1175 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Mikser za testo ili meso

Se prodava malku koristen mikser za testo ili meso napraven od nergos...


1 €
или предлог цена
25 сеп 10:42Промовирано

СЕ ПРОДАВААТ МАШИНИ ЗА ШИЕЊЕ КОЖА

Се продаваат машини за шиење кожа кантирки, рамни, цик цак и машина з...


1 €
или предлог цена
Вчера 22:34Iznajmuvam Agregat 8 kw

Iznajmuvam Agregat 8 kw trofazen moj prevoz Skopje Kumanovo cena po ...


20 €
или предлог цена
Вчера 22:13Wap visok pritisok 250 bar

Se prodava wap inter pump 250 bara mnogu mokjen servisiran spremen za...


800 €
или предлог цена
Вчера 22:13ЕЛЕКТРОЛИЗЕР ЗА ВОДА ELEKTROLIZER ZA VODA

Електролизаторот за квалитет на вода ни обезбедува едноставен и ефтин...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 21:48Cilinder presa

Cilinder vo odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
Вчера 19:20Krojacka nikolaidis cirkular 2006 god 6 kw so predrezac

Krojacka nikolaidis 2006 god proizvedena,so dva motori edniot e predr...


1.600 €
или предлог цена
Вчера 18:34Masina za betonski blokovi

Kalapot e za 2 bloka 20x40cm 2 bloka 16x40cm 1 blok 12x40cm


700 €
или предлог цена
Куманово

Останато

Вчера 17:17PILA GER CIRKULAR ZA METAL PEDRAZZOLI ITALY

PILA GER CIRKULAR ZA METAL VO ODLICNA SOSTOJBA VODENO LADENJE PILA OD...


650 €
или предлог цена
Вчера 14:58  НОВ ОГЛАС

Mlin za najlon

Se prodava Mlin za melenje najlon Vo dobra sostojba 11kw motor


1.900 €
или предлог цена
Вчера 14:33Потполна дезинфекција на вашето возило со озон генератор

Потполна дезинфекција на вашето возило со озон генератор Озонот ги р...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:22Drobilka za drvo so cekicara

2 vo 1, Drobilica, Drobilka za drvo do 60mm + Cekicara Hammermuhle C...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 13:00Masini za sienje

Prodavam 2 NOVI ne koristeni Industriski masini za sienje BROTHER


250 €
или предлог цена
Вчера 12:49ЧЕВЛАРСКА МАШИНА

Продавам чевларска машина за шиенје на ѓонови или меѓу-ѓонови (BLAKE ...


650 €
или предлог цена
Вчера 12:25ALUMINSKI KOVANI I ROLETNA OGRADI

PROFESIONALNA IZRABOTKA NA SITE VIDOVI OGRADI KAPII


45 €
или предлог цена
Вчера 11:08BETAMATE 2090

dvokomponenten strukturalen lepak, industriski


1.000 МКД
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 МКД
Вчера 10:54baterija Milwaukee M18 4.0Ah

testirana, ispravna 100% fakja na site alati M18 serija bez polnac


4.200 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
4.500 МКД
Вчера 10:54SE PRODAVA RAKIJA OD MODRA SLIVA

Se prodava rakija od modra sliva STENLEJ prirodna domasna bez nikakv...


10 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
600 €
Вчера 10:18Vidium testeri

6 testeri (2 vidium za drvo, 2 dijamant za plocki , 2 za laminat) nov...


1.400 МКД
или предлог цена
04 окт 22:53POLAR KLIMA

Vo nashiot specijaliziran servis mozete da gi dobiete slednive uslugi...


1 €
или предлог цена
04 окт 22:46Unp profili 8mm dolzina 6.6 m i stolbovi

Se prodava unp profil dolzina 6.6metri dolzni ima okolu 50 kom i stol...


2.800 МКД
или предлог цена
04 окт 18:01glodala

glodala za falc filunge pod agol osovina 30mm


1 €
или предлог цена
04 окт 16:19Kafemat

Kafemat so mlin


450 €
или предлог цена
04 окт 16:17Kompresor 500l Trudbenik Doboj

Prodavam kompresor vo ispravna sostojba 500l motor trofazen 4kw,rabot...


1.500 €
или предлог цена
04 окт 15:33KOMPRESOR TRUDBENIK DOBOJ 500L

Prodavam kompresor vo ispravna sostojba 500l motor trofazen 4kw,rabot...


1.500 €
или предлог цена
04 окт 15:33Kombinirka so 3 operacii

Prodavam kombinirka so 3 operacii *Abrihter 40cm so 3 noza *Pila 30...


1.200 €
или предлог цена
04 окт 15:33Masini za sienje na koza

Se prodavaat 12 masini za sienje na koza kantirki .Site masini se vo ...


150 €
или предлог цена
04 окт 15:30Elektricna pecka furna za pica/ OUTLET

OUTLET понуда за последно парче 72х72cm внатрешни димензии Капацитет...


По Договор
или предлог цена
04 окт 14:39Mašini za proizvodstvo na Mebel

Mашини за производство на мебел Komplet masini za proizvodstvo na Me...


По Договор
или предлог цена
04 окт 12:52MASTERBAC za PASTIKU

Vo razni boi 120den-1kg.


120 МКД
или предлог цена
04 окт 11:13Bateriska Ubodna Pila Parkside PSTDA 20-Li B3

PARKSIDE Батериска Убодна Пила PSTDA 20-Li B3 Во куфер со додатоци...


60 €
или предлог цена
04 окт 11:04PILA ZA METAL PEDRAZZOLI SUPER BROWN 350 ITALY

PILA ZA METAL SUPER BROWN 350 SO VODENO LADENJE UPOTREBUVA PILA DO 3...


1.400 €
или предлог цена
04 окт 08:08Se prodava JACMEN,PCENICA I FACELIA

Se prodava jacmen,pcenica i facelia so proizvodstvo vo 2022


1 МКД
или предлог цена
04 окт 07:27Mestenje struganje lakiranje parket

Kvalitetno mestenje struganje lakiranje na parket patos ...


10 €
или предлог цена
03 окт 21:00Motor za ventilacija

Trofazen motor za ventilacija so aluminijumska turbina precnik 40cm,0...


80 €
или предлог цена
03 окт 18:59zavaruvanje/pistol so ladenje/co2/ac dc/inoks

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon nov pistol so ladenje 4/30m...


120 €
или предлог цена
03 окт 14:32Pekarska oprema

Se prodava pekarska oprema Duvalka fortis 600e Duvalka unoks 70...


650 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

03 окт 14:04Se prodava Pekarska oprema mikser komora

Pekarska oprema mikser komora Laminator hitno Pecka fortis na plin


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

03 окт 14:04Elektricna mini pecka/ OUTLET

Промо цена за ограничени количини !!! Fortis® електрична мини печка ...


По Договор
или предлог цена
03 окт 13:27Toster za vafli profesionalen/ OUTLET

OUTLET понуда за последно парче!!! Професионален Fortis® дупли ротац...


По Договор
или предлог цена
03 окт 12:47Profesionalen salamander gril/ OUTLET

OUTLET понуда за последно парче Моќен и професионален саламандер г...


По Договор
или предлог цена
03 окт 12:33Страна 1 од 30

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам