704 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

КРАТОК ПРЕСТОЈ во ВЕЛЕС 1000 ден

Се издава стан за КРАТОК ПРЕСТОЈ цена 1000 денари, ноќевање 1500 дена...


1.000 МКД
или предлог цена
Велес

Станови

11 јун 21:29Промовирано

Izdavane na stan za edno dneven ili pokratok preston

Se izdava luksizen renoviran stan vo strog centar na gradot odlicno m...


1 €
или предлог цена
Велес

Станови

13 мар 23:40Промовирано

Magacinski prostor

Se prodava magacinski deloven prostor vo izgradba. Lokacijata na obje...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:55Prodavam kuća

Se prodava kuća na ulica Hadži Koste br 20, 110 m2 stamben prostor,...


5 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 09:46Kuka na odlicna lokacija

Kukata e na odlicna lokacija mnogu mirno mesto,dva posebni sprata so ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Денес 09:31Se prodava dukan

Se prodava dukan na odlicna lokacija so razraboten biznis i moznost z...


По Договор
или предлог цена
Велес

Дуќани

Денес 09:31Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


17 €
или предлог цена
Денес 08:42se prodava LOZJE

Se prodava lozje 2.5 dekara ima i sidana soba lozjeto se naogja na a...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:22Se izdava plac vo Veles

Se izdava plac vo Veles na ul. Asnom BB, placot e tamponiran, zagrade...


500 €
или предлог цена
Вчера 23:30Se prodava kukja

Se prodava kukja na ulica Prohor Pcinski 44, dva sprata plus potkrovj...


45.000 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 23:08Se prodava Vikendica

Se prodava Vikendica vo blizina na zel. stanica Rajko Zinzifov . So p...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:15IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VELES

IZDAVAM APARTMAN STAN ZA EDNODNEVEN PRESTOJ VO VELES CELOSNO OPREMEN ...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

Вчера 16:08SE PRODAVA-SE IZDAVA POD NAEM

SE PRODAVA DUKAN 50+30 m2 NA UL.BLAGOJ GOREV POD KULATA KAJ PAZARO...


61.500 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 14:58SE PRODAVA VIKENDICA SO PLAC OD 2500M2

SE PRODAVA MALA VIKENDICA 55M2 SO PLAC OD2500 M2. VO OTOVICA EZERO...


60.000 €
или предлог цена
Вчера 14:58СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА

СЕ ПРОДАВА КОМПЛЕТНО ОПРЕМЕНА НОВА КУЌА НА УЛИЦА КОСТАДИН БОДИН бр.66...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 13:25СЕ ИЗДАВА ДУЌАН КАРШИ ГИМНАЗИЈА СО ТЕРАСА

Се издава дуќан 43 м2 во зграда и 50 м2 времен објект и тераса пред о...


500 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 13:00se prodava plac vo nas.Recani

se prodava plac od 596m2 momentalno bez markica za gradba koja e vo ...


11 €
или предлог цена
Вчера 12:44kupuvam deloven prostor

kupuvam dukjan deloven prostor vo veles ponudi na 075 377 577 ili n...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

Вчера 12:12Kuka

Prodavam kuka na ul.Risto Najdov Veles naselba Jurija sambena povrsin...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

Вчера 12:03Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
Вчера 11:38Prodavam plac so stara kukja (karši dos)

Se prodava plac so stara kukja so moznost za izgradba na dva sprata,v...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:45Се продава МЕСТО/НИВА/ПЛАЦ

Се продава место 1901м2 Во Башино Село во близина на бензиска пумпа С...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:01NIVA-PLAC vo OTOVICA

OTOVICA mesto TARABA 3.300 m2 SE IZNAJMUVA PRVENSTVO ZA SOLARNI PAN...


1 €
или предлог цена
25 јун 22:34Продавам Луксузно уредена куќа - Велес

Продавам луксусзно уредена куќа, на мирна, атрактивна и урбана локаци...


По Договор
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 јун 17:27Se prodava stambena kuka so deloven prostor

Se prodava kuka na ul. Ljubljanska odaleceno 150 m od OU Blaze Kones...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

25 јун 12:04Niva vo Otovica

- Нивата е градежно земјиште- 4300м2 - имотен лист има, - може да ...


12 €
или предлог цена
24 јун 20:35DELOVEN PROSTOR VO CENTAR NA GRADOT

Se izdava deloven prostor vo centarot na gradot, nasproti parkingot i...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

24 јун 16:16Se prodava niva od 4000 m2 so vikendica

Се продава нива 4000 м2 со викен куќа во КО Челошево. Контакт на тел...


1 €
или предлог цена
24 јун 11:52Se kupuva stan vo veles (1 ili 2 soben)

Kupuvam ednosoben ili dvosoben stan vo veles (35-50 kvadtrati)


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

24 јун 11:36Prodavam plac vo s Bogomila

Se prodava plac vo selo Bogomila odma nad skoloto ( restoran zidan mo...


По Договор
или предлог цена
24 јун 09:26Se PRODAVA DUKAN na glavna ulica - Kompleks Ubavici !

Se PRODAVA Deloven prostor - Dukan so povrsina od 20 m2 na ulica Bla...


1 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

24 јун 09:01Se prodava kukja vo Veles

Se prodava kukja na 2 sprata vo Veles na ulica Prohor Pchinjski 47 na...


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

24 јун 08:02Наместен стан спрема касарна

Се изнајмува комплетно наместен стан, спрема влезот на касарна. Ста...


200 €
или предлог цена
Велес

Станови

23 јун 23:02IZDAVAM DELOVEN PROSTOR VO NAS RECANI 110kvadrati

Izdavam deloven prostor vo naselba Recani Veles 110kvadrati Prostorot...


4 €
или предлог цена
23 јун 19:48Kuka vo Otovica Sujaklari

Vikend kuka cena po dogovor 077598033 Laze


123.456 €
или предлог цена
23 јун 18:32Се издава мал Дуќан во трговски

Продавам / Изадавам дуќан во Трговски во Населба, на спратот , пред Ф...


555 €
или предлог цена
Велес

Дуќани

23 јун 18:24Iznajmuvam dukan vo centar

Iznajmuvam dukan vo Centar vo Veles od 23 m2 pozadi sudot,do Kapri ka...


1 МКД
или предлог цена
Велес

Дуќани

23 јун 14:19niva na prodazba

Prodavam niva na ridceto pred krivinite na Prevalec sprema Hemija Kom...


4 €
или предлог цена
23 јун 14:19Izdavanje na apartman stan za ednodneven prestij veles

Izdavam apartman stan za ednodneven prestoj veles moze i za povejke d...


По Договор
или предлог цена
Велес

Станови

23 јун 14:05Se prodava kukja

Se prodava 2 sprata podrum so dva golemi bakona INFO:075/700-907


1 €
или предлог цена
Велес

Куќи / Вили

23 јун 09:00Dukan -centar Veles

Se izdava pod naem kompletno renoviran dukan vo cenar na Veles,neposr...


По Договор
или предлог цена
Велес

Дуќани

23 јун 08:01Se izdava Magacin-Uzus Veles

Se izdava magacin 250 m2 kaj Uzus Veles. Telefon za kontakt 077 954-2...


1 €
или предлог цена
Велес

Магацини

22 јун 22:11Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам