3013 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Стан со една спална на АСНОМ

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на едн...


55.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

07 јун 08:38Промовирано

Studia vo centar

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

21 јун 13:53Промовирано

Апартмани студија Охрид

Апартманите Весна се наоѓаат во централното градско подрачје на сосем...


25 €
или предлог цена
Охрид

Соби

24 јун 16:59Промовирано

Апартмани и соби во центарот на Охрид

Почитувани, Се издаваат апратмани во центарот на Охрид. Апартма...


9 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:44Ohrid, luksuzni Apartmani vo strog centar - najniska cena

Izdavam novi i odlicno namesteni studia(kapacitet 4 lica) i apartmani...


6 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:44Стан за туристи

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:41Kuka Mesto Plac

Se prodava mesto kuka plac So imoten list Voda Struja 1250 kv...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 10:40Плац во Охрид стар град до Самоилова тврдина (Варош)

Плац со одличен поглед на езеро и стариот град на последна градежна л...


1.000 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
390.000 €
Денес 10:37Издавам Апартмани строг центар

Издавам Луксузно опремени апартмани-студиа во строгиот центар на Охри...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:31IZDAVAM APARTMAN DO OHRIDSKA BANKA

Se izdava Apartman, vo centarot na gradot , do Ohridska Banka so sops...


15 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:30Se izdavaat luksuzni apartmani

Se izdavaat luksuzni apartmani za kratok I za podolg prestoj kompletn...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:25ЧОЈС-Nevseluvan stan na Turisticka

Se prodava nevseluvan stan na bul.Turisticka (pozadi benzinskata Luk ...


1.150 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:21Apartmani Ristoski * * *

Se izdavaat 3 apartmani vo blizina na novata avtobuska stanica i blis...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:15Се издава стан 66 m² на 600м од кеј

Се издава двособен стан за 4 особи, воопшто не вселен и воопшто неко...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 10:15Sobi vo Pestani prv red pokraj ezero

Se izdavaat sobi so kupatila (dvokrevetni i 1 trokrevetna). Sobite ne...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:15Apartmani, studija - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:14Apartmani vo centar - Ohrid

Apartmanite se naogjaat vo centar, vo mirna i tivka ulicka. Aprtmanit...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:14Соби во центар охрид

ИЗДАВАМ СОБИ ВО ЦЕНТАР ОХРИД ПОЗАДИ ТАМАРО МАРКЕТ СЕКОЈА РАСПОЛАГА СО...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:12APARTMENTS PICIOSKI -PESTANI

APARTMANI PICIOSKI se smesteni na samo 50m od Ohridskoto ezero,vo mes...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:04Apartmani

Iznajmuvam apartmani za prestoj


500 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:03SOBI VO NASELBA RACA ! POVOLNO ! VILLA D&M !

SOBITE SE DVOKREVETNI I TROKREVETNI,SO POSEBNI KUPATILA I TERASI, KAB...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 10:03Се продава парцела во Горно Коњско

Катастарско одделение: Охрид Катастарска општина: Коњско Број н...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:00АПАРТМАНИ ЉУБАНИШТА!!

Се издаваат 4 Апартмани во Љубаништа. Секој Апартман располага со соп...


25 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 €
Охрид

Соби

Денес 09:55Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame na turisti novi i luksuzno opremeni stanovi vo centarot n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:35Iznajmuvame Dvosobni Stanovi

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:35IZNAJMUVAM STAN STROG CENTAR VO OHRID

Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:35Dvosobni Apartmani vo centarot na Ohrid

Se iznajmuvat na turisti i dnevne prestoj novi i luksuzno opremeni d...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 09:34Iznajmuvam stan

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:30IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:19Se prodava niva vo blizina na Sv. Troica Trnovo

Se prodava niva vo mesnosta Trnovo Crnogorci 1292 m2. Vo neposredna b...


10.000 €
или предлог цена
Денес 09:14СЕ ПРОДАВА ПРАЗЕН ПРОСТОР 482М2

СЕ ПРОДАВА ПРАЗЕН ПРОСТОР ОД 482М2 НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАРОТ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:01Се продава плац во Велгошти

Се продава плац 322 м2 во Велгошти (долна маала). 070 606 729


По Договор
или предлог цена
Денес 09:00Apartman vo Valona so prekrasen pogled kon moreto

Iznajmuvam apartman na prva linija koj nudi vozdiski od prekrasniot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:58ЧОЈС-Trosoben namesten na ul.Pitu Guli

Se prodava trosoben stan na ul Pitu Guli (do skoloto Hristo Uzunov)na...


93.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:55ЧОЈС-Atraktiven stan na ul.Jane Sandanski

Se prodava atraktiven stan na ul.Jane Sandanski (ramstor)so vk.povrsi...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:55ЧОЈС-Podzemen parking vo Bljanini Izvori

Se prodava podzemen parking so vk kvadratura od 16m2 biljanini izvori...


6.700 €
или предлог цена
Охрид

Гаражи

Денес 08:55ЧОЈС- Ekskluzivna kuka kaj H.Flamingo

Se prodava nova nevseluvana kuka su+Visoko pr+kat (vo blizina na h.Fl...


180.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:55ЧОЈС-Kuka vo Velestovo so prekrasen pogled

Se prodava nova kuka p+1 vo Velestovo so prekrasen i otvoren poglen k...


145.000 €
или предлог цена
Охрид

Куќи / Вили

Денес 08:55ЧОЈС-Trosoben stan so pogled ne ezero kaj h.Palas

Se prodava trosoben stan so pogled na ezero i stariot del na gradot(D...


112.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:55ЧОЈС-Garsonjera na Turisticka

Se prodava nova garsonjera na bul.Turisticka (do noviot Ramstore) na ...


38.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:55Apartmani Kalimero-Centar,Ohrid

Се изнајмуваат апартмани во центарот на Охрид,на само 2 минути од гра...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:45Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:30BUNGALOWI APARTMANI LILE PESTANI

Вила Лиле Апартманите на Вила Лиле се одалечени на само 20 метра о...


1 €
или предлог цена
Охрид

Соби

Денес 08:04Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам