191 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава плац позади телевизија Здравкин

Се продава плац од 1800м2 во урбана зона. Плацот се наоѓа во месноста...


17 €
или предлог цена
Денес 08:42se prodava LOZJE

Se prodava lozje 2.5 dekara ima i sidana soba lozjeto se naogja na a...


По Договор
или предлог цена
Денес 00:22Se izdava plac vo Veles

Se izdava plac vo Veles na ul. Asnom BB, placot e tamponiran, zagrade...


500 €
или предлог цена
Вчера 23:30se prodava plac vo nas.Recani

se prodava plac od 596m2 momentalno bez markica za gradba koja e vo ...


11 €
или предлог цена
Вчера 12:44Basino Selo Eksluzivna lokacija

Prodavam gradezno zemjiste vo Basino Selo od 3000 kv. Cist imoten lis...


10 €
или предлог цена
Вчера 11:38Prodavam plac so stara kukja (karši dos)

Se prodava plac so stara kukja so moznost za izgradba na dva sprata,v...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:45Се продава МЕСТО/НИВА/ПЛАЦ

Се продава место 1901м2 Во Башино Село во близина на бензиска пумпа С...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:01NIVA-PLAC vo OTOVICA

OTOVICA mesto TARABA 3.300 m2 SE IZNAJMUVA PRVENSTVO ZA SOLARNI PAN...


1 €
или предлог цена
25 јун 22:34Niva vo Otovica

- Нивата е градежно земјиште- 4300м2 - имотен лист има, - може да ...


12 €
или предлог цена
24 јун 20:35Prodavam plac vo s Bogomila

Se prodava plac vo selo Bogomila odma nad skoloto ( restoran zidan mo...


По Договор
или предлог цена
24 јун 09:26niva na prodazba

Prodavam niva na ridceto pred krivinite na Prevalec sprema Hemija Kom...


4 €
или предлог цена
23 јун 14:19se prodava niva 22000 kvadrati i 3000 kvadrati

se prodava niva veles pogodna i za vinarija a I za fotovoltaicni kol...


2 €
или предлог цена
22 јун 19:58plac

prodavam plac 2500m2(dvaipol dekara)na shtipsko dzade odma do patot ...


1 €
или предлог цена
22 јун 19:35Gradezno zemjiste zad hotel gardenia vo Veles

Prodavame gradezhno zemjishte zad moto Dominik, sproti Hotel Gardenia...


25 €
или предлог цена
22 јун 16:44Niva vo okolinata na Veles

Се продава нива во околината на Велес, поточно село Кочилари, таканар...


2 €
или предлог цена
22 јун 05:50Plac vo Veles do Topilnica

Se prodava zemjiste vo blizina na Veles, nad Topilnica, mesto Baniste...


1 МКД
или предлог цена
21 јун 14:02Se prodava gradezno zemjiste vo Veles - Rechani

Се продава неизградено земјиште во КО Велес непосредно до хотелот Гар...


65.000 €
или предлог цена
21 јун 09:18Lozje Niva Ovoshtarnik Plac Veles do Veterinarnata Stanica

Se prodava Lozje so povrshina od 3800m2.odma..nad Veterinarnata Stani...


19 €
или предлог цена
20 јун 16:59Prodavame placevi na Vardar,Sopot,idealni za vikend kukji

За живеалиштето Плац Локација Велес Se prodavaat idealni place...


19.000 €
или предлог цена
19 јун 20:57Niva vo Otovica

Nivata e na prekrasno lokacija Ima imoten list


10 €
или предлог цена
19 јун 12:44kupuvam lozje ili ovostarnik

kupuvam lozje,niva ili ovostarnik od f-ka kiro do s.rastani


1 €
или предлог цена
18 јун 13:08Niva-Plac na patot Veles-Caska- s.Gorno Orizari do svilara.

Nivata e na patot Veles-Caska, na raskrsnicata za s.Gorno Orizari kaj...


17 €
или предлог цена
18 јун 08:24Evtin plac so pristapen pat pred Veles

Prodavam mal plac od 1250m koj bil koristen kako iskop, vo Katastar s...


3.100 €
или предлог цена
17 јун 21:52STARO LOZJE - Dorutovec ( Velesko )

Niva - Staro lozje od 4000 m2 vo Dorutovec ....Ima pat do nego.....


6 €
или предлог цена
16 јун 16:33ДВЕ НИВИ од 20 и 40 дек, месн.ЈАРБАШ Велешко

ДВЕ Првокласни ниви ( Најдобрите ниви во Велешко) во месноста ЈАРБАШ...


7 €
или предлог цена
16 јун 16:33Se prodava plac 6183m2 vo Sopot,do patarina Veles

Se prodava ubav plac 6183m2,do sam avtopat,kaj patarina Veles,opstina...


19.000 €
или предлог цена
16 јун 11:13АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС

АТРАКТИВЕН ГРАДЕЖЕН ПЛАЦ ВО ЦЕНТАРОТ НА ВЕЛЕС Се продава плац со ...


По Договор
или предлог цена
14 јун 17:33Niva,pred vlezot vo selo Lugunci

Prodavam niva do pat na samiot vlez vo selo lugunci m2/1e


1 €
или предлог цена
13 јун 19:46Niva

Нивата се наоѓа во местото викано Грнчарица над отпад Дине кон патот ...


По Договор
или предлог цена
12 јун 18:42Niva

Парцелата се граничи со бензиска пумпа бр. 072 - Макпетрол. Која се н...


По Договор
или предлог цена
12 јун 18:42se prodava plac s.Otovica

se prodava plac s.Otovica


10 €
или предлог цена
10 јун 10:54se prodava plac s.Otovica

se prodava plac s.Otovica


По Договор
или предлог цена
10 јун 10:54Се продаваат оризници

Се продаваат оризници во месноста Долно Оризари-Порцеланка веднаш до ...


По Договор
или предлог цена
09 јун 23:20Плац - Трпезица

Се продава плац во месноста Трпезица Информации на телефон 076-350-...


1 €
или предлог цена
08 јун 22:41iznajmuvam gradezna parcela za solarna centrala , vo Veles

Плацот е 9169м2, зад хотел Гардениа и мото салон Доминик. Типот на зе...


900 €
или предлог цена
08 јун 14:42Izdavam bavca

2 dekari,do basinoselski most,ima voda za navodnuvanje,a po dogovor m...


По Договор
или предлог цена
07 јун 09:02Plac vo Basino selo

SE IZDAVA! -Placot se naogja kaj Basinoselski most, 500 metri od avt...


По Договор
или предлог цена
07 јун 09:02СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ДО АВТОПАТ

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНО ЗЕМЈИШТЕ ДО АВТОПАТ СКОПЈЕ-ВЕЛЕС, ПОВРШИНА 1803М2...


20 €
или предлог цена
06 јун 11:32SE PRODAVA INDUSTRISKI PLAC SO GOTOVI DOKUMENTI ZA GRADBA!

СЕ ПРОДАВА! Градежна парцела од 2387м2 со легализирани документи и ...


22 €
или предлог цена
06 јун 11:32Продавам плацови од 1027, 1006, 838 и 752м2

Се продаваат четири плаца со површина од 1027м2, 1006м2, 838м2 и 752м...


По Договор
или предлог цена
06 јун 08:22Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам