3802 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

HITNO, se prodava, HAMACHI Alex one 200 kubika

Se pordava, skuter Hamachi alex one 200 kubika, prozvedena 2021 godin...


1.950 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мотори (над 50 cc)

Вчера 13:00Промовирано

Екстра Passat 1.6 B6

Екстра сочувана кола, во колата немате дополнителни вложувања, пали ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:29RX8 1.3

Се продава или заменува Мазда RX8 e длична спортска кола, моторот...


4.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:29HONDA FR-V 1.7 V-TEC PLIN A-TEST

Servis kompleten Klimatronik funkcionalen 6 sedista elektrika na ...


4 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.000 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 09:16delovi za ford 2007

delovi za ford focus motor dizni turbina komoreil pumpa menjac ...


1 €
или предлог цена
Денес 08:39TOYOTA.AVENSIS.2.0.BENZIN 2000.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

TOYOTA.AVENSIS.2.0.BENZIN.128.KS.2000.GOD NEUVEZENO ATES.PLIN ...


1.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:26MERCEDES.A.160.BENZIN 1999.GOD.KLIMA.ATES.PLIN.FULL

MERCEDES.A.160.BENZIN.1999.GOD ATES.PLIN KLIMA CD.RADIO E...


1.499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:26FORD.FOCUS.1.8.TDCI.2001 GOD.KLIMAREG.12.2022.FULL

FORD.FOCUS.1.8.TDCI.2001.GOD KLIMA CD.RADIO HALOGENI ELEK...


1.499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:26RENAULT.CLIO.1.2.BENZIN 2001.GOD.KLIMA+METAN.FULL

RENAULT.CLIO.1.2.BENZIN.58.KS.2001.GOD METAN.FABRICKI OD.PRV.GA...


1.299 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:26BMW.520.DIZEL.2008.GOD AUTOMATIC.PRV.GAZDA.KAKO.NOVO.FULL

BMW.520.DIZEL.177.KS.12.2008.GOD OD.PRV.GAZDA NEUVEZENO AUTO...


7.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:26AUDI.A4.2.0.TDI.140.KS 2005.GOD.AUTOMATIC.KAKO.NOVO.FULL

AUDI.A4.2.0.TDI.140.KS.2005.GOD AUTOMATIC.F1 7.BRZINI KLIMA ...


5.499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:26MINI.COOPER.1.4.BENZIN 2009.GOD.ATES.PLIN.KAKO.NOVO.FULL

MINI.COOPER.CLUBMAN.1.4.BENZIN.95.KS.2009.GOD ATES.PLIN KLIMA ...


5.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:26SEAT.Mii.1.0.BENZIN.2012 GOD.KLIMA.NEUVEZENO.FULL

SEAT.Mii.1.0.BENZIN.60.KS.2012 OD.PRV.GAZDA NEUVEZENO KLIMA ...


4.499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:26FORD.FOCUS.1.6.TDCI 2009.GOD.KLIMA.AUTOMATIC.FULL

FORD.FOCUS.1.6.TDCI.2009.GOD AUTOMATIC KLIMA CD.RADIO HAL...


3.499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:26  НОВ ОГЛАС

SUBARU.IMPREZA.2.0 DIZEL.6.BRZINI.2010.GOD.4X4.OD.CH.FUL

SUBARU.IMPREZA.2.0.DIZEL.6.BRZINI.2010.GOD UVEZENO.OD.CH SO.VOZ...


3.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:26CITROEN.C3.1.4.HDI.68.KS 2007.GOD.KLIMA.KAKO.NOVO.FULL

CITROEN.C3.1.4.HDI.68.KS 2007 / 2006 NEUVEZENO KLIMA CD....


2.499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:26  НОВ ОГЛАС

MINI.COOPER.1.6.BENZIN 2002.GOD.OD.CH.KAKO.NOV.FULL

MINI.COOPER.1.6.BENZIN.115.KS.2002.GOD UVEZENO.OD.CH KLIMA C...


2.499 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:25Ford Transit 2.0 TDCi, MAXI, 2017 god

Ford Transit 2.0 TDCi , MAXI -2017 godina -Klima -136.000 km pom...


18.900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 08:23Opel Combo MAXI,1.6 CDTi, 105ks, 2018 godina

Opel Combo 1.6 Cdti 2018 godina 77kw/105ks * Vozioloto e vo odli...


9.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Комбиња

Денес 08:23Volkswagen Polo 1.2 TDI, 2011 god.

Volkswagen Polo 1.2 TDI 55kw/75ks 2011 godina * Voziloto e vo odlicn...


5.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:23Opel Astra GTC 1.7 CDTI 101 ks

Opel Astra GTC 1.7 CDTi 74kw/101ks 2007 godina * Voziloto e vo TOP ...


3.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:23Opel Combo 1.3 CDTi, 2007 god

Opel Combo 1.3 CDTi 55kw/75ks 2007 godina * Comboto e vo odlicna...


4.100 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:23Nissan X-Trail, 2.0 DCi, 4x4, Automatik

Nissan X-Trail 2.0 DCi 150 ks 2007 godina *4x4 *Automatik *Regi...


6.999 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:23Peugeot 407 1.6 HDI,2009 god

Peugeot 407 1.6 HDi 80kw/109ks 2009 god * 407 e vo TOP sostojba ...


4.900 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
5.500 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:23Mercedes-Benz C220 CDI SW,2011 god

Mercedes Benz C klasa 220 CDI, 177 ks 2011 godina *Voziloto e vo...


10.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:23Cotroen C4 1.6 HDi, 2007

Citroen C4 1.6 HDi 90ks 2007 godina Voziloto e vo odlicna sostoj...


3.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:23Peugeot 208 1.4 HDI, 2014 god

Peugeot 208 1.4 HDi 50kw/68ks 2014 godina *Voziloto e vo TOP sos...


5.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 08:22The garage Zatemnuvanje Stakla

The garage Zatemnuvanje Stakla Ovlasten servis za montaza na klima fo...


4.500 €
или предлог цена
Денес 08:05The garage Zatemnuvanje Stakla

The garage Zatemnuvanje Stakla Ovlasten servis za montaza na klima fo...


4.500 €
или предлог цена
Денес 08:05Honda Accord Automatic Plin 2000 ES највисоко ниво на опрема

Се продава Honda Accord Vtec 2000 2.0ES највисоко ниво на опрема. Рег...


3.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 07:56Skoda Felicia 1.3 GLX

Kolata e od prv gazda, redovno servisirana i odrzuvana... Kompleten ...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 07:52RENAULT CLIO 1.5DCI 2012GOD

Voziloto e vo odlicna sostojba registrirano,nov akumulator... 070 34...


4.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Денес 07:42Gumi MICHELIN 225/60-17

Tell.078596000 Gumi Michelin letni 2016 god Mnogu dobri nemaat mana...


1 МКД
или предлог цена
Денес 02:47Kupuvam Tomos T15 ponudete

Kupuvam Tomos T 15 vo bilo kakva sostojba so ili bez dokumenti 0785...


50 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мопеди (под 50 cc)

Денес 02:47VW SCIROCCO 140.000KM 1.4 TSI 160KS GARANCIJA 6M!

Продавам максимално сочувано Volkswagen Scirocco 1.4 TSI 160 кс со из...


1 €
или предлог цена
- 50 % Попуст
2 €
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 22:33VW Passat Variant 1.9TDI 81KW(110ks)

Se prodava VW Passat Variant 1.9 TDI 1998 81kw(110ks) Avtomatik ...


1.800 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 22:05Golf 7 1.6

Prodavam Golf 7 1.6 vo odlicna sostojba, full oprema , servisna kn...


11 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 21:50Продавам алуминиумски бандажи со летни Мишелин гуми

Продавам 4 Мишелин гуми,малку користени заедно со алуминиумски бандаж...


По Договор
или предлог цена
Вчера 21:31AUDI A4 QUATTRO 3xS-line

AUDI A4 3.0TDI 245ks QUATTRO 7+R 2010g NOVI GUMI 2022 GOOD YEARE ...


11.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 21:27Zatemnuvanje Stakla TheGarage

The garage Zatemnuvanje Stakla Ovlasten servis za montaza na klima fo...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:08RENAULT MEGANE 1.4 16V

PRODAVAM RENAULT MEGANE 1.4 16V SO ATESTIRAN PLINSKI URED LOWATO. KOL...


1.650 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Автомобили

Вчера 21:05Страна 1 од 96

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам