Демир Хисар
                   
77 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes e 270

Mercedes e 270 registriran cela god servis napraven sve gumi novi bro...


5.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

23 сеп 21:52Opel antara

Opel antara 4x4 2007 God fil oprema servis napraven sve smenato broj ...


7.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

23 сеп 21:47Renault Megane 1.5dci

Vo odlicna sostojba bez dopolnitelnu vlozuvanja novi gumi servisirano...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

23 сеп 11:42Passat 2.0 TDI 140ks

Passat 2.0 TDI 140ks. VO ODLI...


9.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

21 сеп 00:32AUDI A6 2.7 TDI

Audi A6 2.7 TDI Vo odlicna sostojba Za podetalni in...


6.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

21 сеп 00:32Audi A3 2.0 140 hp 2007

Audi a3 2.0 140 hp 270500 km realni proverka kade sakate poseduva i ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 сеп 12:54Se prodava Lada 111 atest plin

Se prodava lada 111 atestiran plin ne registrirana


450 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
500 €
Демир Хисар

Автомобили

19 сеп 10:00AUDI A3 2.0 TDI 8V

Audi a3 sportback 2.0 tdi 8v 140 ks Ful oprem: Senzori za svetla b...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 сеп 11:16Audi A3 2.0 TDI 2007

Audi A3 sprotback 2007 godina 2.0 TDI 8v 140 ks Ful oprem: Dvozons...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

17 сеп 11:16BMW 525d e61 odlicno

Ponov motor euro4 Registrirana so zelen karton Servisirana motor i ...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

13 сеп 09:19BMW 320d EfficientDynamics. *GERMANSKO*

Опрема со која располага возилото: -BMW 320d 2.0 / 120kw(163ks) -...


13.900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

12 сеп 20:47Seat Leon 1.6 Tdi Redizajn 2010g Germanski carinet-Golf,Opel

Seat Leon 1.6 Tdi 11/2010 godina redizajn! Uvezen od Germanija carine...


6.990 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 сеп 16:40jeep grand cheroke 4.7

original americki atest plin momentalno so nova rasplinjaca,servisira...


9.200 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 сеп 11:00Golf 4 2.0 benzin- plin 4motion

Odlicen


4.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

03 сеп 20:17BMW 525 i

071 663 486 525 i Benzin Avtomatik 240 000 km so servisna Donese...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 сеп 11:20CITROEN C5 EXCLUSIVE

071 663 486 2008 god 2.7 biturbo dizel Avtomatik Najvisoko nivo ...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 сеп 11:20AUDI Q7 PANORAMA

071 663 486 3.0 TDI PANORAMA KUKA REG DO 10.08.2023 GOD NA FEDE...


12 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 сеп 11:20PASSAT COMFORTLINE 2.0

Kolata e vo perfektna sostojba, motorot i menuvacot perfektni 6brzini...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

25 авг 13:11AUDI Q7

071 663 486 3.0 TDI Quatro Reg do 10.08.2023 god Panorama Kuka ...


12 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 авг 10:20BMW 523 i

071 663 486 Avtomatik 2006 god 523 i Benzin 240 000 km realni so...


56 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 авг 10:20BMW 523 i

071 663 486 240 000 km 523 i benzin So servisna Uvoz od Svajcarij...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 авг 10:20CITROEN C5

071 663 486 2.7 Biturbo dizel Avtomatik Exclusive oprema najvisok...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

20 авг 10:20AUDI A4 1.9 TDI 116 KS

Audi a4 1.9 tdi karavan vo odlicna sostojba . OPREMA -SERVO -...


По Договор
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

15 авг 10:00CITROEN C5

071 663 486 EXCLUSIVE OPREMA 2.7 DIZEL BITURBO AVTOMATIK REALNI K...


6 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 авг 11:09Renault Clio

Се продава рено клио 1.5 dci 2001. Регистрирана цела година Горан 07...


1.100 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

30 јул 11:20MERCEDES E 280 CDI

071 663 486 Avtomatik Avangard Reg do 02.2023 god Bez zabeleski ...


5 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јул 09:53MERCEDES ML 320 CDI

071 663 486 320 cdi 7 G tronik 210 000 km Bez zabeleski Moze zam...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јул 09:53RENAULT CLIO 1.5 DCI

071 663 486 1.5 dci Klima Bez zabeleski


1.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 јул 09:53AUDI A4 1.9TDI 90KS

Kolata e vo solidna sostojba. Do sleden servis ima 8000km, registrira...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 јун 15:44AUDI A4 1.9TDI 66kw 90hp 2000/01godina

Kolata e vo solidna sostojba. Do sleden servis ima 8000km, registrira...


2.000 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

14 јун 15:36Renault Clio

071 663 486 1.5 dci Klima Cena 1800 e


1.800 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

12 јун 13:15MERCEDES ML 320 CDI

071 663 486 320 cdi 4 matik Servisiran Moze zamena


10 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

05 јун 09:18Opel vectra dlux - опел вектра

Prodavam opel vektra deluxe. 120kw. Uvezena od austria. Carineta P...


3.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

04 јун 19:42Opel Corsa 1.0 benzin

Odlicna sostojba Klima ispravna El prozori Napraven kompleten serv...


1.700 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

15 апр 20:02BMW 730 LONG

* 071 663 486 * Long Individual Oprema F02 * Uvoz od germanija * Regi...


2 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 апр 09:25NISAN TERANO

071 663 486 3.0 dizel 7 sedista Korozija nema Kuka Atesta stakla


5.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 апр 09:25Se prodava Opel Astra

Saasijata e ostetena motor i menjac extra


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

06 апр 08:46Ford escort

Возилото е во одлична состојба. Редовно сервисирано.


900 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

02 апр 19:37Nisan Terrano

* 071 663 486 * 3.0 d * 7 sedista Bez korozija Cena 5500 evra


5.500 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

01 апр 11:01MERCEDES ML 320 CDI

* 071 663 486 * 2006 g * 320 CDI * Registriran * Bez zabeleski * Moze...


1 €
или предлог цена
Демир Хисар

Автомобили

27 мар 11:55Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам