165 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TERMOSTAT SO KONTROLA NA DVE TEMPERATURI SO DVE SONDI

TERMOSTATOT MOZE DA KONTROLIRA DVE TEMPERATURI SO DVE NTC SONDI ZA I...


1.700 МКД
или предлог цена
13 окт 20:20DIGITALEN MERAC ZA DVE TEMPERATURI VLAZNOST I SAAT

DIGITALEN MERAC ZA VNATRESNA NADVORESNA TEMPERATURA VLAZNOST I SAAT ...


600 МКД
или предлог цена
13 окт 20:17VLAGOMETRI SO TERMOMETAR DVE VO EDNO ZA INKUBATOR

VLAGOMETRI SO KABEL SO SONDA PKAZUVA I TEMPERATURA ,NAMENA ZA INKUBAT...


300 МКД
или предлог цена
13 окт 20:15Prodavam novi Cat fazomeri

Novi fazomeri kazuvaat struja na steker na zid ,na kabel..moze da otk...


350 МКД
или предлог цена
13 окт 20:13DIGITALEN TERMOSTAT 12V TERMOSTATI

TERMOSTAT ZA INKUBATOR ZA KOMBINJA LADILNICI KONTROLIRA OD -50 DO 99C...


500 МКД
или предлог цена
13 окт 20:12Se prodavat metalni meraci na temperatura

Prodavam metalni meraci na temperatura so dolga i kratka sonda ..do 2...


600 МКД
или предлог цена
13 окт 20:10INFRARED MERAC ZA TEMPERATURA

MERAC ZA TEMPERATURA : MERI OD -50C DO +380C REZOLUCIJA 0,1C MERI ...


999 МКД
или предлог цена
13 окт 20:08POTENCIOMETAR ZA RABOTA NA DC MOTOR VO DVA SMERA

Тип на жици: терминал за завртки Големина: прибл. 100 * 76 * 28мм В...


1.500 МКД
или предлог цена
13 окт 19:59ПОТЕНЦИОМЕТАР ЗА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА 10000 ВАТИ POTENCIOMETAR

ПОТЕНЦИОМЕТРИ ЗА РЕГУЛАЦИЈА НА НАПОН ЗА МОТОРИ ДО 10000ВАТИ И 220 ВОЛ...


1.300 МКД
или предлог цена
13 окт 19:44NOVI NTC SONDI

NOVI NTC VODOOTORNI SONDI ZA TERMOSTATI. I K=SONDI ZA GOLEMI TEMPERAT...


400 МКД
или предлог цена
12 окт 20:32Solid State relea SSR FOTEK

SSR RELE 40A 24-380 VAC..3-32 VDC FOTEK NOVI ..


600 МКД
или предлог цена
10 окт 06:48ЕЛЕКТРОЛИЗЕР ЗА ВОДА ELEKTROLIZER ZA VODA

Електролизаторот за квалитет на вода ни обезбедува едноставен и ефтин...


1.200 МКД
или предлог цена
05 окт 21:48Kosaćki na struja

Kosaćki na struja za treva1000w baram motor za niv ili prodavam 40€ k...


40 €
или предлог цена
27 сеп 16:34SPOJKA WAGO WURTH KONEKTOR PRIKLUCOK ELEKTRO ZICA proveri

PROCITAJ UBAVO IMAM SAMO TOA STO E VO OPISOT +++SE E NOVO +++ ...


По Договор
или предлог цена
18 сеп 20:23POTENCIOMETAR - REGULATOR NA NAPONPOTENCIOMETRI 220V 10000W

POTENCIOMETAR - REGULATOR NA NAPON KONTRILER NA BRZINA ZA 220V I 1000...


1.290 МКД
или предлог цена
15 сеп 06:54DIGITALEN VOLTMETAR ZA EDNONASOCNA STRUJA 0-100V

PRODAVAM NOVI UNIVERZALNI VOLTMETRI SO SVETOL LCD DISPLEJ VO 3 BOI, P...


300 МКД
или предлог цена
07 сеп 08:24HIDRO TERMOSTAT ZA INKUBATORI ZA TEMPERATURA I VLAGA STC3028

SO HIDROTERMOSATOT SE KONTROLIRA I VLAGA VO INKUBATOROT I TEMPERATURA...


1.700 МКД
или предлог цена
05 сеп 20:25PH-TDS-EC-TEMP= 4 VO 1 ZA KVALITET NA TECNOSTI VODA I DR..

TESTER NA BATERII ZA PH,EC,TDS I TEMPERATURA CETIRI VO EDNO,ODLICEN K...


1.800 МКД
или предлог цена
04 сеп 18:11TERMOSTAT TERMOSTATI ZA INKUBATOR INKUBATORI

NOVI TERMOSTATI ZA INKUBATORI SO STC VODOOTPORNA SONDA I HISTEREZA 0,...


599 МКД
или предлог цена
03 сеп 21:59Mašina za perenje bosh

Prodavam mašina za parenje bosh korišćena


6.000 МКД
или предлог цена
03 сеп 16:35TAHOMETAR OBRTOMER RPM

NOVI TAHOMETRI ILI OBRTOMETRI ZA MERENJE NA OBRTAI KAJ ELEKTROMOTORI ...


1.300 МКД
или предлог цена
02 сеп 20:44Paneli za struja

Prodavam paneli za struja 400 komada ili 31kw 076200072


По Договор
или предлог цена
29 авг 13:00METALNI MERACI ZA TEMPERATURA ZA FURNI RERNI SKARI KAMIN..

Универзален прегледен аналоген термометар погоден за вградување на к...


600 МКД
или предлог цена
23 авг 21:48Radiostanica / Taxi stanica Motorola

Se prodava Radiostanica Motorola , so nea doagja : -Antena zaedno so ...


9.000 МКД
или предлог цена
15 авг 21:23Potenciometar potenciometri za regulacija na DC motor

Potenciometrite se do 28v,3A i 80w moknost na regulacija..moze da ko...


450 МКД
или предлог цена
15 авг 15:38Hladnjak ladilnik kondenzator hladnjaci kondenzatori proveri

Hladnjak 40 x 11 x 3,5 cm - 1 parce - 1300 den Hladnjaci 13 x 11,...


По Договор
или предлог цена
14 авг 22:52MERACI ZA VLAGA VLAGOMERI I TEMPERATURA

PRODAVAM DIGITALEN VLAGOMER SO TERMOMETAR BES KABELCE SO VNATRESNA SO...


300 МКД
или предлог цена
11 авг 16:38METALNI MERACI ZA FURNI RERNI SKARI...

Metalni meraci za temperatura za skari rerni furni... Imam i so dogl...


600 МКД
или предлог цена
26 јул 21:21DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA

DIGITALEN VOLTMETAR ZA AC NAIZMENICNA STRUJA OPSEG OD 20V DO 500V +-...


450 МКД
или предлог цена
15 јул 17:15K SONDA K SONDI ZA GOLEMI TEMPERATURI

NOVI K SONDI ZA KOGEMI TEMPERATURI


600 МКД
или предлог цена
12 јул 20:15Se prodavaat sijalici HgMI 1000w za reflektor TUNGSRAM

Se prodavaat sijalici HgMI 1000w za reflektor TUNGSRAM 2 parcinja ...


3.000 МКД
или предлог цена
08 јул 08:06MERACI ZA TEMPERATURA SO K-SONDA OD -30C DO +800C

MERACI ZA TEMPERATURA Description Temperature range: -30-800°c ...


600 МКД
или предлог цена
01 јул 21:18CIRKULAR GER. 2000W Italijanski brend

CIRKULAR GER 200W.ODLICEN ZA DOMASNA POTREBA ZA RAZBICKUVANJE I KAKO ...


1 МКД
или предлог цена
10 јун 16:53Osigurac osiguruvac zastita sklopka motor reduktor proveri

Site se NOVI. >>> Osigurac ETI B10 -- 100den ( 9 kom. za 800den) ...


По Договор
или предлог цена
15 мај 22:47Impulsen relei 16A 250V

Kontakt na ovoj broj na viber


400 МКД
или предлог цена
24 апр 19:59Aparat za varenje

Se prodava aparat za varenje Gorenje Varstroj 140A izdrzhliv Aparat


1 €
или предлог цена
07 апр 19:03HIDROFORI

Se prodavaat hidrofori pollovni El.kovina petostepena pumpa. Sllovens...


1 €
или предлог цена
07 апр 19:03El.motor so reduktor 32do 160'/min

Elektro motor1.1kw obrtaj so shtellovanje od 32do 160obrtaja u minutu...


1 €
или предлог цена
07 апр 19:03El.motor so reduktor 0.37kw

Se prodava elektro motor so reduktor 037kw ...


1 €
или предлог цена
07 апр 19:02El.motor 3kw 1400 u/min

Elektro motor 3kw 1400 obrtaja mobilen 0707570...


1 €
или предлог цена
07 апр 19:02Страна 3 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам