Подкатегорија:
                   
36 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava G-trpezariska klupa.

Se prodava G-trpezariska klupa.


5.500 МКД
или предлог цена
04 авг 13:21Маса + 5 столици

Се продават маса (140x90) и 5 столици. Масата може да се пушта и да ...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
04 авг 06:44PRODAVAM

Polovni ispravni


02 авг 23:11Trpezariiski i klub masicki od masivno drvo

Izrabotuvame kvalitetni masi od masivno drvo po vasa zelba i dimenzii...


150 €
или предлог цена
01 авг 19:38Metalni Stolovi,Stol,Stolica

Se prodavaat metalni industriski tapacirani stolcinja vo supert sosto...


990 МКД
или предлог цена
29 јул 08:03Metalni Stolovi,Stol,Stolica

Se prodavaat metalni industriski tapacirani stolcinja vo supert sosto...


990 МКД
или предлог цена
25 јул 11:18Се продава трпезариска маса и столици

Се продава трпезариска маса и шест стола во одлична состојба,масата ...


1.500 МКД
или предлог цена
21 јул 17:13Stolici za tr. masa

Prodavam stolici za trpezarska masa 8 broja Super socuvani Komple...


1 МКД
или предлог цена
17 јул 11:28Маси за ресторан / Masi za restoran

Se prodavaat masi so dimenzija 180*90 so nogarki na rasklopuvanje i p...


4.500 МКД
или предлог цена
16 јул 07:09Стол / Stol

Se prodavaat 380 stolovi. Stolovite se pogodni za restoran, restoran ...


900 МКД
или предлог цена
16 јул 07:08Stolovi

Se prodavaat 7 stolovi Stol - 700 denari


700 МКД
или предлог цена
12 јул 13:57Stol

Trepezariski stolovi 4 komada. Cena 3000 den od stol. Kontakt na 078/...


3.000 €
или предлог цена
14 јун 18:57SE PRODAVA Drvena masa

Drvena masa na rasklopuvanje -( odlicno socuvana ) Cena po dogovo...


1 €
или предлог цена
11 мај 15:37Се продава врата

Врата изработена од дрво со две крила Контакт тел 071314635 Снежана...


1 МКД
или предлог цена
09 апр 07:39Stol

Se prodavaat 8 polovni drveni stolici Cena za eden 1.000 denari ...


1.000 МКД
или предлог цена
20 јан 17:34Fotelja

Fotelja


3.500 МКД
или предлог цена
20 јан 17:27Drven stol vo boja

Se prodavaat drveni stolovi bo boja Cena za 1 = 800 denari


800 МКД
или предлог цена
20 јан 17:25Masa / Маса

Se prodava polovna metlana masa so 3 stolici


3.000 МКД
или предлог цена
20 јан 17:17Мали столици

- Две мали црни столици; цена за двете 700 денари


700 МКД
или предлог цена
02 дек 19:02Novi masi visoki kafe bar restoran konjopoi konjopoj

Cisto novi masi od nerealiziran proekt.po cena tretina od ona sto go ...


1.500 МКД
или предлог цена
03 јун 15:45PRODAVAM 6 STOLICI

Prodavam 6 stolici mnogu socuvani, informacii 078 397 797


12.000 МКД
или предлог цена
20 мај 14:16Separe

Prodavam separe chesterfield i masa napravena samonza nego


1 €
или предлог цена
12 мај 15:50PRODAVAM STOLOVI SOLIDNO SOČUVANI

.......................PRODADENI......................... .............


1.200 МКД
или предлог цена
29 апр 10:36Канцелариски столици

Се продават нови столици за канцеларија-воопшто не се користени. Комп...


6.500 МКД
или предлог цена
11 апр 13:00Se prodava sepera, mala masa i taburetki

Separe x3 Masicki x5 Taburetki forma srce x9


11 окт 01:09Masa od paleti i kancelariski stolovi

Se prodava masa od paleti so staklo i kancelariski stolovi, se vkupno...


1 МКД
или предлог цена
31 авг 12:09Dneven prestoj

Se prodavaat 2 stolici i 1 masa ( izraboteni od drvo ) za dneven pres...


6.000 МКД
или предлог цена
08 јул 13:14Se prodava masa vo Stip

Masa za dnevna, se prodava 2500 denari. Biljana 071 291736. Stip


2.500 МКД
или предлог цена
05 јул 23:44Продавам маса

Се продава трпезариска маса 140×90 одлично сочувана со пуштање корист...


100 €
или предлог цена
04 јул 13:48masa i stolici

se prodava masa so 6 stolici


6.000 МКД
или предлог цена
24 јун 14:01Маса со клупи

Идеално за вашиот дом, ресторан, бар, двор.... Рачна изработка од ква...


150 €
или предлог цена
22 јун 00:01Vitrina so 4 stolici

Vitrina so 4 stolici


По Договор
или предлог цена
20 јун 14:52Трпезариска маса со столици

Се продава маса со столици,плакар за претсобје,спална,цена со договор


1 МКД
или предлог цена
19 мај 13:34Masa drvena

Prodavam dva kopleta na masi so po dve klupi drveni


8.000 МКД
или предлог цена
28 мар 16:27Masi i stolovi

novi nekoristeni stolovi so metalni nogarki kupeni od Mebel Vi cena ...


1 МКД
или предлог цена
07 мар 08:09Се продава Маса со шест столови

Маса со шест столови од масивно дрво,Кујна дрвена,Тросед со 2 фотелји...


50.000 МКД
или предлог цена
10 фев 12:31Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам