56 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se Prodava Muzicki Sistem Panasonic SA-AK300

Se prodava muzicki sistem PANASONIC SA-AK300 celosno ispraven Cd Radi...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:48Se Prodava DVD Philips hts-3100

Se Prodava DVD Philips hts-3100 celosno ispravno i funkcionalno CD DV...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
Свети Николе

Домашно кино

Вчера 18:47Canon ixus 180 fotoaparat

Odlicno socuvan full pack so futrola i memoriska kartica 078 451 ...


2.000 МКД
или предлог цена
14 авг 02:22KENWOOD KA-1030

Prodavam stereo pojacalo marka KENWOOD, model KA-1030. Pojacaloto ...


4.200 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
4.700 МКД
06 авг 17:20KENWOOD DP-M7750

Prodavam CD player marka KENWOOD, model DP-M7750. Vizuelno odlicno...


3.700 МКД
или предлог цена
- 21 % Попуст
4.700 МКД
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

06 авг 17:19Resiver

Resiverot e vo odlicna sostojba so dalecinsko


800 МКД
или предлог цена
06 авг 13:24JVC kwr-400 radio

Se prodava novo so site dodatoci i kabli radio za vo kola JVC KWR-40...


4.900 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Електроника

04 авг 12:51Igri za PS3

Igri za PS3 GTA 5 FIFA 2014 LOST PLANET CALL OF DUTY GHOST CAL...


500 МКД
или предлог цена
03 авг 17:38Se prodava Resiver Pojacalo Technics SA-EX510 5x120W

Celosno ispravno so dalecinsko dosta jako i kako novo ne e servisiran...


5.200 МКД
или предлог цена
02 авг 15:42Android Amazon Fire Tv Stick 4K MAX

Se prodava nov firestick , najnov model i dosta brz. Na nego se names...


5.500 МКД
или предлог цена
24 јул 17:50Bezično dalečinsko

Se prodaca bezično dalečinsko so tastatura, pogodno za android box, t...


500 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Далинси

24 јул 17:50Bluetooth slusalki JBL Live 460NC

* Novi neotpakuvani


3.500 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Bluetooth уреди

22 јул 07:09VUFER/WOOFER/SUBWOOFER CRUNCH USA 12INCI

Prodavam americki vufer CRUNCH 12 inci Snaga 500w Pozadinsko osve...


4.700 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

20 јул 14:573D naocari

Samsung 3D active, novi neupotrebuvani 2 komada x 500.


500 МКД
или предлог цена
10 јул 12:22ТВ канали/филмови и серии - без обврзувачки договор

Фб страна - https://www.facebook.com/notvprogramsbackup/ 🔹 Одлична т...


366 МКД
или предлог цена
01 јул 20:39HP v5560u ACTION KAMERA

Se prodava skoro nova digitalna HP action camera so site dodatoci ,k...


7.500 МКД
или предлог цена
15 јун 05:32KOPFHORER RFT SV 3000

Prodavam vintage mini germnasko pojacalo marka RFT, model SV 3000. ...


2.200 МКД
или предлог цена
06 јун 15:04Se prodavaat zvucnici GSP 10 inch

Se prodavaat zvucnici GSP 10 inch kupeni novi od prodavnica zvucat pe...


220 €
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 апр 07:46PIONEER TX-520L VINTAGE TUNER

Prodavam vintage analogen tuner marka pioneer, model TX-520L. Vizu...


2.400 МКД
или предлог цена
14 апр 22:38PHILIPS FA630

Prodavam stereo pojacalo marka PHILIPS, model FA630. Odlicno socuv...


2.800 МКД
или предлог цена
13 апр 15:41se prodava taxi stanica racna i taxi reklama

se prodava taxi stanica racna i taxi reklama stanicata e pola mese...


3.000 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Останато

04 апр 11:155.1 AKTIVNI ZVUCNICI

Prodavam 5.1 aktivni zvucnici Aktiven vufer, so vgradeno pojacalo ...


1.100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 апр 13:23DVOSISTEMSKI ZVUCNI KUTII PANASONIC

Prodavam dvosistemski zvucni kutii marka Panasonic. Zvucnicite se ...


1.700 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 апр 13:125.1 PANASONIC ZVUCNICI

Prodvaam 5.1 Panasonic zvucnici. Dobro socuvani i kompletno isprav...


2.200 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

01 апр 13:04PHILIPS BDP 5180 Blu-ray 3D LAN/WI-FI/USB/HDMI

Prodavam DVD Bly-ray marka PHILIPS, model BDP 5180. Odlicno socuva...


1.200 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

24 мар 15:20JVC XV-N30 CD/DVD PLAYER

Prodavam CD/DVD pleer marka JVC, model XV-N30. Odlicno socuvano i ...


1.400 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

16 мар 13:01RETRO ZVUCNICI ZA KOLA 4Ω

Prodavam dva para retro zvucnici za vo kola. Zvucnicite se novi ne...


600 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

08 мар 13:29TECHNICS ST-500 TUNER

Prodavam tuner marka TECHNICS, model ST-500. Odlicno socuvan. T...


850 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

08 мар 13:09BLUETOOTH/FM/USB/SD ZVUCNICI

Prodavam novi bluetooth zvucnici. Na niv ima vgradeno bluetooth ko...


750 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 фев 10:19POJACALO MIKRON

Prodavam rusko mini pojacalo MIKRON. Vizuelno odlicno socuvano. ...


1.150 МКД
или предлог цена
28 фев 10:17ZVUCNICI CROWN

Prodavam dvosistemski zvucnici marka CROWN, model CSP-5. Zvucnicit...


850 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 фев 10:04DVOSISTEMSKI ZVUCNICI

Prodavam dvosistemski zvucni kutii . Odlicno socuvani bez nikakvi ...


850 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 фев 10:02DVOSISTEMSKI ZVUCNI KUTII/ZVUCNICI

Prodavam dvosistemski zvucni kutii . Odlicno socuvani bez nikakvi ...


850 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

28 фев 10:01SHARP RT-155 H

Prodavam dek marka SHARP, model RT-155 H. Odlicno socuvan i komple...


1.100 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

28 фев 10:00Se prodavaat 2 zvucnika GSP 10 inch

Se prodavaat 2 zvucnika GSP 10 inch Vo ekstra sostojba kupeni novi ...


170 €
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

19 фев 14:47DALINSKO DALECINSKO ZA LG DVD

Prodavam dalinski za LG 5.1 DVD, fakjaat na skoro site modeli od LG ...


1.000 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Останато

12 фев 19:37Nikon d5200

Nikon d5200 mnogu malce koristen za domasna potreba ne e koristen pro...


200 €
или предлог цена
29 дек 19:12SONY 5.1 SURROUND ZVUCNICI 10INC BASS

Prodavam 5.1 pasivni zvucnici original SONY. Dobro socuvani i ispr...


600 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

29 дек 12:31ZVUCNICI/ZVUCNIK BLUETOOTH

Prodavam novi bluetooth zvucnici. Na niv ima vgradeno bluetooth ko...


750 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 10:22BLUETOOTH ZVUCNICI

Prodavam novi bluetooth zvucnici. Na niv ima vgradeno bluetooth ko...


750 МКД
или предлог цена
Свети Николе

Hi-Fi / Аудио / Звучници

04 дек 10:19Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам