46 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ИТНО Macbook Pro 2020 M1 256GB SSD/8GB Ram

Итно се продава Macbook Pro 2020 M1. Купен од ISTYLE во 2021, користе...


1.000 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

23 мар 13:18Lenovo IdeaPad Gaming 3 15ACH6

Се продава горенаведениот лаптоп во 10/10 состојба, користен неколку ...


44.000 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
45.000 МКД
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

22 мар 11:13Toshiba satellite l855 i7 processor defekt ne pali

Laptopot e socuvan po dogovor


По Договор
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

09 мар 14:42Macbook Pro 13-inch Mid 2012, i5, 4gb ram, 240gb SSD

Prodavam Macbook Pro 13-inch, Mid 2012 Processor 2,5 Ghz Intel Core ...


199 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

03 мар 09:29Lenovo Thinkpad i3 1TB

Lenovo Thinkpad so Windows 10 instaliran, nema nikakvi problemi, rabo...


9.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

01 мар 10:30Apple MacBook

Apple macbook 13 inci 3h baterija drzi 120gb ssd Mn dobra sostojb...


250 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

25 фев 14:23Acer Nitro AN515-57-53A7 Gaming Laptop

Laptopot e istiot https://www.neptun.mk/categories/gaming_laptopi/ACE...


48.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

08 фев 21:13Laptop MSI MS-1684

Prodavam MSI MS-1684 Laptop AMD Sempron M100 1.99GHz CPU 2 Gb...


50 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

07 јан 08:25HP 250 G6 Laptop

Prodavam HP 250 G6 i3-6006U Intel 2GHz CPU 4 Gb Ram 500 G...


120 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

07 јан 08:22Lenovo Yoga 14 ThinkPad 20DM

Prodavam Touch screen tablet type laptop i5-4210U Intel 1.70-2.39...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

07 јан 08:16DELL Inspiron 7490, i7 10th generation!

Laptop Dell inspiron 7490, i7 10th generation Ram: 8 gb Memory SSD: 5...


650 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

28 ное 21:56Lenovo Ideapad 320-15AST

Lenovo Ideapad 320-15AST dobra sostojba .....baterija ne samo na po...


98.765 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

09 ное 00:00Macbook za delovi

Macbook za delovi 1500 den komad


1.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

20 окт 12:39Dell Latitude

Dell Latitude E6420 Laptop - HDMI - i5 2.5ghz - 4GB DDR3 - 320GB - DV...


6.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

08 окт 16:20Se prodava fujitsu lap top

Se prodava fujitsu lap top vo super sostojba, funkcionalen, raboti sa...


4.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

07 окт 23:12TOSHIBA SATELLITE TASTATURA-L500,L505,L555,L350,L355,A500...

POLOVNA,NO KAKO NOVA,ODGOVARA ZA OVIE MODELI NA TOSHIBA LAPTOPI: . ...


1.400 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

30 сеп 19:09Dell Laptop i5 poloven kako nov

Procesor i5-5200u Ram 8GB Ssd 256 Gb Grafika Nvidia Geforce 920M ...


230 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

11 јун 18:40HP Laptop i5 bukvalno nov

Kupen 45.000denari pred 9 meseci za onlina nastava mnogu malce e kor...


400 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

10 јун 11:46Dell Latitude E5530

ProcessorIntel Core i5-3360M 2 x 2.8 - 3.5 GHz, Ivy Bridge Graphics ...


6.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

16 мај 18:18Hp ProBook 4510s

Baterija trae 20 min max. Se drugo e vo red.


50 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

12 мај 09:43Adapteri / Адаптери за лаптоп

Висококвалитетни адаптери за LENOVO лаптопи


100 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

23 апр 15:28Adapteri / Адаптери за лаптопи

Адаптери за сите брендови на лаптопи.


100 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

23 апр 11:38Laptopi / Лаптопи

A-class Refurbished laptopi.


100 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

23 апр 11:26se prodavat dva laptopi

Acer Aspirei Procesor AMD RAM 4GB SSD 256GB cena 6500 Acer Aspir...


1 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

11 апр 18:46Dell Latitude i5 HDMI

Dell Latitude i5 HDMI-Windows 10 Pro Procesor-Intel(R) Core(TN) 15-2...


150 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

06 мар 19:25Prodavam Laptop Dell Inspirion 15 3576 ,Intel Core I7

Dell Inspiron i5 3576 Спесификации: Processor: Intel core I7 8550U ...


18.000 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

23 фев 20:28MacBook Air 13.3" (early 2014)

Лаптопот е во одлична состојба, користен за секојдневни активности ка...


500 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

20 јан 14:28Lenovo IdeaPad 3 14IIL05

🔴Lenovo IdeaPad 3 14IIL05 🔹Display: 14 inch 🔹Processor: i5-103...


28.990 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

12 авг 12:59ASUS VIVOBOOK X420U

🔴ASUS VIVOBOOK X420U ✅Display: 14 inch ✅Processor: i3-7020U ✅Ra...


14.890 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

29 јул 13:24Dell Latitude 3510

🔴Dell Latitude 3510 ✅Processor: i3-10114 ✅Ram: 8gb ✅Graphics: I...


29.990 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

09 јул 11:52Lenovo IdeaPad 3 14IIL05

🔴Lenovo IdeaPad 3 14IIL05 🔹Display: 14 inch 🔹Processor: i5-103...


28.990 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јун 13:37Lenovo IdeaPad 3 15IIL05

🔴Lenovo IdeaPad 3 15IIL05 🔹Display: 15.6 inch 🔹Processor: i3-1...


27.490 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

28 јун 13:35Acer Nitro 5

🔴Acer Nitro 5 ✅Processor: i5-9300H ✅Ram: 8gb ✅Graphics: NVIDIA ...


29.990 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

25 јун 11:11HP ElitBook 820 i5

Продавам одличен HP ElitBook 820 i5,13.3 инчен екран, многу убав, со ...


240 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

13 апр 22:25Apple MacBook Pro 13” i5 8GB RAM 250GB SSD late 2016

Apple MacBook Pro late 2016, Intel iris graphics 540 Intel core i5...


800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

07 мар 08:58Asus Zenbook laptop, 512GB SSD 16GB RAM i7 processor

Asus Zenbook UX430UQ Screen 14.0 inch, 1920 x 1080 px, IPS, matte, n...


800 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

07 мар 08:58Lenovo Yoga 900 i7 6500U 16 GB RAM 512GB SSD

Lenovo Yoga 900-13ISK - 13.3" - Core i7 6500U - 16 GB RAM - 512 GB SS...


850 €
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

07 мар 08:58Se prodava gamerski laptop ASUS VivoBook M570DD

Se prodava gamerski laptop Asus VivoBook M570DD Kupeno od neptun pre...


27.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

14 јан 01:56Acer Aspire 5742Z

🔴 Acer Aspire 5742Z ✅Procesor: Intel Pentium P6100 ✅RAM: 4gb DDR...


7.490 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

11 јан 11:12Asus

Asus


6.500 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Лаптоп компјутери

23 дек 18:21Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам