U / 2.30GHz Graphic 1: Nvidia GTX 1050 G...


650 €
или предлог цена
30 јул 09:29ASUS X541NA-GO123 SO 4gb ram 500gb hdd 15,6" SLIM

Koristen ispraven, toj na slikata


7.500 МКД
или предлог цена
28 јул 11:19Tastatura za hp dv7 6000

Polovna tastatura za hp dv7-6000 vo odlicna sostojba kako nova, bez n...


600 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
800 МКД
20 јул 17:26MacBook Pro 16" (2019), 16GB RAM, 512 GB

Се продава MacBook Pro 16'' купен во септември 2020 во Словенија од i...


1.600 €
или предлог цена
19 јул 08:10MacBook Pro 16" 32GB RAM, 1TB

Се продава MacBook Pro 16'' купен во септември 2020 во Словенија од i...


2.600 €
или предлог цена
19 јул 08:09Fujitsu computers siemens

Se prodava laptopo, raboti samo na polnac, pri vklucuvanje izlegva 20...


3.000 €
или предлог цена
18 јул 18:45Преинсталација и сервис на десктоп/лаптоп компјутер

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на...


По Договор
или предлог цена
17 јул 17:47Preinstalacija i servis na desktop/laptop kompjuter

1. Преинсталација на Windows и MacOS 2. Комплетно и рачно чистење на ...


По Договор
или предлог цена
17 јул 17:46Lenovo G770

Se prodava Lenovo G770 na delovi Problem so maticna drugo se rabotI ...


2.500 МКД
или предлог цена
17 јул 17:44Laptop Packard bell EG70 se prodava

Laptopot se prodava so skrsen ekran raboti ,ima baterija ima polnac


2.800 МКД
или предлог цена
15 јул 07:38Laptopce mini se prodava

Asus EEEPC 900 HA 12v so hard disk 80gb ram2gb procesor intel atom ...


2.500 МКД
или предлог цена
15 јул 07:37delovi za asus N71Ja

gi imam site delovi samo maticnata e pregorena tel 079375184


99.999 МКД
или предлог цена
12 јул 19:46Prodavam Poveke Lap Topi

Prodavam Poveke Lap Topi - Lenovo Thinkpad R61i za 4000 denari In...


4.000 МКД
или предлог цена
10 јул 23:14Maticna ploca za HP Compaq 610, HP Compaq CQ510, CQ511

Se prodava Maticna ploca za HP Compaq 610 i CQ510, CQ511. Ispravna i ...


1.400 МКД
или предлог цена
02 јул 09:28Ispravna maticna za Acer E5-571 E5-571G V3-572G V5-572G

Se prodava ispravna maticna ploca so i3 procesor za Acer E5-571G, E5-...


2.000 МКД
или предлог цена
02 јул 09:28Maticna ploca za ASUS X75V, X75VC, X75VD, X75.

Se prodava ispravna maticna ploca za ASUS X75V, X75VC, X75VD, X75. Pl...


2.500 МКД
или предлог цена
01 јул 07:45MacBook Pro 13'' Retina

Се продава MacBook Pro 13'' Retina со оштетен екран, на надворешен мо...


12.000 МКД
или предлог цена
27 јун 21:25Macbook Pro 15" Mid 2012

Se prodava Macbook Pro


500 €
или предлог цена
26 јун 14:43MacBook Pro 13 / RAM 16gb / 500gb SSD

Apple 13-инчен MacBook Pro како нов со солидна батерија од само 221 ц...


330 €
или предлог цена
20 јун 09:53Samsung 270e

Samsung 270e na delovi


1 €
или предлог цена
19 јун 18:54Prodavam laptop DELL P66F

Лаптопот е во перфектна состојба, комплетно исправен Intel Core i7...


490 €
или предлог цена
17 јун 20:00Prodavam laptopi Lenovo 80NT

Продавам 2 лаптопи Lenovo ideapad 500-15ISK Model 80NT нарачани во сп...


410 €
или предлог цена
17 јун 20:00Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам