1190 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

** KIA PICANTO 1.0i ** KLIMA**,REGISTRIRANA **

Kia picanto ex 1.0i 2004 godina 138.000km solidno zacuvana za godinit...


2.600 €
или предлог цена
Денес 10:37Промовирано

BMW E90 335d

🟢BMW 335D FACELIFT E90 210 KW 286 HP 2009 GOD 🟢REGISTRIRAN DO 05....


13.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
15.000 €
22 јан 18:56Промовирано

RENAULT MASTER TERMOKING 2.5 DCI -09 A.C. AVTO ALEX

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:09FIAT DOBLO - 1.6 mJET-2011 - EURO 5 - A.C. AVTO ALEX -

А.Ц АВТО АЛЕХ Велес во соработка со ИУТЕ КРЕДИТ ви нуди можност за ку...


7.790 €
или предлог цена
Денес 13:09OPEL CORSA 1,2 LPG 2012 - AC Avto Alex Veles

Se prodava : Opel Corsa 1,2 LPG 2012 - 179.800 km - realni - serv...


5.390 €
или предлог цена
Денес 13:09Toyota Auris Sport 2.2 D4D A.C Avto Alex

а.ц авто алех велес во соработка со иуте кредит ви нуди можност за ку...


5.400 €
или предлог цена
Денес 13:08Alfa Romeo

Kolata e vo odlična sostojba so full oprema 1.9 jtdm se funkcionira n...


3.400 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.500 €
Денес 13:07Se prodava Opel Antara 2.0 2009 God.

Voziloto e uvezeno od Italija. zacuvano, redovno servisirano. Naprave...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00MERCEDES E200 2015 GOD

Mercedes Benz E 200 2015/16 god Bluetec. Kolata e vo perfekna sastoj...


19.500 €
или предлог цена
Денес 13:00FORD FOCUS 1999 2000 GOD

Фордот е во исправна состојба,фордот поседува фул опрема.Направен гол...


2.200 €
или предлог цена
Денес 13:00SUBARU XV 2.0D 4X4 2012 GODINA UVOZ OD SVAJCARIJA

SUBARU XV 2.O DIZEL 4X4 2012 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭 PLAT...


9.900 €
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

Mercedes c 200

Se prodava mercedes c 200 vo top sostojba vredi da se vidi zemen ot p...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

SEAT ALTEA 1.9 TDI 77 KW -105 KS 2007g.REG.09.2023g.FUL OPR

SEAT ALTEA 1.9 TDI , 77 KW / 105 KS NAJDOBRIOT * ( BKC MOTOR BEZ DP...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:46AUDI Q7 3.0

Audi q7 3.0 240 hp 2009 S line Fabrcki kompleten servis e napraven...


13.600 €
или предлог цена
Денес 12:12Yugo 55 benz/plin

Yugo 55 benz/plin (atest) vo odlicna sostojba napraveno po keif celo ...


1.000 €
или предлог цена
Денес 12:05CHEVROLET CAPTIVA 2.0VCDI 4x4 NEUVEZUVAN

‼️CHEVROLET CAPTIVA‼️ 💶Cena 7200 Evra 📞076-289-477 Moze zamena ...


7.200 €
или предлог цена
Денес 11:35AUDI A5 2.0TDI QUATTRO 4X4 FACELIFT COUPE

2012 godina Golem servis so smenet rebrast kais i se ostanato pred 8...


14.500 €
или предлог цена
Денес 11:32Seat ibiza 1.2 2011g

Seat ibiza 1.2 benzin 70ks Uvezena direktno od italija Realni 165...


3.990 €
или предлог цена
Денес 11:11FIAT PUNTO 1.9 JTD 59 KW REG DO 08.2023 FULL OPREMA SE RABOT

1


1.499 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.555 €
Денес 11:03Peugeot 407 1.6HDI 2005

Povekje info na telefon. Moze zamena za pomalo vozilo Megane 2, A...


3.500 €
или предлог цена
Денес 10:54BMW E63 630I INDIVIDUAL

se prodava


11.950 €
или предлог цена
Денес 10:51Porsche Macan S Diesel 2015

extra sostojba * kolata e ogrebana so kluc na vratite


50.000 €
или предлог цена
Денес 10:51Odlicen Ford Escord 1.8 clx

Prodavam Ford Escord 1.8 clx vo odlicna sostojba zacuvana i odrzavan...


900 €
или предлог цена
Денес 10:51ALFA ROMEO 159 1.9JTD 120HP 8V REGISTRIRANA TOP SOSTOJBA

Alfa romeo 159 1.9JTDm 8V 120hp 88kw 2005 godina uvezena 2015 godina ...


3.650 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.750 €
Денес 10:37** KIA PICANTO 1.0i ** KLIMA**,REGISTRIRANA **

Kia picanto ex 1.0i 2004 godina 138.000km solidno zacuvana za godinit...


2.600 €
или предлог цена
Денес 10:37BMW 640D 2013 GRAN COUPE LUXURY

BMW 640D 2013 GRAN COUPE LUXURY REG DO 10 MESEC 2023 20INC FELNI SO...


41.000 €
или предлог цена
Денес 10:34PRODAVAM PEUGEOT 207CC 1.6BENZIN ODLICNA SOSTOJBA

PRODAVAM PEUGEOT 207CC 1.6 BENZIN TURBO FUL OPREMA SERVISIRAN CUVAN S...


4.100 €
или предлог цена
Денес 10:33Prodavam BMW X6 3.0d 2009god vo odlicna sostojba

Prodavam BMW X6 3.0D 2009 GOD VO ODLICNA SOSTOJBA NOVI GUMI SERVISIRA...


19.000 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.000 €
Денес 10:33AUDI A6 2.0TDI 2011

AUDI A6 2.0TDI 2011 Reg do 3.2023 Kolata e vo odlicna sostojba povi...


15.500 €
или предлог цена
Денес 10:33AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 2012

AUDI A6 3.0TDI QUATTRO 2012 245ks 8g MULTITRONIC KOZNI SEDALA GR...


19.500 €
или предлог цена
Денес 10:33PEUGEOT 107 1.4HDI 2009

PEUGEOT 107 1.4HDI 2009 PLATENI SITE DAVACKI DO REG. NOVI GUMI SER...


3.750 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.800 €
Денес 10:32VW GOLF 4 1.9 TDI 116KS HIGH LINE *KLIMATRONIK* REG. -00

POVEKJE INFORMACII NA: 071 244 093 VW GOLF 4 1.9 TDI 116KS 6 BRZIN...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:25  НОВ ОГЛАС

BMW X6 DELOVI TANDEM VELES

POLOVNI DELOVI I SERVIS ZA BMW TANDEM VOZILA NA LAGER I PO NARACKA: B...


4 €
или предлог цена
Денес 10:01Honda Civic 2.2 140ks

Voziloto e vo odlicna sistojba bez nikakvi vlozuvanja. Redovno servis...


4.699 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.999 €
Денес 09:50PEZO.307.1.6.HDI.2007.G.66.KW..REG...CITAJ.OGLAS

Motor menjac interier karoserija dobri..1.6.hdi..66.kw..2006.u kniska...


2.600 €
или предлог цена
Денес 09:49PASAT.1.9.TDI.B5.116.KS..REG..AUTOMATIK..ODLICEN CITAJ OGLAS

Motor menjac dobri karoserija zdrava interier zacuvan 1.9.tdi..116.ks...


2.200 €
или предлог цена
Денес 09:48HONDA.FR.2.2.DIZEL.2006 GOD.REG.CELA GODINA.CITAJ OGLAS

HONDA.FR.2.2.DIZEL.2005.U KNISKA REG CELA GODINA..ZA 6.DUSI....VELES....


3.900 €
или предлог цена
Денес 09:48ALFA ROMEO 156 1.9 JTD

Prodavam Alfa 156 redizajn Komplet servis napraven 4 Novi gumi pro...


2.600 €
или предлог цена
Денес 09:39Prodavam tiko tico

Prodavam tiko 1996god reg do 22 11 2023 servisirano so novi gumi bez ...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
999 €
Денес 09:35DELOVI ZA GOLF 3 1.9D I 1.8 BENZIN

Prodavam delovi za golf 3 1.9 tdi i 1.9 TD i obicen dizel i 1.8 / 1....


100 €
или предлог цена
Денес 09:35Fiat Punto 1.2 Registrirano

Prodavam Fiat Punto 1999 Godina 1.2 44Kw Registrirano do 07.2023 O...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Денес 09:27Audi A4 2.0 8v,Registrirano do 12.2023 Kolata e Fabrika

Prodavam Audi A4 2005 God 2.0 Tdi 8v 103kw 140Ks 6-Tak Menuvac,Regi...


5.300 €
или предлог цена
Денес 09:27Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам