Скопје Центар
                   
1150 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се бараат курири (доставувачи на пакети) за постојана работа

Се бараат курири (доставувачи на пакети) за постојана работа 2.209 €...


2.209 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Промовирано

Plockar Majstor

Lepam Sekakov vid Na plocki Brzo Cisto I kvalitetno Izrabotuvam racni...


8 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Денес 16:53Rabota vo Germanija

Se baraat maski lica na vozrast od 30 do 54 godini za termicka izolac...


11 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 16:24Бараме агентки за продажба

Трговско-издавачка куќа има потреба од проширување на својот продажен...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:12СЕ БАРААТ РАБОТНИЦИ ЗА ВО КУЈНА

Ново отворена кујна Бел Пиатто има потреба од вработени. Се наоѓа...


30.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 15:12Rabota vo Hrvatska

Kompanija HIDRO-TIM DOO od Zagreb se zanimava so hidroizolacija vo gr...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 14:02Продавачка за галантерија за мобилни телефони

Имаме потреба од продавачка за галантерија и сервис за мобилни телефо...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Се бараат курири (доставувачи на пакети) за постојана работа

Се бараат курири (доставувачи на пакети) за постојана работа 2.209 €...


2.209 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Baram majstor/PECIVAR za linato

Potreben e pecivar so rabotno iskustvo vo pekara Zlaten Klas -Centar,...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 13:00Se bara kelner/ka

Se bara personal za rabota vo novo otvoren kafich vo TC Beverly Hils,...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 12:33VOZAC SO EU DOKUMENTI

Potreben vozac Relacija Sw-No Se vozi hladnjaca Iskustvo Bg dok ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 11:50Potreben Vozac so E kat so Bg dok

Potreben e vozac so E kategorija Potrebno Bg dokumenti ili Mk vaden...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 11:50Пекар

Француска пекарница и слаткара Пастел,поради проширување на обемот на...


40.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 11:48Vrabotuvanje Vodoinstalatet

Vrabotuvame vodoinstalateri so rabotno iskustvo za rabota vo Skopje i...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 07:43Baram majstor za bekaton

Baram majstor za bekaton


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Денес 06:58RABOTA NA BROD - CRUISE SHIPS

BREKAING NEWS ! Rabota na brod ! GIFT SHOP ! SAMO SERIOZNI !...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 17:15Работа во ФОТОКОПИРНИЦА

Нудиме работа во скриптара во близина на мед.факултет со нормални ус...


2 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 16:23Rabota vo Crna Gora gradeznistvo

Se bara so iskustvo : 1. Gradezen ili Arhitektonski inzenjer-Rakovod...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 16:04Vrabotuvanje na vozaci so C+E kategroja vo Evropa

📣Limitlesss Solutions започнува со регрутирање на возачи на камиони ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 15:11Baram rabota so b i c kategorija

Baram rabota kako sofer so b i c kategorija moze i za stalno a moze ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

Вчера 15:08работа во преноќиште

Преноќиште во Центар бара лице за работа со опција за сместување и тр...


20.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 14:49ВРАБОТУВАМЕ ПЕРСОНАЛ ЗА ПРИЕМ И ИЗДАВАЊЕ НА ГАРДЕРОБА

Поради зголемениот обем на работа и ново отворени локали, во потрага ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:22ХЕМИСКО FRESH EXPRESS ВРАБОТУВА ЖЕНИ ПЕРАЧКИ/ПЕГЛАЧКИ

Поради зголемениот обем на работа и ново отворени локали, во потрага ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:22Vrabotuvame

Vo butik FOR-MAN vo GTC prizemje so ili Bez rabotno iskustvo barame r...


22.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:12Ресторан Антица има потреба од работници

Се бара готвач и помошник во кујна Тел. за контакт: 078/445-413


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 13:09ostapuvam del od prostor za flizer\ka

ostapuvam flizersi stol za maski ili zenski frizer za rabota vo fliz...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:55Se baraat sobarki higenicarki

Se barat sobarki higenucarki za povremeno cistenje na apartmani vo C...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 12:43Butik ima potreba od devojka za rabota

Butik vo centar ima potreba od devojka za rabota kratko sivi so fotog...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

Вчера 11:39sekretarka

se bara sekretarka poveke info veljanovskifilip@yahoo.com


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 јун 23:24Sofer vozac soferi vozaci

https://culi-autotransport-germany.business.site/?utm_source=gmb&utm_...


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 јун 22:41Барам Работа Достава Пратки Baram Rabota Dostava na Pratki

Барам работа достава на пратки за општина Струмица и околните села,и ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

02 јун 13:07BARAM ISKUSEN VOZAC NA KAMION SO E kategorija

Javete se na 070/271-777 Baram iskusni vozaci / soferi na kamion s...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 јун 09:13BARAM MAJSTORI ZA MALTERISUVANjE

Firma bara majstori. grupa ili poedinci za masinsko malterisuvanje ....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

02 јун 06:24Potreben vozac D kategorija

Strumica Exspress ima potreba od seriozen i stabilen vozac so D kateg...


32.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

01 јун 13:37Rabota vo Germanija

Германска Фирма со над 150 камиони во областа (Улм-Мемминген-Аугсбург...


2.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

01 јун 13:28Vozac vizaci shofer shoferi

Конкурсот е отворен за 50 возачи на камиони Ви нудиме Плата почнувајќ...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

01 јун 13:28Sofer

Конкурсот е отворен за 50 возачи на камиони Ви нудиме Плата почнувајќ...


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

01 јун 13:28FAST FOOD "GIRO BEKO" bara rabotnici

Fast food "GIRO BEKO" ima potreba od rabotnici so rabotno iskustvo vo...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

01 јун 10:48Se baraat vozaci na avtobusi so D-kategorija

Реномирана фирма бараат професионални возачи на автобуси со Д категор...


35.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Барам работа

01 јун 09:02Vazac sofer c i ce

Конкурсот е отворен за 50 возачи на камиони Ви нудиме Плата почнува...


2.340 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

01 јун 02:31Потребни се фармацевти и медицински сестри

Доколку имате потреба од дополнителен приход јавете се. Инфо на 077 ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Нудам работа

31 мај 23:52Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам