Струга
                           
320 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuvaat ToJaGo Apartmani vo Struga

Se Prodavaat ili iznajmuvaat Apartmani vo " ToJaGo Apartmani " vo Str...


20.000 €
или предлог цена
Струга

Соби

Вчера 22:32PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO

EXKLUSIVNOO MESTO PRODAVAM MESTO POKRAJ EZERO PRVA LINIJA 2175 m2 E...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:15Стан во Центар

Се продава стан во центар, до црквата св. Петка (кај градската болни...


35.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

Вчера 13:30Stan vo centar renoviran i namesten 75 m2

Se prodava renoviran i namesten stan vo centar 75 m2 orientacija jug,...


68.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
69.000 €
Струга

Станови

Вчера 13:00Nova kuka, shtëpi e re

Куќата е изградена во 2017,три спрата по 150 квадрати на спрат,во сек...


700 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

Вчера 12:27plac, niva, zemjiste pozadi NABIZI -3581 M2

СЕ ПРОДАВА плац на 2837/61 со 3581 м2 позади Набизи -Струга . ПЛ...


20 €
или предлог цена
Вчера 10:57Mislesevo Struga !!!

Se prodava plac 1100 m2 vo centarot na selo Mislesevo - Struga, pozad...


80 €
или предлог цена
Вчера 07:13Plac vo Mislesevski Pat !!!

Prodavam plac vo Mislesevski Pat od 10800 m2,pogoden za izgradba na f...


50 €
или предлог цена
Вчера 07:12Куќа во Радожда Kuka vo Radozda

Се продава куќа во Радожда многу блиску до Езерото. За информации: ...


430 €
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

28 јун 23:34Delovniot prostor ducanot se izdava po zakup kirija

Ducanot se naoga na ulica dimitar vlahov 27 struga Viber Whats up 0...


5 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

28 јун 20:16Shitet Shtepi - Prodavam kukja (vila)

Shtepi e re me obor te madh e rethekuar me beton dhe park jeshil Esh...


По Договор
или предлог цена
Струга

Куќи / Вили

28 јун 19:05Placevi na gradezno zemjiste

Gradezno zemjiste idealno za investiranje Prodavam Zejmiste vo Struga...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
80 €
28 јун 14:43Plac kaj MISLESEVSKI PAT

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
28 јун 13:27Vila Marija Struga

Вила Марија, се наоѓа на 90 метри од градската плажа на брегот на Ох...


По Договор
или предлог цена
Струга

Соби

28 јун 12:34Se iznajmuva deloven prostor vo Struga

Se iznajmuva deloven prostor vo Struga na kat od 22m2 nad posta Strug...


По Договор
или предлог цена
Струга

Дуќани

28 јун 09:46Se prodava plac

Se prodava plac vo mislesevo katastarska parcela bostaniste


45 €
или предлог цена
28 јун 09:43Apartmani-super luksuzen so pogled na ezero

Se izdavaat super luksuzni apartmani (edniot 35 metri kvadratni, a d...


1 МКД
или предлог цена
Струга

Станови

27 јун 16:06Деловен простор во Струга

Се изнајмува деловен простор кај градскиот пазар во Струга. Деловниот...


200 €
или предлог цена
Струга

Дуќани

27 јун 15:23Placevi za gradba so povrshina od 3082m2

Placevi za gradba so povrsina od 3082 m2, vednas pokraj Magistralniot...


1 МКД
или предлог цена
27 јун 06:49Se prodava ekskluziven deloven objekt na Drim

Se prodava ekskluziven deloven objekt na Drim, Struga. Objektot se so...


1 €
или предлог цена
26 јун 21:34Se prodava plac od 500m2

Se prodava plac od 500m2 so postoecki 100m2 objekt izleguva na 2 asv...


1 €
или предлог цена
26 јун 18:29Plac vo Mislesevo 1050m2

Se prodava plac vo s. Misleshevo od 1050m2, na slikite imate lokacija...


9 МКД
или предлог цена
26 јун 16:07PLACOT SE PRODAVA

Se prodavaat gradezni parceli, vo naselba Mislesevo, nasproti mehanic...


1 €
или предлог цена
26 јун 12:52SE PRODAVA PLAC ZA KUKJA

Se prodava plac za kukja vo centarot vo selo Lozani, okolina na Strug...


25.000 €
или предлог цена
26 јун 11:42Agape Vila Elen Kamen

VILA AGAPE Se iznajmuvaat prekrasni apartmani vo elitnata naselba ele...


30 €
или предлог цена
Струга

Викенд куќи

26 јун 09:51NOVO - STRUGA JUZNI

Se prodavaat stanovi na edna minuta do plaza gotovi i stanovi vo grad...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

26 јун 09:27Se prodavaat Stanovi vo Struga vo gradba

Se prodavaat stanovi vo Struga vo nov objekt vo gradba. Vo kompleksot...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

26 јун 09:27Namesten Stan vo zgradite na Nabizi Struga 82m2

Se prodava namesten stan vo zgradite na nabizi (kafeavite). Graden 2...


1 €
или предлог цена
Струга

Станови

25 јун 20:27Железни врати

Поради реновирање на Викендичка се продаваат две железни врати со дим...


300 €
или предлог цена
Струга

Гаражи

25 јун 19:22Shitet Banes e Re ne Strugë/Se Prodava Nov Stan vo Struga

Shitet Banesa ne Strugë 3.5 Dhoma. Ndertesa e Re me Ndertim shum Ku...


900 €
или предлог цена
Струга

Станови

25 јун 12:50Apartmani, sobi, apartman , соби, апартмани

Се изнајмува нов апартман (стан) од 50м2 со две простории наместен со...


10 €
или предлог цена
Струга

Станови

25 јун 12:48Shitet Banes e re ne Strugë/Se Prodava Nov Stan vo Struga

Shitet Banesa ne Strugë 2.5 Dhoma. Ndertesa e Re me Ndertim shum Ku...


920 €
или предлог цена
Струга

Станови

25 јун 12:46Stanovi vo izgradba Mislesevski pat - ZDRAVESKI

Се продаваат станови во изградба Локација: Мислешевски пат Со секој...


800 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 јун 14:43Stan od 103m2 vo Struga - ZDRAVESKI

Se prodava stan vo Struga. Stanot ima vkupna povrsina od 103m2, I ...


750 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 јун 14:42Stanovi vo izgradba vo Struga73M2 - ZDRAVESKI

Станови во изградба во Струга. Одличен простор за модерно живеење, н...


1.200 €
или предлог цена
Струга

Станови

24 јун 14:42Se iznajmuva stan za turisti do ezero vo Struga

Se iznajmuva namesten stan do ezero (na prva linija) vo Struga Sta...


По Договор
или предлог цена
Струга

Станови

23 јун 23:29МАГАЦИН ВО СТРУГА

Се издава повеќе наменски индустриски - магацински простор во индустр...


По Договор
или предлог цена
Струга

Магацини

23 јун 17:01ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ ВО СТРУГА

Се издава репрезентативен повеќе наменски деловен објект во индустрис...


По Договор
или предлог цена
23 јун 17:01Se prodava luksuzno namesten stan

Se prodava luksuzno namesten stan Na samo 50 m od ezero .


110.000 €
или предлог цена
Струга

Станови

23 јун 15:50Apartmani Struga

Изнајмуваме соби и апартмани во рамките на индивидуален станбен објек...


400 МКД
или предлог цена
Струга

Соби

23 јун 14:32Страна 1 од 9

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам