Охрид
                           
1511 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Прекрасен стан во Билјанини Извори

Агенција ГЕО СИСТЕМ ИНЖИНЕРИНГ од Охрид посредува при продажба на ком...


68.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
70.000 €
Охрид

Станови

13 јун 11:43Промовирано

Се издава стан во центар на Охрид, на 5 минути од езерото

Се издава комплетно опремен стан во центарот на Охрид, на почетокот н...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

21 јун 05:37Промовирано

Iznajmuvame Nov Dvosoben Stan vo centarot na Ohrid

Se iznajmuva na turisti i (Kirija van sezona) nov i luksuzno opremen ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

06 јун 16:43Промовирано

Iznajmuvame Dvosoben Stan - Apartman

Iznajmuvame na turisti novi i luksuzno opremeni stanovi vo centarot n...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:35Iznajmuvame Dvosobni Stanovi

Se iznajmuvat pod kirija i na turisti novi i luksuzno opremeni dvosob...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:35IZNAJMUVAM STAN STROG CENTAR VO OHRID

Se izdava kompletno renoviran stan so dnevna i spalna so kapacitet od...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:35Iznajmuvam stan

Se izdava stan - apartman vo strog centar vo blizina na Gimnazijata, ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:30IZDAVAM APARTMAN

Издавам стан кај црквата Свети Ѓорѓија во Охрид. Станот е опремен со ...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:19СЕ ПРОДАВА ПРАЗЕН ПРОСТОР 482М2

СЕ ПРОДАВА ПРАЗЕН ПРОСТОР ОД 482М2 НА АТРАКТИВНА ЛОКАЦИЈА ВО ЦЕНТАРОТ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 09:01Apartman vo Valona so prekrasen pogled kon moreto

Iznajmuvam apartman na prva linija koj nudi vozdiski od prekrasniot ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:58ЧОЈС-Trosoben namesten na ul.Pitu Guli

Se prodava trosoben stan na ul Pitu Guli (do skoloto Hristo Uzunov)na...


93.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:55ЧОЈС-Atraktiven stan na ul.Jane Sandanski

Se prodava atraktiven stan na ul.Jane Sandanski (ramstor)so vk.povrsi...


126.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:55ЧОЈС-Trosoben stan so pogled ne ezero kaj h.Palas

Se prodava trosoben stan so pogled na ezero i stariot del na gradot(D...


112.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:55ЧОЈС-Garsonjera na Turisticka

Se prodava nova garsonjera na bul.Turisticka (do noviot Ramstore) na ...


38.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:55Апартман Марбо

Се издава апартман во центарот на градот комплетно наместен со сопств...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 08:30se izdava APARTMAN V

Издавам стан за туристи во нас. Билјанини извори кај Маркет Тамаро 7 ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:24Apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid pozadi Ohridska banka apar...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 07:13Апартман Св.Стефан.Apartman Sv.Stefan

Се издава апартман 48m2,кај хотел Маива на 150м до езеро.Oдлично мест...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 05:45se izdava apartman vo centar

se izdava namesten apartman vo centar na mnogu dobra lokacija na 4-5 ...


10 €
или предлог цена
- 71 % Попуст
35 €
Охрид

Станови

Денес 05:44SE IZDAVA STAN VO OHRID

Цена по договор


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 02:20  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA STAN VO STROG CENTAR NA OHRID

Cena po dogovor!!!


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 01:56se prodava stan od 45M2

Se prodava stan 45m2 na vtori kat jugoistok ima i podrum se naoga na...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Денес 00:22Се издава стан под кирија

Се издава стан под кирија, во центар На Охрид позади скалеста Зграда....


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 21:09Apartman Dialko vo Ohrid

Se izdava Apartmanot e vo najstrogiot i najmirniot del na Ohrid, na...


45 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:47Se izdava stan strog centar do ezero

Se izdava stan strog centar do ezero celosno opremen i so obezbeden b...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:45Izdavam aprtman

Izdavam apratman na 10min od avtobuska i na 10min od plostad.Cena vo ...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 20:33Apartman vo centarot na Ohrid

Se izdava apartman vo centarot na Ohrid nasproti hotel Palace. Apartm...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:52APARTMAN ZA TURISTI

Se izdava apartman za turisti vo Ohrid vo strog centar vo zgrada so r...


1 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 19:01Apartman vo CENTAROT NA OHRID

Se iznajmuva apartman vo centarot na Ohrid potocno pozadi ohridska ba...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:46Stan za turisti

Iznajmuvam apartman za 4 osobi na ul.Sirma Vojvoda Apartmanot raspol...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 18:43  НОВ ОГЛАС

Apartman Ohrid

-Se izdava stan, vo blizina na Biljanini izvori. -Kompleno namesten


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:23*** АПАРТМАН ***

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 16:07Apartman za turisti vo centar Ohrid

Apartman vo centar tv klima kupatilo kujna terasa Parking sloboden ...


25 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:54Se izdava apartman vo strogiot centar i pristanishte

Apartmanot e na 3ti sprat so lift I platen parking,apartmanot e slobo...


35 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:39Се издава нов луксузен апартман во строг центар

Адреса: Партизанска број 1, стан 74 Апартманот FANTASY 1 е луксузн...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:34Се издава стан за туристи

Се издава стан за туристи на ул .Сирма Војвода Охрид ...


1 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:20Стан за туристи

Aпартман ( стан ) на ул. ,, Бул. Туристичка ,, - Билјанини извори , 4...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 14:09Se izdava apartman

se izdava apartman so pogled na ezero pod samoilova tvrdina ...


1.000 МКД
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:31Garsonjera do komercijalna baka Klara

. STUDIO 2 Naj evtina cena za ova sezona 2022 , 7 sedum nokevanja...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:02Се Издаваат Нови Апартмани и Студиа во Центар со Паркинг

Располагаме со 6 апартмани и 3 студиа во строгиот центар на градот. ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00APARTMAN BOBAN

Apartman Boban vi nudi opremen stan vo centralniot del na Ohrid ( lok...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Kupuvam stan vo Ohrid okolu 40 000 evra

Kupuvam stan vo Ohrid okolu 40 000 evra


40.000 €
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 13:00Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero

Ohrud-se iznajmuva apartman do ezero , strog centar ,celosno opremen ...


По Договор
или предлог цена
Охрид

Станови

Вчера 12:49Страна 1 од 38

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам