Гостивар
                   
17 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Boca za vino

Se prodava boca za vino Staklena oblozena so trska Cena - 3000den


3.000 МКД
или предлог цена
Гостивар

Вина / Champagner

31 јул 10:11Природен багремов мед

Се продава природен багремов мед 🏵️🍯🐝 Контакт : 078/435-501 Дали...


800 МКД
или предлог цена
06 јул 10:22Tendzerinja

Se prodava set tendzerinja novi ne koristeni kako na slikite kupeni s...


3.500 €
или предлог цена
15 јун 23:48Се продава кафемат со мелница

Се продава кафемат со мелница во одлична состојба 070 891 903


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Кафе и какао

14 јун 21:02Carpigiani masina za sladoled 20c

Carpigiani masina za sladoled 20c Vo perfektna sostojba Za info konta...


По Договор
или предлог цена
09 апр 13:07Чај MATCHA - оригинал

Чајот од мача ги топи мастите и го потиснува апетитот Овој зелен ча...


450 МКД
или предлог цена
Гостивар

Чај

20 мар 16:38Rakija zholta kvalitetna Bugarska - Ракија жолта Бугарска

Se prodava 1 litar kvalitetna rakija od Bugarija stoena vo dabovo bur...


700 МКД
или предлог цена
13 мар 11:08Orevi

Prodavam jatki od orevi. Jatki po 450den Orevite se zdravi godinasn...


450 МКД
или предлог цена
28 фев 13:23Соковник

Се продава нов Соковник Цена по договор. Лице за контакт Бојан: 070-6...


1 МКД
или предлог цена
Гостивар

Останато

24 јан 12:00Merac Za Alkohol 100% tocnost

Prodavam Merac za alhohol meri do 80 stepeni 100% tocnost rakija...


1.200 МКД
или предлог цена
31 авг 12:04Метално шише за ракија, алкохол - чутура џебна

Се продаваат не користени чутурки за алкохол: Метална = 500 мкд Мет...


500 МКД
или предлог цена
16 апр 12:07Daski za servirane...

Izrabotka po naracka Sekoe parce e izraboteno od najkvalitetno drvo l...


1 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

05 мај 19:47МЕД, МАТИЧЕН МЛЕЧ , ПРОПОЛИС , ЈАЈЦА ОД ПРЕПЕЛИЦА

Продаваме Мед 400ден/кгр - тегла Мед 380ден/кгр на големо , ...


400 МКД
или предлог цена
12 дек 15:59Tikveska Rakija - Ракија со врвен квалитет

СЕ ПРОДАВА КВАЛИТЕТНА РАКИЈА ПРОИЗВЕДЕНА ОД СОПСТВЕНИ ЛОЗОВИ НАСАДИ


130 МКД
или предлог цена
22 ное 09:01Опрема за ГИРО сендвичари пицерии

Се продава скоро нова опрема за правење ГИРО или за сендвичара, може ...


1.500 €
или предлог цена
Гостивар

Останато

05 апр 15:00Lesnik лешник

Се продава лешник на мало и на големо цена по договор. Може скршени...


1 €
или предлог цена
12 мар 00:55Mesarska Vaga

Vaga od 100gr do 100 KG So postolje i trkala Made in Switzerland


1 €
или предлог цена
21 јан 15:11Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам