38 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Galaxy Note 4

Odlicen telefon, se raboti vklucitelno i penkalceto, so silikonska fu...


3.000 МКД
или предлог цена
01 авг 21:11



OTKUP NA TELEFONI

Otkup na telefoni po najrealni ceni isplata vednash.


25 јул 16:40



Телефони за сечиј џеб

Разни телефони, исправни, полуисправни, неисправни. Казете сто ви тре...


600 МКД
или предлог цена
21 јул 09:45



Samsung Galaxy S1

Samsung Galaxy S1, prviot seriozen Samsung telefon. Odlicen dopir, am...


800 МКД
или предлог цена
18 јул 14:14



Iphone 11

64 gb telefonot e staklo


По Договор
или предлог цена
03 јул 13:25



Iphone 12 64gb - garancija do 27.02.2023

Perfektna sostojba, full pack. Fiksna cena 600€


600 €
или предлог цена
26 јун 12:00



Продавам телефон

Продавам телефон Huawei P20 lite сочуван


4.200 МКД
или предлог цена
07 јун 12:48



Samsung A71 vo perfektna sostojba

Se prodava Samsung A71 bez grebnatinka, funkcionira perfektno. Kupe...


10.000 МКД
или предлог цена
28 мај 17:26



Se prodava Samsung Galaxy S20 Fe

Se prodava glanc nov Samsung S20 Fe donesen od Svajcarija ne koristen...


340 €
или предлог цена
10 апр 10:43



Se prodava Iphone X

Se prodava Iphone X 64 gb full pakovanje so slusalki so kutija i orgi...


14.500 МКД
или предлог цена
29 мар 10:19



Huawei p30 pro

Info 076 864 774


270 €
или предлог цена
07 мар 00:06



Xiaomi Redmi 9A

Телефонот е нов и е користен само 1 ден.


6.000 МКД
или предлог цена
17 фев 22:51



SAMSUNG A32 NOV NEOTPAKUVAN SO GARANCIJA 24 MESECI

SAMSUNG A32 NOV NEOTPAKUVAN SO GARANCIJA 24 MESECI KUPEN VO T MOBILE ...


16.000 МКД
или предлог цена
15 фев 19:05



FIKSEN TELEFON KAKO MOBILEN

FIKSEN TELEFON OPCII KAKO MOBILEN SE NADOPOLNUVA PRIPEJD SE KORISTI N...


60 €
или предлог цена
02 дек 19:23



Apple Watch x11

Se prodavaat 11x apple watch za delovi 2x apple watch 1 42 mm samo ...


200 €
или предлог цена
24 ное 14:25



iPhone 11 64g

Во продажба iPhone 11 64g, итно се потребни пари , поради темата дека...


19.999 МКД
или предлог цена
05 окт 17:50



Samnung a32 nov

Samnung a32 nov


250 €
или предлог цена
02 окт 20:06



Некористен мобилен

Продавам нов мобилен xiaomi mi 11 lite Земен од mi store 2 години г...


200 €
или предлог цена
26 сеп 08:17



Многу сочуван

Продавам мобилен sony Xperia XZ Малку користен


3.000 МКД
или предлог цена
26 сеп 08:17



Se prodava IPhone 12 Pro Max

Dobro zacuvan telefon, bez zamena prakame i po kargo


900 €
или предлог цена
09 сеп 13:33



OnePlus 3

OnePlus 3 , ram 6 GB, memorija 64 GB. Bez nikakvi ostetuvanja, orig. ...


6.200 МКД
или предлог цена
29 авг 09:26



Samsung Galaxy Note 4

Samsung Galaxy Note 4, odlicen telefon, ima znaci od koristenje, glav...


5.000 МКД
или предлог цена
29 авг 09:25



V15 Pro

Interesen telefon, izgleda extra i raboti fino, samo ekranot mu trepe...


1.000 МКД
или предлог цена
23 авг 16:36



Samsung Galaxy S2

Samsung Galaxy S2, odlicen telefon. Raboti na site mrezi. Doagja bez ...


1.500 МКД
или предлог цена
20 авг 16:23



Samsung Galaxy Watch3 45mm

Se prodava nov, ne koristen Samsung Galaxy Watch3 R840 45mm. Bez z...


14.500 МКД
или предлог цена
23 јун 19:40



Samsung Galaxy Duos

Samsung Galaxy Duos, GT-S7562 , 768 MB ram, 2 GB rom. Ima mesto za dv...


900 МКД
или предлог цена
20 мај 11:36



Telefoni

Sony Xperia tipo 800denari---Alcatel one touch OT920 800denari---Sams...


По Договор
или предлог цена
09 ное 21:19



se prodava Huawei P40 lite e vo eketra sostojba

Telefonceto e koska sk 24meseci.garancija koristen e 3meseci FULK P...


12.000 МКД
или предлог цена
11 авг 09:53



Samsung Galaxy s9 edge DUOS

Samsung Galaxy s9 edge duos so 6 meseci garancija + zastitna maska 36...


250 €
или предлог цена
07 мар 12:49



Vo odlicna sostojba koristen 2 meseca so kutija

kupen od germanija extra


11.500 МКД
или предлог цена
31 јан 15:08



POWERBANK 5000mAh

Se prodava POWERBANK 5000mAh so 2 USB Vleza...Powerbankot moze da se ...


1 €
или предлог цена
13 јан 02:49



POWERBANK 16800mAh

Se prodava nov Powerbank 16800mAh so tri USB vleza...


1 €
или предлог цена
13 јан 02:44



Lenovo A1000 A 1000

Lenovo A1000 za delovi, na telefonot e skrsen ekranot i tachot, ploca...


По Договор
или предлог цена
19 авг 08:57



A5 2017

Telefonot e kako nov, ne kodiran..


150 €
или предлог цена
16 авг 21:24



iPhone 5s 16 GB Unlocked

iPhone 5s 16 GB Silver vo ispravna sostojba samo touch id ne mu rabot...


4.200 МКД
или предлог цена
04 јун 12:27



ZTE Kis Plus Kako Nov

model ZTE KIS PLUS Telefonot odlicno drzi baterija , glas na zvucni...


3.200 МКД
или предлог цена
13 апр 15:57



Sony z3 so skrsen ekran

Sony z3 so skrsen ekran


1.800 МКД
или предлог цена
06 дек 17:51



NEOTPAKUVAN NOKIA 3310

SE PRODAVA NOVIOT MODEL NA NOKIA 3310 KUPEN OD VIP


2.700 МКД
или предлог цена
23 ное 19:42



Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам