4301 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mercedes Sprinter 516

Se prodava Mercedes sprinter 516 godina na proizvodstvo 2012 so naj f...


По Договор
или предлог цена
Велес

Автобуси

Денес 14:18Промовирано

OPEL VIVARO 2.0 CDTI 2014

Opel Vivaro 2.0 CDTI proizvedeno 2014.Kombeto e kupeno od Olimpia mot...


8.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 13:00Промовирано

Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


11 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Servisiranje na turbo polnaci

Repariranje na polovni i prodazba na novi turbo kompresori za patnick...


1 €
или предлог цена
Велес

Останато

Денес 16:00CHEVROLET CAPTIVA 2.0VCDI 4x4 NEUVEZUVAN

‼️CHEVROLET CAPTIVA‼️ 💶Cena 7200 Evra 📞076-289-477 Moze zamena ...


7.200 €
или предлог цена
Денес 15:53CITROEN C5

2.0 hdi 6 brzini, tempomat,parking senzori,mala potrosuvacka 5.5 so 4...


6.600 €
или предлог цена
Денес 15:06Peugeot 407 1.6HDI 2005

Povekje info na telefon. Moze zamena za pomalo vozilo Megane 2, A...


3.500 €
или предлог цена
Денес 15:04BMW 320D MAX ZACUVANO

BMW E90 320D 2 0 163KS 2005GOD VO SOBRAKAJNA REGISTRIRANO DO JUNI SER...


5.400 €
или предлог цена
Денес 15:02VW POLO 1.2 2009GODINA

VW POLO 1.2 BENZIN 55KW 75KS 2009GODINA FULL OPREMA NOVI GUM...


5.200 €
или предлог цена
Денес 14:37MERCEDES C220CDI 170KS 2007GODINA

MERCEDES C220 CDI 125KW 170KS 2007GODINA AVANGARD FULL OPRENA KOZA 2...


8.000 €
или предлог цена
Денес 14:37BMW 320d 163KS 2006GODINA

BMW 320 D E 90 120KW 2006GODINA FULL OPREMA PERFEKTNA SOSTOJBA PLATE...


5.850 €
или предлог цена
Денес 14:37AUDI A4 2.0TDI 143KS 2008GODINA

AUDI A4 2.0TDI 105KS 2008GODINA PERFEKTNA SOSTOJBA NOVI GUMI 2 KLUCA ...


8.500 €
или предлог цена
Денес 14:37CITROEN C3 1.4HDI 2010GODINA EKSLUZIV

CITROEN C3 1.4HDI 51KW 2010GODINA EKSLUZIV MODEL FULL OPREMA HROM PA...


5.800 €
или предлог цена
Денес 14:37RENAULT CLIO 1.5DCI 2013Godina

RENAULT CLIO 1.5DCI 55KW 2013GODINA FULL OPREMA NOVI GUMI 2 KARTICI S...


7.300 €
или предлог цена
Денес 14:37AUDI A3 2.0TDI FACELIFT 2008godina

AUDI A3 2.0 TDI 103KW 140KS 2008 GODINA SPORTBACK FACE LIFT FULL OPR...


7.500 €
или предлог цена
Денес 14:37CITROEN C3 1.4 2008GODINA

CITROEN C3 1.4 BENZIN METAN 2008GODINA EXSLUZIV MODEL 2KLUCA NOVI GUM...


3.400 €
или предлог цена
Денес 14:36GOLF 7 1.6tdi 2014

Se prodava golf 7 1.6TDI 2014god. kompletno servisiran,registriran do...


9.990 €
или предлог цена
Денес 14:33Mercedes Sprinter 516

Se prodava Mercedes sprinter 516 godina na proizvodstvo 2012 so naj f...


По Договор
или предлог цена
Велес

Автобуси

Денес 14:18Golf V 1.9 TDI 2005 God

Golfot e vo odlicna sostojba za godinite redovno servisiran napraven ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:51  НОВ ОГЛАС

Ml 280

Prodavam ml 280 2006/07 godina Registriran so zelen karton Nov ako...


8.300 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.700 €
Денес 13:49Vw golf 6 1.6 tdi 105ks 2010g

Vw golf 6 1.6 tdi 105ks 2x kluca servisna zamaec smenet nov 16 al...


6.950 €
или предлог цена
Денес 13:40Vw Passat 2.0 tdi 8v 140ks Highline

Vw Passat 2.0 tdi 8v 140ks Highline oprema Registriran cela good 12...


5.700 €
или предлог цена
Денес 13:40Bmw 318d Sport 143ks 2013ks

Bmw 318d 143ks Sport 2013g Registrirana cela godina 02.2024g 2x kl...


13.500 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
13.900 €
Денес 13:40bmw bandazi 17ki bandasi

bez gumi bandasite se kako novi ,doneseni od ch ne vareni ne kriv...


120 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
130 €
Денес 13:39plugovi

077520473


1 €
или предлог цена
Денес 13:39ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме Е...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:24Reno Scenik 1.9DCI

Poveke inf 075 245 302


По Договор
или предлог цена
Денес 13:11  НОВ ОГЛАС

OPEL MERIVA

81 kw....1.7..…..2011...


13 €
или предлог цена
Денес 13:01OPEL VIVARO 2.0 CDTI 2014

Opel Vivaro 2.0 CDTI proizvedeno 2014.Kombeto e kupeno od Olimpia mot...


8.500 €
или предлог цена
Велес

Комбиња

Денес 13:00MERCEDES E200 2015 GOD

Mercedes Benz E 200 2015/16 god Bluetec. Kolata e vo perfekna sastoj...


18.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
19.500 €
Денес 13:00FORD FOCUS 1999 2000 GOD

Фордот е во исправна состојба,фордот поседува фул опрема.Направен гол...


2.200 €
или предлог цена
Денес 13:00SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Mercedes c 200

Se prodava mercedes c 200 vo top sostojba vredi da se vidi zemen ot p...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


11 €
или предлог цена
Денес 13:00TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

TOYOTA AYGO 1.0 BENZIN 2008.GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


3.600 €
или предлог цена
Денес 13:00SE PRODAVA SEAT LEON 1.6TDI 2014/13

Se prodava Seat Leon 1.6 TDI, -Full oprema: -Proizvodstvo: 2014/2013...


12.000 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

SEAT IBIZA 1.4 TDI NE E UVOZ OD MK E 10 G IST GAZDA

.


2.600 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
2.650 €
Денес 12:48  НОВ ОГЛАС

CITROEN C2 1.4 16V AUTOMATIC

Citroen c2 odlicno servisirano Vozeno kako vtoro vozilo idealno za po...


3.700 €
или предлог цена
Денес 12:47PRODAVAM NOVA REZERVNA GUMA 225/55/R16

SE PRODAVA NOVA REZERVNA GUMA 225/55/R16 Kontakt:071-338-161 Zoran


Денес 12:44ALFA 147 1.9JTD 103 KW 2004 G REG DO 08.2023 6 BRZINI TOP

ALFA 147 ,vo odlicna sostojba zacuvana kako nadvoreano taka i vnatr...


1.750 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.950 €
Денес 12:42Ford Transit patnicko

Se prodava Ford Transit 2.2 103kw-140hp 6 brzini,godina na proizvodst...


По Договор
или предлог цена
Велес

Автобуси

Денес 12:36Gilera Nexus 125cc

Se prodava Gilera Nexus 125cc, 2010, garaziran, so pominati 33.000km ...


2.150 €
или предлог цена
Денес 12:29ORGINAL RATKAPNI 16ki ZA AUDI 30e

Ratkapni 16ki audi 070333667 070333667


Денес 12:29Страна 1 од 108

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам