Гостивар
                   
703 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Corvette C7-Z51 Stingray-Edna Vakva U Cela Mk-Mozna Zamena

Corvette c7-Stingray Z51 model 2015 godina Z51 model znaci najfull ...


85.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:29Nissan 370Z extra Sostojba-2013g-Mozna Zamena

Nissan 370z 2013 godina-Facelift posleden Model Led na branik-Day L...


26.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:29Polo 1.4 Dizel Donesena Od Ch So Servisna Knishka

Polo 1400 kubika dizel 2004 godina vo Knishka noviot model Kolava i...


2.999 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
3.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 01:29Suzuki Swift 1.3 benzin

Se prodava Suzuki Swift 1.3 benzinas registriran do 06/2023. Odlicen ...


650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 01:20Mercedes A160 cdi

Mercedes benz A classa 160 cdi Klima 4 novi gumi m/s SAVA Kozen salon...


2.950 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.390 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:08Ford KA Grand Prix Individual 2012

Se prodava Ford KA Individual Grand Prix 2012God, Posebna serija na ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:01Ford c-Max

Registriran Servisiran Klimatronik Aux-Komandi na volan Im.dr… B...


3.400 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:19Bmw 320d e90

Servisiran Klimatronik Greaci ne sedista Parking senzori napred-naza...


5.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:19Mercedes s320d 2007

Mercedes s320d Servisiran Registriran full oprema Za poveke inf. 070...


9.900 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
12.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:19Audi A3

MOZE ZAMENA SO BENZIN PLIN VOZILO Audi A3 Coupe (so 3 vrati) 2.0 mot...


4.699 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.990 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:24Opel Corsa

Info do 070 673 175


2.990 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:24BMW 535 M pacet twin power

aversuz felgi 20 inci gevind amortizeri active sound full M carbon iz...


25.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:05Golf 7 1.4tsi blumotion

Golf 7 1.4tsi blumotion So full oprema Servisiran Atest foli 2 kluca ...


11 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 18:03  НОВ ОГЛАС

SUBARU OUTBACK 2.0D 4x4

🚗 SUBARU OUTBACK 2.0D 4x4 110kw/150ks - 2015 godina EDINSTVENA NA P...


11.200 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
11.300 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:57Bmw 2x123d

Bmw 2x123d Uvo od 🇨🇭🇨🇭🇨🇭 Plateni site davacki Za poveke infoo 0...


123 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:56  НОВ ОГЛАС

Volvo XC 60

Se prodava Volvo XC 60 2.0 Diesel. Sega donesena i servisirena kompl...


13 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 17:11FIAT CROMA 1.9 SO SERVISNA KNISKA FULL SERVIS

FIAT CROMA 1.9 JTD✅ 150PS✅ 2006-07 GODINA✅ UVOZ OD CH✅ KOMAND...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.350 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:57PASSAT 2.0 8V TDI EXTRA SOCUVAN

VW Passat 2.0 TDI 8 Ventili 140 ps ✅ 2007/06 ✅ Greaci na sedista✅ ...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 16:55  НОВ ОГЛАС

PEUGEOT 607 2.2 BENZIN/PLIN MNOGO ODRZAVAN

PEUGEOT 607...BENZIN PLIN 2.2 GIDINA NA PROIZVODSTVO 2002... KOLAT...


2.788 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.999 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:43OPEL ASTRA H 1.7CDTI 74 KW 2008 GODINA UVOZ HOLANDIJA

Se prodava opel astra h 1.7 cdti 74 kilovati 2008 godina udlicna za p...


3.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.700 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:15MERCEDES C 220 CDI - 04 UVOZ OD CH

MERCEDES C 220 CDI UVOZ OD CH 🇨🇭. EXTRA KOLLA FULL OPREMA. INFO...


5.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:46AUDI A4 2.0 TDI - 06

AUDI A4 2.0 TDI S-line 7g AUTOMATIK - 2006 - REGIST. DO 12.2023 - ...


6.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:46Bmw 428i

Bmw 428i, god.2015.


20.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
20.500 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:43OLDTAJMER FIAT 125 P 76 GODINA OD PRV SOPSTVENIK

Prodavam dobro socuvan Oldtajmer Zastava Fiat 125 P 76 Godina 55 Kw K...


1.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:35FIAT PUNTO EVO 1.3 M-JET 2011 GODINA EURO 5

Se prodava Fiat Punto Evo 2011 Godina (Euro 5) so 1.3 Jtd 84ks Multij...


4.550 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
4.600 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:35SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI

Se prodava audi a4 b8 2.0 tdi 125 kw (170 ks) servisirano pred 5000 k...


8.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:32Opel zafira 1.9 cdti 2008

Opel zafira 1.9cdti,2008 god,avtomatik,kompletno servisirana 4novi zi...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00VW Touran 7-sedista

VW Volkswagen Touran Motor. 2.0 Tdi 8V 136 ps Godina. 2005 Sedista....


4.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:32Ford C-Max 2.0 TDCI GHIA

Ford Focus C-Max 2006/7 2.0 TDCI 136KS Kolata ima pominato 230.000km ...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 12:32BMW X6 3.5 X-DRIVE FULL OPREMA *MOZE ZAMENA*-2011/10

Se prodava BMW X6 3.5d 2011/10 godina 286hp servisirano i registriran...


21.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:58Bmw 525d 3.0 2011 uvezena od Svajcarija reg na mk do 12.2023

Kolata e sega uvezena od Svajcarija, registrirana na mk tablici do 12...


15.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:47SUBARU LIBERO E12 4WD!!!

Kombeto e vo dobra sostojba Motor nosi 1.2 Redukcija 4x4 ispraven...


800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:16Renault Megane CC Cabrio

1.9 tDci Full oprema 2004god Novi gumi,letni i zimski so 2 para felgi...


3.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 11:05••RENAULT MEGANE 1.5 DCI 2009 EURO 5 REG••PERFEKTEN••

--REGISTRIRAN DO 24.08.2023 GODINA-- --Se prodava Renault Megane od ...


4.990 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:56Audi A4 3.0 TDi QUATRO 4x4 ,TOP

Audi A4 3.0 TDİ AVTOMATİK DSG Quatro(4x4) 2005/4 GODİNA , REGİSTRİRAN...


4.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
4.950 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:26Mercedes Benz S350 Long

Full 221.000 km ,servisiran


50.000 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
52.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 10:26Renault Koleus 2.0 dizel 4x4

Voziloto e socuvano redovno servisirano so servisna knishka,novi gumi...


6.250 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 09:56Prodavam Citroen C4

2007 godina 1.4 benzin registriran do 08 2023 novi gumi ricon 2000 ev...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 07:50Mercedes Benz Citan 111 nov uvoz ch

Mercedes Benz Citan 111 Motor:1.6 cdi Km:180.xxx originalni 7 sedi...


9.900 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 02:03Mercedes B 200 Automatik

Mercedes B- klasa Motor: 2.0 benzin Automatik Napraven golem servi...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 02:03Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам