Подкатегорија:
                   
218 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bosch Susara Maxx 7 Sensitive 7kg

Malku koristena masina za susenje Bosch Maxx Sensitive 7kg. Energetsk...


230 €
или предлог цена
31 јул 14:48Промовирано

Mashina za perenje sadovi

Машината работи беспрекoрно и е во одлична состојба,единствен недоста...


Денес 18:42Продавам машина за шиење Csepel 30

Продавам машина за шиење Csepel 30 цена 3000 ден. ( на сликите ). ...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 17:24  НОВ ОГЛАС

Motor za Firizider

ElektroLux motor za Firizider L45AV 200 - 220 V - 50 Hz e toj od slik...


2.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.100 МКД
Денес 09:48se prodava melnica za kafe

melnicata e mnogu malce rabotena kako nova


1 €
или предлог цена
Вчера 22:48Elektricno spore koncar

Elektricno spore koncar vo odlicna sostojba relnata mnogu ubo si peci...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 04:29Masina za pravenje mraz

Mraz


1 €
или предлог цена
Вчера 01:17Nespresso DeLonghi black

Se prodava masina za kafe, kako nova, mnogu malce koristena, dadena p...


100 €
или предлог цена
09 авг 15:32Beko 8kg susara

Prodavam masina za susenje alista Beko DCU7430 8kg so senzor za vlazn...


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
09 авг 15:32SE PRODAVA MASINA ZA SUSENJE ALISTA

Masinata e kako nova Cena 5000 den Tel 078293935


5.000 МКД
или предлог цена
08 авг 19:42Печка на пелети / peleti, Ekospar 8kw duvalka, za do 70 m2

Se prodava pecka na peleti Ekospar Tukana 8kw. DUVALKA. Koristena 3 f...


23.000 МКД
или предлог цена
08 авг 16:17Pecka na peleti / pelleti

Se prodava pecka na peleti Ekospar Tukana 8kw. DUVALKA. Koristena 3 f...


23.000 МКД
или предлог цена
08 авг 16:17Silvercrest

Prodavam pekac za leb silvercrest 3-4 pati koristen Cena 3600mkd. Bro...


3.600 МКД
или предлог цена
08 авг 14:28Masina za mienje sadovi BEKO

odlicno zacuvana


08 авг 13:49Нова пегла на пареа

Non-stick coated base removes creases from clothes, curtains and upho...


999 МКД
или предлог цена
08 авг 04:59GAGGIA melnica za kafe Gadzija za espreso

Prodavam koristena melnica Gaggia. Made in Italy. Taa na slikata.


50 €
или предлог цена
07 авг 20:46motor za peracka masina Gorenje

Se prodava ispraven elektro motor od masina za perenje Gorenje od po...


1.500 €
или предлог цена
07 авг 19:38SOKOVNIK MOULINEX KAKO NOV

- PRODAVAM SOKOVNIK MOULINEX - MNOGU MALKU KORISTEN KAKO NOV. - GO ...


По Договор
или предлог цена
07 авг 17:52Spore ARISTON so ramna ploca

Sporeto go imam 4 godini no ne e mnogu koristeno oti imam plinsko spo...


250 €
или предлог цена
07 авг 14:29BAGAT DANICA

Masinata e ispravna komplet so pedala i kufer


3.500 МКД
или предлог цена
07 авг 11:13Zamrznuvac vertikalen so korpi "Koncar"

---Prodavam frizider zamrznuvac vertikalen KONCAR 190 litri so korpi,...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
06 авг 22:00Bojler Prohromski

Se prodava prohromski bojler 140L Zvonete na ovaj broj - 070 312 4...


9.000 МКД
или предлог цена
06 авг 16:34ПРОДАВАМ КВАЛИТЕТЕН ВЕНТИЛАТОР за на маса

made in Italy ротира за 180 степени 2 брзини


1 €
или предлог цена
06 авг 15:31Gorenje petacka

Gorenje peracka vo ispravna sostojba prohrom kazan tel. 070506306 Bit...


5.000 МКД
или предлог цена
06 авг 12:13Sporet ,,SLOBODA,,

Prodavam sporet ,,Sloboda,, koristen,ispraven


4.500 МКД
или предлог цена
06 авг 11:56Mini sporet

Prodavam mini sporet so relna,koristeno, ispravno


2.800 €
или предлог цена
06 авг 11:56SE PRODAVA TERMO PECKA

-SE PRODAVA TERMO PECKA SO 5.5 M. TROFAZEN KABEL I POSTOLJE.


3.000 МКД
или предлог цена
06 авг 11:14СЕ ПРОДАВААТ(БИТОЛА)КРЕВЕТЧИЊА, РЕГАЛ, ШПОРЕТ, ФРИЖИДЕР ИТН.

Се продаваат половни повеќе апарати за домаќинство: машина за перење,...


1 €
или предлог цена
05 авг 19:25Aspiratori

Se prodavaat dva aspiratori eden Faber inardi i fuego vgraden.Faberot...


3.000 МКД
или предлог цена
05 авг 16:59MOTOR ZA GORENJE PERALNA

Se prodavaat motor i kais za gorenje peralna model GORWAMAT 102 NW EX...


2.000 МКД
или предлог цена
04 авг 19:09Кујнско бвојлчерче

Кончар 10 л. кујнско бојлерче , високомонтажно . малку користено


2.500 МКД
или предлог цена
04 авг 13:57GORENjE frizider za dlaboko zamrznuvanje

Friziderot e vo ispravna sostojba.Kapacitet 320L Ne e Gorenje od kine...


3.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 МКД
03 авг 22:25Itno LEOV kujnsko boljerce

Se prodava kujnsko boljerce Kupen pred 3 godini se prodava poradi pr...


03 авг 20:47Машина за шиење Bagat

Ispravna i malku koristena.


3.900 МКД
или предлог цена
03 авг 17:04машина за перење и сушење

машината е во добра состојба


4.500 МКД
или предлог цена
03 авг 10:47EcoBoy - уред за заштеда на енергија(струја) do 30%

2+1 gratis EcoBoy - нови уреди за заштеда на енергиј(струја) до 30%,...


300 МКД
или предлог цена
03 авг 08:25Машина за перење за делови

Се продава машина за перење марка SEG Premium,за делови бидејки откаж...


2.000 МКД
или предлог цена
02 авг 16:36Пегла на пареа BOSCH

Пеглата е со генератор за пареа, купена е во Германија, малку користе...


3.000 МКД
или предлог цена
01 авг 21:17Frizider Koncar

Vo odlicna sostijba. 200 litri


2.500 €
или предлог цена
31 јул 20:39Se prodava zamrznuvac

Se prodava zamrznuvac vo odlicna sostojba


1 €
или предлог цена
31 јул 16:11Bosch Susara Maxx 7 Sensitive 7kg

Malku koristena masina za susenje Bosch Maxx Sensitive 7kg. Energetsk...


230 €
или предлог цена
31 јул 14:48Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам