1360 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW CC

VW CC 2.0 tdi 103KW/140HP vo besprekorna sostojba, servisiran vo nare...


14.950 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Opel corsa 1.0 benzin reg do 11 mesec

Se prodava opel corsa 1.0 benzin moze i zamena za povejke info na te...


600 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
750 €
Вчера 21:57MERCEDES.CLK.270.CDI.2004 TOP.MOZE ZAMENA

Motor menjac.racka.6.brzini..motor menjac interier karoserija gumi vo...


4.800 €
или предлог цена
Вчера 21:23MERCEDES.220.CDI.2003 GOD.REGISTRIRAN KES EFT

Motor menjac interier prezacuvani karoserija zdrava 220.cdi.racen men...


2.300 €
или предлог цена
Вчера 21:23Seat leon 1.9 77KW ODLICEN

*SEAT LEON 1.9TDI 77KW 105PS *KOLATA E VO ODLICNA SOSTOJBA *ENTERI...


4 €
или предлог цена
Вчера 21:13PEUGEOT 207 CC 1.6 2008 GODINA KABRIO

"Peugeot 207 cc 1.6 benzin " --120ks 194.000km --krovot funkcionira...


3 €
или предлог цена
- 73 % Попуст
11 €
Вчера 21:13Peugeot Partner 1.9 D Reg 2023 Odlicno

Peugeot Partner 1.9 D bez gram sminka Reg do 1.2023 Partnerot e ma...


1.450 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.750 €
Вчера 21:08Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D Reg Odlicen

Mitsubishi Pajero 3.2 DI-D bez gram sminka 4x4 kompletno ispravni r...


7.500 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
8.300 €
Вчера 21:07VW Polo Classic 1.4 Atest Plin Reg 5.2023 Odlicno

VW Polo Classic 1.4 44 kw 97 bez gram sminka so katalizator Vo nasa ...


1.250 €
или предлог цена
- 19 % Попуст
1.550 €
Вчера 21:07Golf 3

Golf3 Registiran Servisiran Novi gumi Obicen dizel 1.9 Garaziran bez...


1.550 €
или предлог цена
Вчера 20:41Audi A6

Se prodava Audi A6 2.7 2009 godina, ekstra sostojba, servisiran, neuv...


9.900 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.990 €
Вчера 20:27Mercedes e klasa 2.5turbo dizel 5 klipa

mercedes pali vozi Ful klima koza registriran


2.300 €
или предлог цена
Вчера 19:56Opel astra gtc

Perfekna sostojba pali vozi Ful oprema Cosmo oprema novi gumi 1.7dize...


3.800 €
или предлог цена
Вчера 19:56Prodavam Peugeot 307

Prodavam Peugeot 307 1.6 hdi.Reg do okt.2022.Napraven mal servis pred...


3.190 €
или предлог цена
Вчера 19:12Opel Corsa 1.3 CDTI 2007

se prodava opel korsa 1.3 dizel 6 brzini klima tempomat mn zacuvano i...


3.650 €
или предлог цена
Вчера 18:56  НОВ ОГЛАС

Renault Megane 1.9 dci

Рено Меган 1.9 дци 92 кв со 130 кс. 6 брзини. Произведен 2007 годин...


По Договор
или предлог цена
Вчера 18:20Аudi А4 Сabrio 1.8t Рlin Moze Zamena

audi a4 cabrio 1.8t plin pod garancija do 02.24 reg do 3.2023 klim...


1 €
или предлог цена
Вчера 18:05CITROEN C3 EKSKLUZIV 1.4 HDI UNIKAT PANORAMA

CITROEN C3 1.4 HDI PANORAMA FULL 3.5L NA 100KM. 2011/10 God. ‼ REGIS...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.899 €
Вчера 17:33Golf 5 2.0 TDI Zamena za Golf 6,7-2.0tdi

Golf 5 2.0 tdi 140ks Premap 170ks motor perfekten Kolata e kako no...


5.000 €
или предлог цена
Вчера 17:16  НОВ ОГЛАС

Fiesta 1.4 TDCI - 2007

Se prodava Ford Fiesta 1.4 TDCI dizel motor, proizvedena 2007ma godin...


3.390 €
или предлог цена
Вчера 16:45Se prodava MAZDA 3 1.6 dizel so full oprema BOSE ozvucuvanj

Se prodava MAZDA 3 1.6DIZEL 09/2009 godina so najvisoko nivo na oprem...


1 €
или предлог цена
Вчера 16:44Opel Zafira 2.0DTI

Se prodava Opel Zafira redizajn 2.0dti od novite motori so 101ks vo o...


2.400 €
или предлог цена
Вчера 16:44Passat 1.9TDI BLUEMOTION 105ks 2007

Se prodava Volkswagen Passat B6 2007 1.9tdi 105ks vo odlicna sostojba...


5.800 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 €
Вчера 16:44Audi A3 2.0 8V tdi

2008god vo sobrajkna Manuel so 6brzini Reg cela god


5.800 €
или предлог цена
Вчера 16:04AUDI A4 2006/7 ...TOP SOSTOJBA

Se prodava Audi A4 2006/7 god, so full oprema ,Kolata e vo odlicna s...


4.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.100 €
Вчера 16:02Seat ibiza 1.2 benz.

Kolata e vo odlicna sostojba kako nova so realni km.153.000 poseduva ...


4.300 €
или предлог цена
Вчера 15:48Prodavam Passat B5--1.9TDI 116ks--Perfekten

PASSAT B5 1.9 TDI 116 ks vo perfektna sostojba Napraven golem servis...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:19GOLF 5 1.9 tdi 105ks 2004godina

Golfot za godinite E vo perfektna sostojba pred 3000km mal servis pre...


42 €
или предлог цена
Вчера 14:40  НОВ ОГЛАС

VW GOLF 5 ; 2005 ; 1.9tdi; 77kW

Kolata e nez defeci i realni 211000km. Odlicen zamaec i lamela, odlic...


4.900 €
или предлог цена
Вчера 13:41Astra

Se prodava Astra 2000cc 100kw, servisirana so novi gumi i nov akumula...


1.800 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 €
Вчера 13:40Renault Megane

Renault Megane so motor 1.9 dci Od oprema poseduva: - 4 vozdushni...


1.600 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 €
Вчера 13:20Hyundai Accent plin atest

Registrirano do 10/22 vo dobra sostojba Zamena za matiz Poveke info n...


799 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
860 €
Вчера 13:13MERCEDES A180 CDI 2005 GOD REG DO 12 MESEC ..

MERCEDES A180 CDI 2005 GODINA ✅REG DO 12 MESEC 2022 ✅KLIMA ✅BORD...


3.250 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.300 €
Вчера 13:10PEZO 307 1.6 BENZIN AUTOMATIC REG 2023

PEZO 307 1.6 BENZIN 2003 PRV SOPSTVENIK 238.000KM ✅Registrirano...


2.500 €
или предлог цена
Вчера 13:10GOLF 4 1.4 BENZIN REG AC KLIMA

Golf 4 1.4 Benzin AC KLIMA ✅Registriran do 10 Mesec ✅AC Klima ✅...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 13:10Mercedes-Benz GLE Coupe 350D

Se prodava gle coupe 350D vo dobra sostojba (160k km) - So 4 novi Mic...


59.999 €
или предлог цена
Вчера 13:00SUBARU FORESTER 2.0 BENZIN 2010 G.4X4 UVOZ OD

SUBARU FORESTER 2.0 BENZIN 2010 GODINA 4X4 (BBRZI-SPORI) RACEN REDUKT...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava Subaru Legacy 2.0D AWD

Se prodava Subaru Legacy 2.0D karavan 2010 god. na CH tablici 110 k...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨�...


7.300 €
или предлог цена
Вчера 13:00VW CC

VW CC 2.0 tdi 103KW/140HP vo besprekorna sostojba, servisiran vo nare...


14.950 €
или предлог цена
Вчера 13:00CITROEN C-CROSSER 4X4 2.2 HDI 2009 UVEZEN OD SVAJCARIJA

CITROEN C-CROSSER 4X4 2.2 HDI 2009 UVEZEN OD SVAJCARIJA 🇨🇭,SO 7 SED...


7.000 €
или предлог цена
Вчера 12:58Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам